logo SPÚ
MONITORING EROZE ZEMĚDĚLSKÉ PŮDY
Přihlásit Čára   
Registrace nového uživatele

Přehled událostí - rok 2017: počet 158

všechny | opakované       | opakované v osevu      
Okres Katastrální území Místní název Datum vzniku Typ Hlášení
Semily
Vesec pod Kozákovem
Prackov 13.11.2017, 8:32 eroze vodní - plošná 21.11.2017 Jiří Hořák DETAIL
Jičín
Hřídelec
13.10.2017, 9:23 eroze vodní - plošná
Projevy eroze
20.10.2017 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Pod rozhlednou 1.9.2017, 14:43 až 2.9.2017, 8:44 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Znojmo
Vranovská Ves
Vranovská ves - Kraví hora 1.9.2017, 14:30 až 1.9.2017, 15:30 eroze vodní - plošná 4.9.2017 Ing. Lenka Koprová DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Na vápenných 1.9.2017, 14:00 až 2.9.2017, 9:01 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Častotice
Zahrádka na Moravě
Nivky 1.9.2017, 13:09 až 2.9.2017, 13:09 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Častotice
Zahrádka na Moravě
Mišník 1.9.2017, 13:02 až 2.9.2017, 13:02 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Zahrádka na Moravě
Hranečníky 1.9.2017, 13:02 až 2.9.2017, 13:02 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Čtvrtky nad chomoutem 1.9.2017, 8:21 až 2.9.2017, 8:21 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Strakonice
Volyně
Na Kralovicích 31.8.2017, 6:40 až 3.9.2017, 6:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.9.2017 Pavel Hromek DETAIL
Jindřichův Hradec
Světce
27.8.2017, 16:00 až 27.8.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.8.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec
27.8.2017, 16:00 až 27.8.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 30.8.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Deštná u Jindřichova Hradce
Světce
27.8.2017, 16:00 až 27.8.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 28.8.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Radouňka
27.8.2017, 16:00 až 27.8.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.8.2017 Petr Janota DETAIL
Třebíč
Zahrádka na Moravě
Hranečníky 27.8.2017, 15:30 až 27.8.2017, 15:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Častotice
Zahrádka na Moravě
Nivky 27.8.2017, 15:30 až 27.8.2017, 15:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Častotice
Zahrádka na Moravě
Mišník 27.8.2017, 15:30 až 27.8.2017, 15:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
České Budějovice
Hlincová Hora
27.8.2017, 14:00 až 27.8.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýhová 1.9.2017 PÚ České Budějovice DETAIL
Tábor
Náchod u Tábora
Na pěšinách, Pod horou 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková 30.8.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Drhovice
U mlýnského rybníka, Rozlezlo 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Náchod u Tábora
26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.8.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Dub u Ratibořských Hor
26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková 4.9.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Dražice u Tábora
Pod Meziříčím 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Dražice u Tábora
Meziříčí
Na širokých 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Klokoty
Tábor
U Zadních, Prodejník, U Žánového, Na smetišti 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková 29.8.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Náchod u Tábora
Svrabov
Za humny 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.8.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Náchod u Tábora
Svrabov
26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková 30.8.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Dub u Ratibořských Hor
Puchýrna 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 4.9.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Tábor
