logo SPÚ
MONITORING EROZE ZEMĚDĚLSKÉ PŮDY
Přihlásit Čára   
Registrace nového uživatele

Přehled událostí - rok 2016: počet 218

všechny | opakované       | opakované v osevu      
Okres Katastrální území Místní název Datum vzniku Typ Hlášení
Litoměřice
Vinné
Kopanina 27.12.2016, 13:30 až 28.12.2016, 16:20 eroze vodní - rýhová 2.1.2017 Pavel Trávníček DETAIL
Litoměřice
Vinné
Kopanina 21.9.2016, 18:15 až 21.9.2016, 18:45 eroze vodní - rýhová 26.9.2016 Pavel Trávníček DETAIL
Kladno
Beřovice
Nad hřbitovem 17.9.2016, 15:25 až 17.9.2016, 15:25 eroze vodní - plošná 20.9.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Benešov
Benešov u Prahy
Líšno
Na kopci 16.9.2016, 19:30 až 17.9.2016, 5:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 27.9.2016 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Svitavy
Stašov
Ke Čtyřem Dvorům 4.9.2016, 16:00 až 4.9.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 12.9.2016 Ing. Libor Ondra DETAIL
Svitavy
Jedlová u Poličky
Stašov
Ke Čtyřem Dvorům 10.8.2016, 10:06 až 17.8.2016, 10:06 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.8.2016 Ing. Libor Ondra DETAIL
Žďár nad Sázavou
Město Žďár
9.8.2016, 14:08 eroze vodní - plošná, rýžková 5.10.2016 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Přerov
Lhota u Lipníka nad Bečvou
Radotín u Lipníka nad Bečvou
31.7.2016, 16:00 až 31.7.2016, 16:30 eroze vodní - plošná 15.8.2016 Ing. Václav Závěšický DETAIL
Přerov
Kladníky
31.7.2016, 16:00 až 31.7.2016, 16:30 eroze vodní - plošná 16.8.2016 Ing. Václav Závěšický DETAIL
Třebíč
Přibyslavice nad Jihlavou
Musilův kopec 31.7.2016, 16:00 až 31.7.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.8.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Chlum nad Jihlavou
pod zemědělským areálem 31.7.2016, 16:00 až 31.7.2016, 18:00 stékání 1.8.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Jihlava
Střížov
31.7.2016, 16:00 až 31.7.2016, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 4.8.2016 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Třebíč
Chlum nad Jihlavou
Kouty u Třebíče
Pravé klení, Vodová krajina 31.7.2016, 15:54 až 31.7.2016, 17:54 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.8.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
Na Stráni, Pod Suchými 31.7.2016, 2:06 až 31.7.2016, 4:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projev eroze v osevu
2.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
V Kotli, Za Humny 31.7.2016, 2:00 až 31.7.2016, 4:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
Na Skalce, V Pískách 31.7.2016, 2:00 až 31.7.2016, 4:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
OPAKOVANÁ V OSEVU
3.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Třebíč
Jemnice
Kostníky
Slavíkovice u Jemnice
Strachovce 27.7.2016, 18:00 až 27.7.2016, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.7.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Benešov
Blažejovice
Vrška 27.7.2016, 17:30 až 27.7.2016, 20:00 eroze vodní - plošná, rýhová 1.8.2016 Ing. Ondřej Tůma DETAIL
Beroun
Kotopeky
Tíhava. 27.7.2016, 16:00 až 27.7.2016, 16:30 eroze vodní - plošná 28.7.2016 Ing. Petr Procházka DETAIL
Liberec
Kotel
27.7.2016, 16:00 až 27.7.2016, 18:00 eroze vodní - plošná 9.8.2016 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Třebíč
Slavíkovice u Jemnice
U sýpky 27.7.2016, 8:11 až 27.7.2016, 20:12 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.7.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Tachov
Kořen
Valaší vrch 24.7.2016, 14:00 až 24.7.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
OPAKOVANÁ EROZNÍ UDÁLOST
2.8.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Domažlice
Puclice
24.7.2016, 13:00 až 24.7.2016, 14:00 eroze vodní - plošná, rýžková 26.7.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Tachov
Dubec
Třískolupy pod Přimdou
Nad transformátorem 23.7.2016, 14:00 až 23.7.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
OPAKOVANÁ EROZNÍ UDÁLOST
27.7.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Domažlice
Křenovy
Příčina a Na Stráni 23.7.2016, 14:00 až 23.7.2016, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková 26.7.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Domažlice
Puclice
Na poláni 23.7.2016, 14:00 až 23.7.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 26.7.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Třebíč
Mohelno
