logo SPÚ
MONITORING EROZE ZEMĚDĚLSKÉ PŮDY
Přihlásit Čára   
Registrace nového uživatele

Přehled událostí - rok 2018: počet 152

všechny | opakované       | opakované v osevu      
Okres Katastrální území Místní název Datum vzniku Typ Hlášení
Znojmo
Trstěnice u Moravského Krumlova
Nad hlinkama 27.7.2018, 19:30 až 27.7.2018, 22:00 eroze vodní - plošná 31.7.2018 Ing. Lenka Koprová DETAIL
Znojmo
Džbánice
Trstěnice u Moravského Krumlova
Velký mezi potokama 27.7.2018, 19:30 až 27.7.2018, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 31.7.2018 Ing. Lenka Koprová DETAIL
Znojmo
Trstěnice u Moravského Krumlova
Nádavky za ovčárnou 27.7.2018, 19:30 až 27.7.2018, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.7.2018 Ing. Lenka Koprová DETAIL
Znojmo
Trstěnice u Moravského Krumlova
U sklaního rybníka 27.7.2018, 19:30 až 27.7.2018, 22:00 eroze vodní - plošná 31.7.2018 Ing. Lenka Koprová DETAIL
Znojmo
Trstěnice u Moravského Krumlova
Višňové
U nového rybníka 27.7.2018, 19:30 až 27.7.2018, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 31.7.2018 Ing. Lenka Koprová DETAIL
Třebíč
Mohelno
Na černých 27.7.2018, 10:15 až 28.7.2018, 10:15 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.8.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Mohelno
Cenklov 27.7.2018, 9:55 až 28.7.2018, 9:55 eroze vodní - plošná, rýžková 2.8.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Skryje nad Jihlavou
Slavětice
Nivky 27.7.2018, 9:26 až 28.7.2018, 9:26 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.8.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Slavětice
Skalník 27.7.2018, 9:11 až 28.7.2018, 9:11 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.8.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Slavětice
Pod rozvodnou 27.7.2018, 8:52 až 28.7.2018, 8:52 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.8.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Tábor
Bečice nad Lužnicí
Malšice
Na čtvrtích 21.7.2018, 17:50 až 21.7.2018, 20:10 eroze vodní - plošná, rýžková 9.8.2018 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Malšice
Za Dvory 21.7.2018, 17:50 až 21.7.2018, 20:10 eroze vodní - plošná, rýžková 9.8.2018 Ing. Vít Mácha DETAIL
Český Krumlov
Věžovatá Pláně
Věžovatá Pláně 6.7.2018, 11:06 až 6.7.2018, 11:06 eroze vodní - plošná, rýžková 2.8.2018 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Havlíčkův Brod
Rozsochatec
Skořetín, kat. území Rozsochatec 26.6.2018, 18:00 až 26.6.2018, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.7.2018 Ing. Blanka Hladíková DETAIL
Plzeň-jih
Vlčí
U křížku 17.6.2018, 13:13 až 17.6.2018, 9:32 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.6.2018 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Jihlava
Pančava
12.6.2018, 2:00 až 12.6.2018, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 12.6.2018 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Svitavy
Jedlová u Poličky
Dolní panská strana, Ke Stašovu 12.6.2018, 1:00 až 12.6.2018, 2:30 eroze vodní - plošná, rýžková 15.6.2018 Ing. Libor Ondra DETAIL
Plzeň-jih
Vlčí
U křížku 11.6.2018, 13:01 až 12.6.2018, 13:01 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.6.2018 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Domažlice
Tachov
Buková u Semněvic
Telice
Zhoř u Stříbra
11.6.2018, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.6.2018 Zdenka Pšenáková DETAIL
Jihlava
Zborná
10.6.2018, 14:00 až 10.6.2018, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.6.2018 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Liberec
Benešovice u Všelibic
Nesvačily u Všelibic
Osada Chlístov 10.6.2018, 13:00 až 10.6.2018, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.6.2018 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Jihlava
Hybrálec
Staré Hory
10.6.2018, 13:00 až 10.6.2018, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.6.2018 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Jihlava
Staré Hory
10.6.2018, 13:00 až 10.6.2018, 15:00 eroze vodní - plošná 18.6.2018 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Jihlava