26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Svrabov
Pod hejlovským pivovarem 26.8.2017, 19:00 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Pelhřimov
Sudkův Důl
Ke Svidníku 26.8.2017, 0:00 až 27.8.2017, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.9.2017 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Útěchovice u Hořepníku
Pod Vršky 26.8.2017, 0:00 až 27.8.2017, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.9.2017 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Pošná
U Houskova mlýna 26.8.2017, 0:00 až 27.8.2017, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.9.2017 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Prachatice
Žernovice
Dílce 19.8.2017, 23:00 až 20.8.2017, 23:00 eroze vodní - plošná 28.8.2017 Pavel Sebera DETAIL
Kutná Hora
Malešov
V Jarošci 11.8.2017, 16:00 až 11.8.2017, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.8.2017 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Kutná Hora
Zbizuby
Pod silnicí 11.8.2017, 16:00 až 11.8.2017, 17:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.9.2017 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Kutná Hora
Pertoltice u Zruče nad Sázavou
11.8.2017, 15:45 až 11.8.2017, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 12.9.2017 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Kutná Hora
Pavlovice u Vlastějovic
Dolomačky 11.8.2017, 15:45 až 11.8.2017, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 12.9.2017 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Benešov
Dalovy
Křešice u Divišova
Lbosín
V žlabech, Na lechovkách 11.8.2017, 14:50 až 11.8.2017, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.8.2017 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Vranovská Lhota
11.8.2017, 14:10 až 11.8.2017, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.10.2017 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Vestec u Chocerad
11.8.2017, 14:10 až 11.8.2017, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.10.2017 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Jindřichův Hradec
Vícemil
11.8.2017, 14:00 až 11.8.2017, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková 16.8.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Deštná u Jindřichova Hradce
11.8.2017, 14:00 až 11.8.2017, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková 16.8.2017 Petr Janota DETAIL
Kutná Hora
Mančice u Rašovic
Na Vrších 11.8.2017, 10:36 eroze vodní - plošná, rýhová 25.8.2017 Ing. Renata Smutná DETAIL
Tábor
Tučapy u Soběslavi
11.8.2017, 6:00 až 11.8.2017, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 25.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Tučapy u Soběslavi
11.8.2017, 6:00 až 11.8.2017, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 24.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Benešov
Jinošice
11.8.2017, 6:00 až 11.8.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 23.8.2017 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Benešov
Jinošice
Ouběnice u Votic
11.8.2017, 6:00 až 11.8.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 23.8.2017 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Tábor
Sudoměřice u Tábora
Sudoměřice u Tábora 11.8.2017, 6:00 až 11.8.2017, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Košice u Soběslavi
V nádlabí 11.8.2017, 6:00 až 11.8.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 17.8.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Třebíč
Zahrádka na Moravě
Nivky 10.8.2017, 23:53 až 11.8.2017, 10:53 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Březník
Nivky, Jisenské 10.8.2017, 23:41 až 11.8.2017, 11:42 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Březník
10.8.2017, 23:38 až 11.8.2017, 11:38 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Ocmanice