Cenklov - severně od nádrže 21.7.2016, 15:58 až 21.7.2016, 17:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.7.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Mohelno
Cenklov - jižně od nádrže 21.7.2016, 15:58 až 21.7.2016, 17:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.7.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Kladeruby nad Oslavou
Mohelno
Žlíbky 21.7.2016, 15:54 až 21.7.2016, 17:55 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.7.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Tachov
Stan u Lestkova
Vysoké Jamné
Špitálské pole 21.7.2016, 15:00 až 21.7.2016, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.7.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Svitavy
Kamenec u Poličky
Polička
Dolní Předměstí 17.7.2016, 18:00 až 17.7.2016, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
Opakovaná erozní událost
19.7.2016 Ing. Libor Ondra DETAIL
Liberec
Kotel
14.7.2016, 0:00 až 14.7.2016, 20:00 eroze vodní - plošná 9.8.2016 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Hodonín
Mutěnice
Díly za Oborou, Keruchůvky 2.7.2016, 21:00 až 2.7.2016, 22:30 eroze vodní - plošná, rýhová 12.7.2016 Markéta Šimečková DETAIL
Domažlice
Vlkanov u Nového Kramolína
K Vlkanovu 1.7.2016, 9:36 až 31.7.2016, 9:36 eroze vodní - plošná, rýžková 2.12.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Domažlice
Šitboř
U křižovatky 1.7.2016, 9:07 až 31.7.2016, 9:07 eroze vodní - plošná, rýžková 2.12.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Ústí nad Orlicí
Kosořín
Na prostředkách 30.6.2016, 16:15 eroze vodní - plošná 1.7.2016 Ing. Regina Filipova DETAIL
Svitavy
Polička
Dolní Předměstí 30.6.2016, 14:30 až 30.6.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková 7.7.2016 Ing. Libor Ondra DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Uhřínovice u Voděrad
Voděrady u Rychnova nad Kněžnou
Nad Vodárnou 30.6.2016, 13:00 až 30.6.2016, 14:30 eroze vodní - plošná 22.8.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Houdkovice
30.6.2016, 10:29 eroze vodní - plošná 27.7.2016 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Benešov
Kozmice u Benešova
Bařiny 25.6.2016, 22:00 až 25.6.2016, 22:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 27.6.2016 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Tábor
Bechyňská Smoleč
Velké Čtvrtky 25.6.2016, 21:30 až 25.6.2016, 21:50 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.6.2016 Ing. Vít Mácha DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita Náměrka 25.6.2016, 18:45 až 25.6.2016, 19:15 eroze vodní - plošná, rýžková 28.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita K Vodojemu 25.6.2016, 18:45 až 25.6.2016, 19:15 eroze vodní - plošná, rýžková 28.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Pelhřimov
Rynárec
Vokovská strana 25.6.2016, 17:05 až 25.6.2016, 18:15 eroze vodní - plošná 1.7.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Počátky
Strážný kopec 25.6.2016, 17:00 až 25.6.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýhová 29.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Bělá u Horní Cerekve
Bělský kopec 25.6.2016, 17:00 až 25.6.2016, 18:15 eroze vodní - plošná 1.7.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Houserovka
Dobrovodská strana 25.6.2016, 17:00 až 25.6.2016, 18:15 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Liberec
Kotel
25.6.2016, 15:30 až 25.6.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.7.2016 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Osečná
25.6.2016, 15:30 až 25.6.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolná
8.7.2016 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Kotel
Osečná
25.6.2016, 15:30 až 25.6.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.7.2016 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Kotel
25.6.2016, 15:30 až 25.6.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.7.2016 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Plzeň-sever
Doubrava u Plzně
U Pankráce 25.6.2016, 14:00 eroze vodní - plošná 1.7.2016 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Vejprnice
V Bezstráni 25.6.2016, 13:48 eroze vodní - plošná 1.7.2016 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Rokycany
Rokycany
Pod průhonem 25.6.2016, 12:20 až 26.6.2016, 12:20 eroze vodní - plošná, rýhová 29.6.2016 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
Košetice