Staré Hory
10.6.2018, 13:00 až 10.6.2018, 15:00 eroze vodní - plošná 18.6.2018 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Tábor
Všechlapy u Malšic
Pod zahradami 10.6.2018, 9:17 až 11.6.2018, 9:17 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2018 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Všechlapy u Malšic
Holecký 10.6.2018, 9:07 až 11.6.2018, 9:07 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2018 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Třebelice
Všechlapy u Malšic
Zroubí 10.6.2018, 8:50 až 11.6.2018, 8:50 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2018 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Čenkov u Malšic
Třebelice
10.6.2018, 8:41 až 11.6.2018, 8:41 eroze vodní - plošná, rýžková 20.6.2018 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Bečice nad Lužnicí
Malšice
Na čtvrtích 10.6.2018, 8:30 až 11.6.2018, 8:30 eroze vodní - plošná, rýžková 20.6.2018 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Malšice
Za Peštovými 10.6.2018, 8:15 až 11.6.2018, 8:15 eroze vodní - plošná, rýžková 20.6.2018 Ing. Vít Mácha DETAIL
Pelhřimov
Kamenice nad Lipou
10.6.2018, 0:00 až 11.6.2018, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 17.7.2018 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Blažkov
Krátké díly 9.6.2018, 19:00 až 9.6.2018, 13:30 eroze vodní - plošná 22.6.2018 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Žďár nad Sázavou
Dolní Rozsíčka
Nadevsí 9.6.2018, 19:00 až 9.6.2018, 19:30 eroze vodní - plošná 22.6.2018 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Bruntál
Opavské Předměstí
9.6.2018, 16:30 až 9.6.2018, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.7.2018 Ing. Lenka Frýželková DETAIL
Žďár nad Sázavou
Újezd u Žďáru nad Sázavou
9.6.2018, 16:22 eroze vodní - plošná, rýžková 25.6.2018 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Veselíčko u Žďáru nad Sázavou
9.6.2018, 16:11 až 10.6.2018, 8:50 eroze vodní - plošná, rýhová 25.6.2018 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Domažlice
Ohučov
Žebrák 9.6.2018, 10:00 až 9.6.2018, 12:00 eroze vodní - plošná, rýžková 30.7.2018 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Domažlice
Ohučov
Žebrák 9.6.2018, 10:00 až 9.6.2018, 12:00 eroze vodní - plošná, rýžková 30.7.2018 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Žďár nad Sázavou
Ostrov nad Oslavou
9.6.2018, 4:00 eroze vodní - plošná 25.6.2018 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Škrdlovice
8.6.2018, 16:28 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.6.2018 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Dolní Rozsíčka
Nadevsí 5.6.2018, 15:30 až 5.6.2018, 16:00 eroze vodní - plošná 22.6.2018 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Žďár nad Sázavou
Blažkov
Krátké Díly 5.6.2018, 15:30 až 5.6.2018, 16:00 eroze vodní - plošná 22.6.2018 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Blansko
Bořitov
Černá Hora
Špitálka 5.6.2018, 13:20 eroze vodní - rýhová 13.6.2018 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Nový Jičín
Sedlnice
3.6.2018, 6:00 až 3.6.2018, 9:00 eroze vodní - plošná, rýhová 22.6.2018 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Opava
Větřkovice u Vítkova
3.6.2018, 4:00 až 3.6.2018, 11:15 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.6.2018 Vlastimil Hendrych DETAIL
Opava
Oldřišov
2.6.2018, 22:00 až 2.6.2018, 22:40 eroze vodní - plošná, rýžková 15.6.2018 Vlastimil Hendrych DETAIL
Český Krumlov
Věžovatá Pláně
Věžovatá Pláně 2.6.2018, 9:18 až 2.6.2018, 9:19 eroze vodní - rýžková 6.6.2018 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Pelhřimov
Kamenice nad Lipou
2.6.2018, 0:00 až 2.6.2018, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 17.7.2018 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Jihlava
Pančava
1.6.2018, 17:00 až 1.6.2018, 17:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 4.6.2018 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Puklice