U rozhledny 10.8.2017, 23:35 až 11.8.2017, 11:36 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Nad žlebem 10.8.2017, 23:31 až 11.8.2017, 11:31 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Zahrádka na Moravě
Hranečníky 10.8.2017, 23:30 až 11.8.2017, 11:04 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Pod rozhlednou 10.8.2017, 23:22 až 11.8.2017, 11:22 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Na vápenných 10.8.2017, 23:16 až 11.8.2017, 11:16 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Pyšel
Zahrádka na Moravě
Vodavky 10.8.2017, 23:11 až 11.8.2017, 11:11 eroze vodní - plošná, rýžková 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Třebenice na Moravě
Valeč u Hrotovic
Valečský kopec 10.8.2017, 23:10 až 11.8.2017, 1:19 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Slavětice
Pod rozvodnou 10.8.2017, 23:10 až 11.8.2017, 1:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 14.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Slavětice
Široký 10.8.2017, 23:04 až 11.8.2017, 1:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 14.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Třebenice na Moravě
Malé kamenné 10.8.2017, 23:00 až 11.8.2017, 1:01 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Čtvrtky nad chomoutem 10.8.2017, 8:57 eroze vodní - plošná 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Žďár nad Sázavou
Jindřichov u Velké Bíteše
Velká Bíteš
Ve žlebě 10.8.2017, 7:56 až 11.8.2017, 7:57 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.8.2017 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Město Žďár
U Vápenné cesty 24.7.2017, 15:44 až 28.7.2017, 15:44 eroze vodní - plošná, rýžková 16.8.2017 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Ústí nad Orlicí
Knapovec
Velká strana 10.7.2017, 20:30 eroze vodní - plošná, rýžková 17.8.2017 Ing. Regina Filipova DETAIL
Žďár nad Sázavou
Borovnice u Jimramova
10.7.2017, 14:40 až 21.7.2017, 14:40 eroze vodní - rýžková, rýhová
projevy eroze
24.7.2017 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Olešná na Moravě
Na Kříbě 7.7.2017, 19:00 až 7.7.2017, 21:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 10.7.2017 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Plzeň-jih
Vlčice u Blovic
V horách 29.6.2017, 7:15 až 29.6.2017, 7:45 eroze vodní - plošná, rýžková 30.6.2017 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Příbram
Korkyně
Křížov
Turyň, Pod Kovárnou 29.6.2017, 5:50 až 29.6.2017, 7:20 eroze vodní - plošná 3.7.2017 Jana Tesková DETAIL
Svitavy
Moravský Lačnov
Za tratí 27.6.2017, 18:00 až 27.6.2017, 19:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 10.7.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Žďár nad Sázavou
Olešná na Moravě
Na Kříbě 25.6.2017, 17:00 až 25.6.2017, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 26.6.2017 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Pelhřimov
Houserovka
Dobrovodská strana 23.6.2017, 1:30 až 23.6.2017, 2:30 eroze vodní - plošná 27.6.2017 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Vlásenice-Drbohlavy
Přední Kobyla 23.6.2017, 1:30 až 23.6.2017, 2:30 eroze vodní - plošná 27.6.2017 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Liberec
Osečná
22.6.2017, 21:00 až 23.6.2017, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.7.2017 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Kotel
Osečná
22.6.2017, 21:00 až 23.6.2017, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.7.2017 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Liberk
Prorubky
Smrčina 22.6.2017, 19:45 až 23.6.2017, 3:15 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.6.2017 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Panská Habrová
Prorubky
22.6.2017, 19:45 až 23.6.2017, 3:15 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.6.2017 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Chrudim
Raná u Hlinska
Na Zádušních 16.6.2017, 21:15 až 16.6.2017, 22:00 eroze vodní - plošná 19.6.2017 Ing. Radomír Válka DETAIL