V Kotli, Za Humny 23.6.2016, 16:50 až 25.6.2016, 16:50 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
Na Stráni, Pod Suchými 23.6.2016, 16:50 až 25.8.2016, 16:50 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
Na Skalce, V Pískách 23.6.2016, 16:50 až 25.6.2016, 16:50 eroze vodní - plošná, rýžková 3.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Lipovka u Rychnova nad Kněžnou
za železniční tratí pod Borovinami 19.6.2016, 18:00 až 19.6.2016, 18:40 eroze vodní - plošná 11.7.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Panská Habrová
Rychnov nad Kněžnou
Ovčín 19.6.2016, 18:00 až 19.6.2016, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 23.6.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Panská Habrová
Šejnohovská 19.6.2016, 18:00 až 19.6.2016, 19:00 eroze vodní - plošná 23.6.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Roveň u Rychnova nad Kněžnou
19.6.2016, 18:00 až 19.6.2016, 18:40 eroze vodní - plošná, rýhová 21.6.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Lukavice u Rychnova nad Kněžnou
Na divinkách - U Černého lesa 19.6.2016, 18:00 až 19.6.2016, 18:40 eroze vodní - plošná, rýhová 1.7.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Ústí nad Orlicí
Sázava u Lanškrouna
Špitálské 19.6.2016, 17:03 eroze vodní - plošná 21.6.2016 Ing. Regina Filipova DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita K Vodojemu 19.6.2016, 12:20 až 19.6.2016, 12:50 eroze vodní - plošná, rýžková 20.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita Luční 19.6.2016, 12:20 až 19.6.2016, 12:50 eroze vodní - plošná, rýžková 20.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Jihlava
Buková u Třešti
19.6.2016, 0:01 až 24.6.2016, 23:04 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná
1.7.2016 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Hodonín
Mutěnice
Díly za Oborou, Kerchůvky 13.6.2016, 18:15 až 13.6.2016, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 17.6.2016 Markéta Šimečková DETAIL
Tábor
Bechyňská Smoleč
Velké Čtvrtky 13.6.2016, 16:00 až 13.6.2016, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2016 Ing. Vít Mácha DETAIL
Vyškov
Orlovice
13.6.2016, 2:00 až 13.6.2016, 3:30 eroze vodní - rýžková, rýhová 15.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Tachov
Telice
11.6.2016, 16:38 eroze vodní - plošná 13.6.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Vyškov
Holubice
9.6.2016, 19:00 až 9.6.2016, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 22.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Plzeň-město
Nezbavětice
Šťáhlavy
Ve Zhůří a V lánech 6.6.2016, 13:49 až 6.6.2016, 13:49 eroze vodní - plošná 8.6.2016 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Prachatice
Šipoun
Šipoun 5.6.2016, 15:00 až 5.6.2016, 16:00 eroze vodní - plošná 6.6.2016 Pavel Sebera DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita K vodojemu 5.6.2016, 14:45 až 5.6.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 7.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Jindřichův Hradec
Dvoreček
Jindřiš
Ke Dvorečku 5.6.2016, 13:28 až 5.6.2016, 13:29 eroze vodní - rýžková, rýhová 8.6.2016 Petr Janota DETAIL
Klatovy
Luby
Na Držalech 5.6.2016, 6:00 až 5.6.2016, 7:00 eroze vodní - plošná 6.6.2016 Jaroslav Špindler DETAIL
Pelhřimov
Rynárec
Vokov u Rynárce
Vokovská strana 4.6.2016, 15:45 až 4.6.2016, 17:00 stékání
eroze vodní - plošná
6.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Rokycany
Svinná u Hlohovic
Svinenský vrch 4.6.2016, 7:59 až 11.6.2016, 7:59 eroze vodní - plošná, rýžková 9.6.2016 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Rokycany
Chomle
Mostiště u Hlohovic
K Mostišti 4.6.2016, 7:43 až 4.6.2016, 7:43 eroze vodní - plošná, rýžková 16.6.2016 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Tábor
Kladruby
3.6.2016, 14:30 až 3.6.2016, 14:45 eroze vodní - plošná, rýžková 6.6.2016 Ing. Vít Mácha DETAIL
Pelhřimov
Veselá u Častrova
Vrch 2.6.2016, 20:45 až 2.6.2016, 21:30 eroze vodní - plošná 9.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Veselá u Častrova
Řečice 2.6.2016, 20:45 až 2.6.2016, 21:30 eroze vodní - plošná 9.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Veselá u Častrova
klínek 2.6.2016, 20:45 až 2.6.2016, 21:30 eroze vodní - plošná 9.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Veselá u Častrova
Klínek 2.6.2016, 20:45 až 2.6.2016, 21:30 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Bělá u Horní Cerekve
Veselá u Častrova