1.6.2018, 17:00 až 1.6.2018, 17:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 4.6.2018 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Rozsochatec
Skořetín 1.6.2018, 17:00 až 1.6.2018, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2018 Ing. Blanka Hladíková DETAIL
Žďár nad Sázavou
Buková u Nížkova
Nížkov
Špinov
Rožky 1.6.2018, 17:00 až 1.6.2018, 18:00 eroze vodní - plošná 8.6.2018 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Třebíč
Budíkovice
Na strážnici 1.6.2018, 16:20 až 20.6.2018, 16:20 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Radošov
Na Člověčí hlavě 1.6.2018, 16:08 až 8.6.2018, 16:08 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Jihlava
Janovice u Polné
1.6.2018, 16:00 až 1.6.2018, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková 8.6.2018 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Jihlava
Brtnice
Brtnický vrch 1.6.2018, 16:00 až 1.6.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.6.2018 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Brtnice
Brtnický vrch 1.6.2018, 16:00 až 1.6.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.6.2018 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Jestřebí u Brtnice
Prašivina 1.6.2018, 16:00 až 1.6.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.6.2018 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Třebíč
Přibyslavice nad Jihlavou
Musilův kopec 1.6.2018, 15:51 až 20.6.2018, 15:51 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Jihlava
Hybrálec
Staré Hory
1.6.2018, 15:30 až 1.6.2018, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.6.2018 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Jihlava
Bedřichov u Jihlavy
Heroltice u Jihlavy
Pávov
1.6.2018, 15:30 až 1.6.2018, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 8.6.2018 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Jihlava
Zborná
1.6.2018, 15:30 až 1.6.2018, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 8.6.2018 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Třebíč
Budkov
Oponešice
Za parkem 1.6.2018, 15:29 až 1.6.2018, 15:29 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Jiratice
Strachovec 1.6.2018, 14:15 až 22.6.2018, 14:15 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
27.6.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Žďár nad Sázavou
Havlíčkův Brod
Buková u Nížkova
Olešenka
1.6.2018, 12:00 až 1.6.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 12.6.2018 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Žďár nad Sázavou
Ostrov nad Oslavou
1.6.2018, 11:58 eroze vodní - plošná, rýžková 18.6.2018 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Stržanov
Zámek Žďár
1.6.2018, 11:47 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.6.2018 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Nové Dvory u Velké Losenice
Velká Losenice
1.6.2018, 11:19 eroze vodní - plošná, rýhová 18.6.2018 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Nové Dvory u Velké Losenice
1.6.2018, 10:42 eroze vodní - plošná, rýhová 18.6.2018 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Třebíč
Budkov
Oponešice
Na kroužku 1.6.2018, 10:37 až 1.6.2018, 10:37 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.6.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Oponešice
Pod výhonem, Nad loukami 1.6.2018, 9:48 až 1.6.2018, 9:48 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.6.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Střítež u Třebíče
Ve svobodě 1.6.2018, 7:35 až 8.6.2018, 7:35 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.6.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Benešov
Čelivo
U rybníka 30.5.2018, 16:30 až 30.5.2018, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2018 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Pelhřimov
Obrataň
Vrcha 30.5.2018, 15:30 až 30.5.2018, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2018 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Hrobská Zahrádka