Žďár nad Sázavou
Březské
Na Horních Dílech 16.6.2017, 13:43 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
11.7.2017 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Svitavy
Polička
Pomezí
Paseky, Dolní Malá strana, Za chalupou 16.6.2017, 13:00 až 16.6.2017, 14:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 21.6.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Žďár nad Sázavou
Osová
Osová Bítýška
Skřinářov
Díle 16.6.2017, 12:22 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
12.7.2017 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Svitavy
Moravský Lačnov
Za tratí 13.6.2017, 20:00 až 13.6.2017, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 13.6.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Jihlava
Studénky
6.6.2017, 16:00 až 6.6.2017, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.6.2017 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Nový Jičín
Závišice
Borovec 4.6.2017, 18:00 až 4.6.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýhová 19.6.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Ostrava-město
Olbramice
4.6.2017, 16:10 až 4.6.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýhová 14.6.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Nový Jičín
Kujavy
4.6.2017, 16:00 až 4.6.2017, 20:00 eroze vodní - plošná 20.6.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Nový Jičín
Kujavy
Za školkou 4.6.2017, 16:00 až 4.6.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýhová 16.6.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Nový Jičín
Bílov
Za Březím 4.6.2017, 16:00 až 4.6.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýhová 15.6.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Jindřichův Hradec
Hříšice
Malý Pěčín
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Dačice
Hradišťko u Dačic
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Vnorovice
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Hříšice
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Bílkov
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Staré Hobzí
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Malý Pěčín
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Bílkov
Hříšice
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Hříšice
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Otín u Jindřichova Hradce
30.5.2017, 20:30 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Svinná u Brocné
Svinecká 30.5.2017, 18:00 až 30.5.2017, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 13.6.2017 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Nová Ves u Voděrad
Vojenice
Nad rybníky a K Nové Vsi 30.5.2017, 18:00 až 30.5.2017, 19:00 eroze vodní - plošná 13.6.2017 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Skuhrov nad Bělou
Svinná u Brocné
Draha a Na pustině 30.5.2017, 17:00 až 30.5.2017, 18:00 eroze vodní - plošná 13.6.2017 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Kvasiny
Lukavice u Rychnova nad Kněžnou
Na Klapavci, Pod Slavěnkou 30.5.2017, 17:00 až 30.5.2017, 18:00 eroze vodní - plošná 29.6.2017 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Svitavy
Polička
Pomezí
Paseky, Dolní Malá strana, Za chalupou 30.5.2017, 15:00 až 30.5.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Chrudim
Horní Bezděkov u Bojanova
Padrťský 30.5.2017, 15:00 až 30.5.2017, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 31.5.2017 Ing. Radomír Válka DETAIL
Brno-venkov
Říčky u Brna
Uhelniště (Nade dvorem a Pode dvorem) 30.5.2017, 13:37 až 31.5.2017, 13:37 eroze vodní - plošná, rýhová
výmolná
5.6.2017 Ing. Ludmila Podracká DETAIL
Kutná Hora
Bahno
Nad Krasoňovicemi 30.5.2017, 12:41 eroze vodní - plošná, rýžková 10.8.2017 Ing. Renata Smutná DETAIL
Havlíčkův Brod
Rozsochatec
30.5.2017, 11:31 až 10.6.2017, 11:31 eroze vodní - plošná, rýžková 15.6.2017 Ing. Milan Šiman DETAIL
Kutná Hora
Úmonín