Bělský kopec 2.6.2016, 20:30 až 2.6.2016, 21:15 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Polesí u Počátek
Čejkův kopec 2.6.2016, 20:30 až 2.6.2016, 21:30 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Rakovník
Řevničov
2.6.2016, 6:00 eroze vodní - plošná, rýžková 21.7.2016 Ing. Václav Vlk DETAIL
Pelhřimov
Počátky
Strážný kopec 1.6.2016, 17:15 až 1.6.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolová
3.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Častrov
Pod Čihadlem 1.6.2016, 17:00 až 1.6.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýhová 7.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Jiřičky
Křelovice u Pelhřimova
Na dílech 1.6.2016, 16:30 až 1.6.2016, 21:00 eroze vodní - plošná 14.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Domažlice
Nový Kramolín
Za Skálou 1.6.2016, 16:00 až 1.6.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Tachov
Kořen
Valaší vrch 1.6.2016, 15:45 až 1.6.2016, 16:10 eroze vodní - plošná 13.6.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Tachov
Borek u Tachova
Nad Doležalovými 1.6.2016, 15:10 eroze vodní - plošná 13.6.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Tachov
Dubec
Třískolupy pod Přimdou
Nad transformátorem 1.6.2016, 15:00 až 1.6.2016, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.6.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Val u Dobrušky
1.6.2016, 14:34 až 30.6.2016, 14:34 eroze vodní - plošná 22.12.2016 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Klatovy
Luby
Na Držalech 1.6.2016, 13:30 až 1.6.2016, 14:00 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Jaroslav Špindler DETAIL
Klatovy
Neznašovy
U Cihelny 1.6.2016, 13:30 až 1.6.2016, 14:00 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Jaroslav Špindler DETAIL
Domažlice
Přes
1.6.2016, 12:25 až 1.6.2016, 12:25 eroze vodní - plošná, rýžková 22.9.2016 Ing. Jan Kaiser DETAIL
Jindřichův Hradec
Tábor
Březina u Deštné
Psárov
1.6.2016, 8:26 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.12.2016 Petr Janota DETAIL
Pelhřimov
Vyskytná
Na nivě 31.5.2016, 21:00 až 31.5.2016, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Děčín
Arnoltice
U Lípy 31.5.2016, 15:00 až 31.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Děčín
Bynovec
31.5.2016, 15:00 až 31.5.2016, 18:21 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Hradec Králové
Stěžírky
31.5.2016, 15:00 až 31.5.2016, 15:10 eroze vodní - plošná 7.6.2016 Jana Nožičková DETAIL
Děčín
Bynovec
31.5.2016, 14:30 až 31.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Český Krumlov
Malonty
Malonty 31.5.2016, 14:10 až 31.5.2016, 14:10 eroze vodní - plošná, rýžková 13.6.2016 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Chrudim
Petříkovice u Mladoňovic
Na Závrší; Za chaloupkou 31.5.2016, 14:00 až 31.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 21.6.2016 Ing. Radomír Válka DETAIL
Benešov
Kozmice u Benešova
Teplýšovice
Bařiny 31.5.2016, 13:30 až 31.5.2016, 14:20 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.6.2016 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Pelhřimov
Bělá u Horní Cerekve
Bělský kopec 31.5.2016, 12:31 až 31.5.2016, 14:33 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Rakovník
Kladno
Rynholec
Vašírov
Sobín 31.5.2016, 10:53 až 31.5.2016, 10:53 eroze vodní - plošná 9.6.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Kladno
Pletený Újezd
31.5.2016, 10:44 až 31.5.2016, 10:44 eroze vodní - plošná, rýžková 9.6.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Český Krumlov
Chabičovice
Chabičovice 31.5.2016, 10:30 až 31.5.2016, 10:30 eroze vodní - plošná, rýhová 2.6.2016 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Český Krumlov
Netřebice
Netřebice 31.5.2016, 10:16 až 31.5.2016, 10:16 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2016 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Český Krumlov
Soběnov
Smrhov 31.5.2016, 10:10 až 31.5.2016, 10:10 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Kladno
Vašírov
Pod dráhou 31.5.2016, 9:22 až 31.5.2016, 9:22 eroze vodní - plošná, rýžková 24.6.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Kutná Hora
Horka nad Sázavou
Vobůrek 31.5.2016, 9:18 až 31.5.2016, 9:18 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.6.2016 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Praha-západ
Dolní Břežany