Hliniště 30.5.2018, 15:30 až 30.5.2018, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2018 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Hrobská Zahrádka
Obrataň
Na brodě,Plechov 30.5.2018, 15:30 až 30.5.2018, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2018 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
Studnice u Lodhéřova
30.5.2018, 15:00 až 30.5.2018, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2018 Petr Janota DETAIL
Tábor
Prasetín
30.5.2018, 15:00 až 30.5.2018, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 4.6.2018 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Kladruby
30.5.2018, 15:00 až 30.5.2018, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2018 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Prasetín
30.5.2018, 15:00 až 30.5.2018, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 4.6.2018 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Prasetín
30.5.2018, 15:00 až 30.5.2018, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 4.6.2018 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Prasetín
30.5.2018, 15:00 až 30.5.2018, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 4.6.2018 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Prasetín
30.5.2018, 15:00 až 30.5.2018, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 4.6.2018 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Prasetín
30.5.2018, 15:00 až 30.5.2018, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 4.6.2018 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Dolní Hořice
Lejčkov
Pořín
30.5.2018, 15:00 až 30.5.2018, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2018 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Kladruby
Pořín
30.5.2018, 15:00 až 30.5.2018, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2018 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Jindřichův Hradec
Studnice u Lodhéřova
30.5.2018, 15:00 až 30.5.2018, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2018 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
30.5.2018, 15:00 až 30.5.2018, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2018 Petr Janota DETAIL
Sokolov
Dasnice
Dasnice, U břízek 29.5.2018, 19:00 až 29.5.2018, 19:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 4.6.2018 Ing. Olga Kovandová DETAIL
Domažlice
Tachov
Buková u Semněvic
Telice
Zhoř u Stříbra
U zahrad 29.5.2018, 17:00 až 29.5.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.6.2018 Zdenka Pšenáková DETAIL
Plzeň-sever
Ondřejov nad Střelou
Pláně u Plas
Na dlouhých 29.5.2018, 16:49 až 29.6.2018, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 4.6.2018 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Domažlice
Borovice u Horšovského Týna
29.5.2018, 10:58 až 30.5.2018, 11:10 eroze vodní - rýžková 8.6.2018 Ing. Jan Kaiser DETAIL
Olomouc
Štarnov
Hrubé štěrky 28.5.2018, 7:09 až 28.5.2018, 7:10 eroze vodní - plošná 12.6.2018 Ing. Ivan Polach DETAIL
Žďár nad Sázavou
Nížkov
Záduška 24.5.2018, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2018 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Beroun
Praskolesy
Na kozle 24.5.2018, 18:00 až 24.5.2018, 21:00 eroze vodní - rýhová 5.6.2018 Ing. Petr Procházka DETAIL
Beroun
Kotopeky
U skály 24.5.2018, 18:00 až 24.5.2018, 21:00 eroze vodní - plošná 18.6.2018 Ing. Petr Procházka DETAIL
Beroun
Kotopeky
Na stolečku 24.5.2018, 18:00 až 24.5.2018, 21:00 eroze vodní - plošná 4.6.2018 Ing. Petr Procházka DETAIL
Písek
Jetětice
U kolomazné 24.5.2018, 15:30 až 24.5.2018, 16:15 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.5.2018 Radim Kouřimský DETAIL
Písek
Kučeř
Ke Květovu 24.5.2018, 15:30 až 24.5.2018, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.5.2018 Radim Kouřimský DETAIL
Písek
Jetětice
V brodcích 24.5.2018, 15:30 až 24.5.2018, 16:15 eroze vodní - plošná 28.5.2018 Radim Kouřimský DETAIL
Rokycany
Olešná u Radnic
24.5.2018, 15:03 až 24.5.2018, 23:04 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.6.2018 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Tábor