Kamínek; Na širokém 30.5.2017, 11:09 až 30.5.2017, 11:09 eroze vodní - plošná, rýžková 31.5.2017 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Havlíčkův Brod
Horní Krupá u Havlíčkova Brodu
Za farou 30.5.2017, 9:38 až 30.5.2017, 9:38 eroze vodní - plošná 15.6.2017 Ing. Milan Šiman DETAIL
Třebíč
Pyšel
Zahrádka na Moravě
Vodavky 30.5.2017, 8:00 až 31.5.2017, 8:01 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
Dne 23.6. 2017 proběhla kontrola na místě erozní události za účasti pracovníků MěU Náměšť - OŽP
5.6.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Brno-venkov
Říčky u Brna
Za potokem, Za dvorem, Žačka 30.5.2017, 7:17 až 31.5.2017, 7:19 eroze vodní - rýhová
výmolná
5.6.2017 Ing. Ludmila Podracká DETAIL
Svitavy
Staré Město u Moravské Třebové
Kolberg 23.5.2017, 12:30 až 23.5.2017, 13:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Žďár nad Sázavou
Jimramov
V Bombaji 20.5.2017, 9:31 až 21.7.2017, 9:32 eroze vodní - rýžková, rýhová
projevy eroze
24.7.2017 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Jimramov
Žleby 20.5.2017, 9:31 až 21.7.2017, 9:32 eroze vodní - rýžková, rýhová
projevy eroze
24.7.2017 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Svitavy
Staré Město u Moravské Třebové
Kolberk 15.5.2017, 17:00 až 15.5.2017, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 16.5.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Vyškov
Hodějice
Křižanovice u Bučovic
15.5.2017, 12:30 až 15.5.2017, 12:40 eroze vodní - plošná 17.5.2017 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Svitavy
Česká Kamenná Horka
Moravská Kamenná Horka
Za kravínem, U lípy, Mokré, U vrtu 14.5.2017, 17:00 až 14.5.2017, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 16.5.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Žďár nad Sázavou
Věcov
V kříbech, Na vápenici 14.5.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.5.2017 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Havlíčkův Brod
Ostrov u Ledče nad Sázavou
Nad mlýnem 14.5.2017, 16:13 až 14.5.2017, 16:13 eroze vodní - plošná 24.5.2017 Ing. Milan Šiman DETAIL
Havlíčkův Brod
Vysoká u Havlíčkova Brodu
U chaty 14.5.2017, 16:00 až 14.5.2017, 16:30 eroze vodní - plošná 18.5.2017 Ing. Jana Petríková DETAIL
Havlíčkův Brod
Poděbaby
bez názvu 14.5.2017, 15:00 až 14.5.2017, 15:30 eroze vodní - plošná 7.6.2017 Ing. Jana Petríková DETAIL
Havlíčkův Brod
Poděbaby
Dolní Papšíkov 14.5.2017, 15:00 až 14.5.2017, 15:30 eroze vodní - plošná 15.6.2017 Ing. Jana Petríková DETAIL
Havlíčkův Brod
Poděbaby
U skalice 14.5.2017, 15:00 až 14.5.2017, 15:30 eroze vodní - plošná 7.6.2017 Ing. Jana Petríková DETAIL
Havlíčkův Brod
Chřenovice
Na splavsku 14.5.2017, 14:48 až 28.6.2017, 14:48 eroze vodní - plošná, rýžková 31.7.2017 Ing. Milan Šiman DETAIL
Jablonec nad Nisou
Pulečný
Rychnov u Jablonce nad Nisou
14.5.2017, 13:45 až 14.5.2017, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2017 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Plzeň-jih
Dožice
K Voletínu 14.5.2017, 13:34 až 14.5.2017, 13:34 eroze vodní - plošná, rýžková 17.5.2017 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Havlíčkův Brod
Bohumilice u Kožlí
Kožlí
Ledeč nad Sázavou
Hranisko k.ú. Kožlí a Ledeč nad Sázavou 14.5.2017, 9:08 až 14.5.2017, 9:08 eroze vodní - plošná 25.5.2017 Ing. Milan Šiman DETAIL
Havlíčkův Brod
Habrek
Ledeč nad Sázavou
14.5.2017, 7:56 až 14.5.2017, 7:56 eroze vodní - plošná 25.5.2017 Ing. Milan Šiman DETAIL
Hodonín
Uherské Hradiště
Moravský Písek
Ořechov u Uherského Hradiště
Polešovice
K.ú. Moravský Písek - Studénky, k.ú. Polešovice - Zážlebí 13.5.2017, 16:00 až 13.5.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 16.5.2017 Markéta Šimečková DETAIL
Hodonín
Ratíškovice
Díly pod Náklem 13.5.2017, 14:30 až 13.5.2017, 15:30 eroze vodní - plošná, rýhová 23.5.2017 Markéta Šimečková DETAIL
Hodonín
Žádovice
Žádovice - Vysoká hora 13.5.2017, 13:45 až 13.5.2017, 16:30 eroze vodní - rýhová