31.5.2016, 9:07 až 31.5.2016, 9:07 eroze vodní - plošná 9.6.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Jámy
30.5.2016, 18:00 až 30.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.7.2016 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Jámy
30.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 28.7.2016 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Nové Dvory u Velké Losenice
30.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.7.2016 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Ostrov nad Oslavou
30.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná 28.7.2016 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Stržanov
Zámek Žďár
30.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 28.7.2016 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Domažlice
Nový Kramolín
Za Skálou 29.5.2016, 20:00 až 29.5.2016, 23:13 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Vyškov
Heršpice
28.5.2016, 23:45 až 29.5.2016, 4:02 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Heršpice
28.5.2016, 23:45 až 29.5.2016, 4:45 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Slavkov u Brna
28.5.2016, 23:45 až 29.5.2016, 4:45 eroze vodní - plošná, rýžková 6.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Heršpice
28.5.2016, 23:45 až 29.5.2016, 4:30 eroze vodní - rýžková 3.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Heršpice
28.5.2016, 23:40 až 29.5.2016, 4:41 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Hodějice
Nížkovice
Slavkov u Brna
28.5.2016, 22:45 až 29.5.2016, 4:30 eroze vodní - plošná, rýžková 6.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Hodějice
Hanácká rokle 28.5.2016, 22:00 až 28.5.2016, 22:30 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Blansko
Bořitov
Hodoňoves 28.5.2016, 20:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Svitávka
Kopaniska 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýhová 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Voděrady u Kunštátu
Za pohodly 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Bořitov
Čižovky 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 stékání
eroze vodní - plošná, rýhová
2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Obora u Boskovic
Hutě 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýhová 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Bořitov
Niva 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýhová 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Chrudichromy
Zadní díly 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Bořitov
Nad vsí 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Bořitov
Hodoňoves 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Kuničky
Průklest 28.5.2016, 19:30 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková 10.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Bořitov
Černá Hora
Špitálka 28.5.2016, 19:30 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýhová 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Ústí nad Orlicí
Sázava u Lanškrouna
Špitálské 28.5.2016, 19:30 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Ing. Regina Filipova DETAIL
Ústí nad Orlicí
Orlice
Šedivec
Pod Lomem 28.5.2016, 19:00 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Regina Filipova DETAIL
Havlíčkův Brod
Dlouhá Ves u Havlíčkova Brodu
Na rychtářově 28.5.2016, 17:31 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Ing. Jana Petríková DETAIL
Havlíčkův Brod
Vysoká u Havlíčkova Brodu
U chaty 28.5.2016, 17:30 až 28.5.2016, 17:50 eroze vodní - rýžková, rýhová
stékání vody po kolejových meziřádcích
30.5.2016 Ing. Milan Šiman DETAIL
Pelhřimov
Vyskytná
Na nivě 28.5.2016, 17:09 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolová
30.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Hradec Králové
Hořiněves
Hořiněves 28.5.2016, 17:08 až 28.5.2016, 17:35 eroze vodní - plošná 30.5.2016 Jana Nožičková DETAIL
Hradec Králové
Hořiněves
Račice nad Trotinou
28.5.2016, 17:08 až 28.5.2016, 17:35 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Jana Nožičková DETAIL
Pelhřimov
Vyskytná
Na oboře 28.5.2016, 17:00 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Chmelná u Pelhřimova
V lukách pod vsí 28.5.2016, 17:00 až 28.5.2016, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková 31.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Žďár nad Sázavou
Město Žďár
Ve Smrčkách 28.5.2016, 17:00 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2016 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Pelhřimov