Všechlapy u Malšic
Dlouhý 24.5.2018, 15:00 eroze vodní - plošná 29.6.2018 Ing. Vít Mácha DETAIL
Plzeň-jih
Spálené Poříčí
Těnovice
Na šachtách 24.5.2018, 14:04 až 24.5.2018, 16:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 27.6.2018 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Tábor
Malšice
Za Peštovými 24.5.2018, 14:00 až 24.5.2018, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 27.6.2018 Ing. Vít Mácha DETAIL
Plzeň-sever
Černíkovice u Dřevce
Černíkovice u Dřevce 24.5.2018, 12:52 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.5.2018 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Cheb
Hrzín u Nového Kostela
24.5.2018, 11:55 až 24.5.2018, 12:20 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.6.2018 Ing. Milan Šrámek DETAIL
Plzeň-sever
Ondřejov nad Střelou
Pláně u Plas
Na dlouhých 24.5.2018, 1:15 až 24.5.2018, 5:30 eroze vodní - plošná, rýžková 4.6.2018 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Jihlava
Polná
Bubeník 23.5.2018, 20:30 až 23.5.2018, 22:30 eroze vodní - plošná, rýžková 29.5.2018 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Příbram
Tisová u Bohutína
23.5.2018, 16:25 až 24.5.2018, 23:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.8.2018 Jana Tesková DETAIL
Jeseník
Dolní Lipová
23.5.2018, 14:00 až 23.5.2018, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.7.2018 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Třebíč
Krokočín
Záhumenice 23.5.2018, 9:58 až 24.5.2018, 9:58 eroze vodní - plošná, rýžková 28.5.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Krokočín
Široký 23.5.2018, 9:52 až 24.5.2018, 9:40 eroze vodní - plošná, rýžková 28.5.2018 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Benešov
Dunice
V jalovčinách 19.5.2018, 18:30 až 19.5.2018, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 23.5.2018 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Jičín
Úbislavice
17.5.2018, 13:30 až 17.5.2018, 13:50 eroze vodní - plošná 17.5.2018 Ing. Hana Plocková DETAIL
Břeclav
Úvaly u Valtic
k.ú. Úvaly u Valtice, lokalita "Nad mlýnem" 14.5.2018, 12:34 až 24.5.2018, 12:34 eroze vodní - plošná 19.6.2018 Ing. Pavla Rýpalová DETAIL
Pelhřimov
Obrataň
Sudkův Důl
Obrataň 13.5.2018, 15:50 až 13.5.2018, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolná
21.5.2018 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Obrataň
Na Kopcích? 13.5.2018, 0:00 až 18.5.2018, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
1.6.2018 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Tábor
Mlýny u Choustníku
V paldicích 12.5.2018, 19:20 až 12.5.2018, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 16.5.2018 Ing. Vít Mácha DETAIL
Svitavy
Prklišov
Nad bytovkou 12.5.2018, 18:00 až 12.5.2018, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2018 Ing. Libor Ondra DETAIL
Benešov
Kamberk
Pravětice
Štamberské pole 12.5.2018, 17:50 až 12.5.2018, 18:15 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.5.2018 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Prostějov
Vícov
12.5.2018, 16:00 až 12.5.2018, 16:15 eroze vodní - plošná, rýžková 14.5.2018 Ing. Hana Cetkovská DETAIL
Blansko
Rozseč nad Kunštátem
Petrůvka 12.5.2018, 15:00 eroze vodní - plošná, rýhová 28.5.2018 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Pelhřimov
Buřenice
U Krčmáře 12.5.2018, 13:30 až 12.5.2018, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
Výmolná
21.5.2018 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Prostějov
Plumlov
Soběsuky u Plumlova
12.5.2018, 8:35 až 12.5.2018, 8:35 eroze vodní - plošná
opakovaná událost
18.5.2018 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Jihlava
Panenská Rozsíčka
JZ od obce Panenská Rozsíčka 10.5.2018, 18:00 až 10.5.2018, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 17.5.2018 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Hradec Králové
Skalička nad Labem
Skalička n/L- Na skále 10.5.2018, 17:30 až 10.5.2018, 17:45 eroze vodní - plošná 15.5.2018 Jana Nožičková DETAIL
Hradec Králové