projevy eroze
23.5.2017 Markéta Šimečková DETAIL
Hodonín
Ježov
Žádovice
Žádovice - Hložky 13.5.2017, 13:45 až 13.5.2017, 16:45 eroze vodní - rýhová
projevy eroze
23.5.2017 Markéta Šimečková DETAIL
Nový Jičín
Kujavy
Kujavy 10.5.2017, 14:13 až 10.5.2017, 14:14 eroze vodní - plošná, rýžková 23.5.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Přerov
Kokory
Žeravice
U Kostrovy zahrady (v blízkosti kaple sv. Marka - parc. č. 666 v k. ú. Žeravice) 7.5.2017, 15:00 až 7.5.2017, 15:35 eroze vodní - plošná 24.5.2017 Ing. Václav Závěšický DETAIL
Přerov
Kokory
Rokytnice u Přerova
Dolek, Nad Silnicí a U Kostrovy zahrady (v blízkosti kaple sv. Marka - parc. č. 666 v k. ú. Žeravice) 7.5.2017, 15:00 až 7.5.2017, 15:35 eroze vodní - plošná 24.5.2017 Ing. Václav Závěšický DETAIL
Olomouc
Krčmaň
Velký Týnec
Podsedky, 7.5.2017, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková 24.5.2017 Ing. Ivan Polach DETAIL
Přerov
Žeravice
Lapač 7.5.2017, 15:00 až 7.5.2017, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 11.9.2017 Ing. Václav Závěšický DETAIL
Jindřichův Hradec
Dačice
7.5.2017, 14:02 až 7.5.2017, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková 11.5.2017 Petr Janota DETAIL
Tachov
Dlouhý Újezd
Studánka u Tachova
Tachov
Na vršku 4.5.2017, 15:00 až 4.5.2017, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 16.5.2017 Zdenka Pšenáková DETAIL
Nový Jičín
Příbor
Příbor 1.5.2017, 10:06 až 1.5.2017, 10:06 eroze vodní - rýhová 29.5.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Litoměřice
Brozany nad Ohří
Na kuliši 10.4.2017, 18:50 až 10.4.2017, 19:10 stékání 12.4.2017 Pavel Trávníček DETAIL
Pelhřimov
Bratřice
U Hutě 7.4.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.9.2017 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Domažlice
Nový Kramolín
Skála 2.4.2017, 20:00 až 3.4.2017, 1:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 24.4.2017 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Olomouc
Posluchov
15.3.2017, 10:33 eroze vodní - rýžková, rýhová
tání sněhu
31.3.2017 Ing. Ivan Polach DETAIL
Olomouc
Nové Dvorce
Za dvorem 15.3.2017, 9:43 eroze vodní - rýžková, rýhová
tání sněhu
31.3.2017 Ing. Ivan Polach DETAIL
Olomouc
Horní Loděnice
Za kravínem 15.3.2017, 9:16 eroze vodní - rýžková, rýhová
tání sněhu
31.3.2017 Ing. Ivan Polach DETAIL
Žďár nad Sázavou
Dolní Rožínka
Rožná
10.3.2017, 15:03 až 10.3.2017, 15:03 eroze vodní - rýžková
tání sněhu
20.3.2017 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Semily
Bořkov
Pod Kozincem 10.3.2017, 8:00 až 28.4.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
tání sněhu
28.4.2017 Ing. Martin Kendík DETAIL
Olomouc
Velká Bystřice
Skalky 3.3.2017, 9:02 eroze vodní - rýžková, rýhová
tání sněhu
31.3.2017 Ing. Ivan Polach DETAIL
Třebíč
Slavičky
Nad rybníčky 1.3.2017, 14:45 až 16.3.2017, 14:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
tání sněhu
20.3.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Vyškov
Pustiměř
24.2.2017, 15:44 až 3.3.2017, 15:44 eroze vodní - rýžková
tání sněhu
12.4.2017 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Litoměřice
Maškovice
Pohořany
Zlatý vrch 22.2.2017, 6:00 až 24.2.2017, 11:00 eroze vodní - rýžková 24.2.2017 Pavel Trávníček DETAIL
Hodonín
Hovorany
Šardice
Bařiny 21.2.2017, 12:30 eroze vodní - plošná, rýhová
tání sněhu
13.3.2017 Ing. Miroslava Lopraisová DETAIL
Třebíč
Pozďátky
Krajina 20.2.2017, 15:25 až 2.3.2017, 15:27 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
tání sněhu
20.3.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Pelhřimov
Buřenice
U Nového rybníka 20.2.2017, 10:27 až 25.2.2017, 10:27 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
Výmolová
18.4.2017 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Litoměřice
Těchobuzice
Vinné
Kopanina 19.2.2017, 19:00 až 20.2.2017, 2:00 eroze vodní - rýhová 21.2.2017 Pavel Trávníček DETAIL