Skalička nad Labem
Skalička n/L- k radaru 10.5.2018, 17:30 až 10.5.2018, 17:45 eroze vodní - plošná, rýhová 14.5.2018 Jana Nožičková DETAIL
Jindřichův Hradec
Kostelní Vydří
10.5.2018, 17:00 až 10.5.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.5.2018 Petr Janota DETAIL
Hradec Králové
Skalička nad Labem
Skalička n/L- k radaru 10.5.2018, 17:00 až 10.5.2018, 17:35 eroze vodní - rýhová 14.5.2018 Jana Nožičková DETAIL
Jindřichův Hradec
Dačice
10.5.2018, 17:00 až 10.5.2018, 18:00 eroze vodní - plošná 15.5.2018 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Dačice
10.5.2018, 17:00 až 10.5.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.5.2018 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Dačice
10.5.2018, 17:00 až 10.5.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.5.2018 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Dačice
10.5.2018, 17:00 až 10.5.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.5.2018 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Kostelní Vydří
10.5.2018, 17:00 až 10.5.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.5.2018 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Dačice
Kostelní Vydří
10.5.2018, 17:00 až 10.5.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.5.2018 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Dolní Němčice
10.5.2018, 17:00 až 10.5.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.5.2018 Petr Janota DETAIL
Znojmo
Mramotice
Žerůtky u Znojma
Na širokých 10.5.2018, 16:15 až 10.5.2018, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 16.5.2018 Ing. Lenka Koprová DETAIL
Znojmo
Citonice
Sedlácké krátké 10.5.2018, 16:15 až 10.5.2018, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková 15.5.2018 Ing. Lenka Koprová DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Bolehošť
Očelice
Pod Sádkami 10.5.2018, 16:00 až 10.5.2018, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.6.2018 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Znojmo
Horní Břečkov
U včelína (u Horního Břečkova) 10.5.2018, 15:45 až 10.5.2018, 16:15 eroze vodní - plošná, rýžková 15.5.2018 Ing. Lenka Koprová DETAIL
Znojmo
Horní Břečkov
Milíčovice
U včelína (u Milíčovic) 10.5.2018, 15:45 až 10.5.2018, 16:15 eroze vodní - plošná 16.5.2018 Ing. Lenka Koprová DETAIL
Plzeň-jih
Vlčí
U křížku 10.5.2018, 11:53 až 10.5.2018, 11:53 eroze vodní - plošná, rýžková 25.5.2018 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Jihlava
Puklice
9.5.2018, 17:00 až 9.5.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 10.5.2018 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Nový Jičín
Sedlnice
Sedlnice 3.5.2018, 18:00 eroze vodní - plošná, rýhová 22.6.2018 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Prachatice
Strunkovice nad Blanicí
Žíchovec
U Budkova 3.5.2018, 16:00 až 3.5.2018, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.5.2018 Pavel Sebera DETAIL
Bruntál
Opavské Předměstí
3.5.2018, 16:00 až 3.5.2018, 21:33 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.7.2018 Ing. Lenka Frýželková DETAIL
Jihlava
Jezdovice
východně od obce Jezdovice směrem na Malý Špičák 23.4.2018, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 25.4.2018 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Přerov
Hradčany na Moravě
Nahošovice
Padělek 23.4.2018, 18:00 až 23.4.2018, 18:45 eroze vodní - plošná, rýžková 11.6.2018 Ing. Václav Závěšický DETAIL
Mělník
Mšeno
Stránka u Mšena
Velký Újezd u Chorušic
23.4.2018, 15:10 až 23.4.2018, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.4.2018 Ladislava Jansová DETAIL
Jindřichův Hradec
Dolní Němčice
13.4.2018, 13:45 až 13.4.2018, 14:45 eroze vodní - plošná, rýžková 16.4.2018 Petr Janota DETAIL
Blansko
Rájec nad Svitavou
Strážná 13.4.2018, 8:02 až 13.4.2018, 8:02 eroze vodní - plošná, rýžková 18.4.2018 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Pelhřimov
Obrataň
Vrcha 15.2.2018, 15:30 až 30.5.2018, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
náznak sesuvu
1.6.2018 Ing. Jitka Lojdová DETAIL