Vyskytná
Štětinka 28.5.2016, 17:00 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Hradec Králové
Sendražice u Smiřic
Sendražice 28.5.2016, 17:00 až 28.5.2016, 17:30 eroze vodní - plošná 30.5.2016 Jana Nožičková DETAIL
Pelhřimov
Brtná
Popelištná
Jemnice 28.5.2016, 17:00 až 28.5.2016, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 31.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Hradec Králové
Skalice u Smiřic
Skalička nad Labem
28.5.2016, 16:55 až 28.5.2016, 17:50 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2016 Jana Nožičková DETAIL
Pelhřimov
Křelovice u Pelhřimova
U bílého kamene 28.5.2016, 16:50 až 28.5.2016, 17:40 eroze vodní - plošná, rýhová
výmolová
6.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Svépravice
Duhačka 28.5.2016, 16:40 až 28.5.2016, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Příbram
Kosova Hora
Štětkovice
Křemelky 28.5.2016, 16:30 až 28.5.2016, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.7.2016 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Pelhřimov
Křešín u Pacova
K Lipkovům 28.5.2016, 16:30 až 28.5.2016, 18:00 stékání
eroze vodní - plošná, rýhová
výmolová
6.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Chmelná u Pelhřimova
Nad vsí 28.5.2016, 16:30 až 28.5.2016, 18:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Městec nad Dědinou
28.5.2016, 16:29 až 28.5.2016, 17:15 eroze vodní - plošná 9.6.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Městec nad Dědinou
Očelice
28.5.2016, 16:15 až 28.5.2016, 17:15 eroze vodní - plošná 7.6.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rokycany
Olešná u Radnic
Na Vrších 28.5.2016, 16:00 až 28.5.2016, 17:30 eroze vodní - plošná 31.5.2016 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Pelhřimov
Čakovice u Pelhřimova
Díly k Chodči 28.5.2016, 16:00 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 24.6.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Čakovice u Pelhřimova
Na vrškách 28.5.2016, 16:00 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 24.6.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Hradec Králové
Výrava
Pod Hrnčířovými kopci 28.5.2016, 15:20 až 28.5.2016, 16:05 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Jana Nožičková DETAIL
Hradec Králové
Vysoký Újezd nad Dědinou
Velkostránecká 28.5.2016, 14:42 až 28.5.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Hradec Králové
Jílovice u Českého Meziříčí
Výrava
Hrnčířovi kopce 28.5.2016, 14:35 až 28.5.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Hradec Králové
Librantice
Za areálem 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:10 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Náchod
Heřmánkovice
28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2016 Václav Vítek DETAIL
Hradec Králové
Libníkovice
Na zlaté 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:08 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Hradec Králové
Jeníkovice u Hradce Králové
Velký kopec 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Tábor
Malý Ježov
Nad vsí 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2016 Ing. Vít Mácha DETAIL
Hradec Králové
Polánky nad Dědinou
U kovárny 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:38 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Náchod
Heřmánkovice
28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2016 Václav Vítek DETAIL
Hradec Králové
Jeníkovice u Hradce Králové
Librantice
Nad Rohlíčky 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 16:02 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Hradec Králové
Jílovice u Českého Meziříčí
U jilmu 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Tábor
Malý Ježov
Smilovy Hory
Malá Baba 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2016 Ing. Vít Mácha DETAIL
Hradec Králové
Ledce
Hrnčířův kopec 28.5.2016, 14:29 až 28.5.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Hradec Králové
Jeníkovice u Hradce Králové
Libníkovice
Velký kopec 28.5.2016, 14:24 až 28.5.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Plzeň-sever
Lednice
V pařezích 28.5.2016, 13:29 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Kozojedy u Kralovic
Rybníky 28.5.2016, 10:19 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Borek u Kozojed
U jedlice 28.5.2016, 9:07 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Děčín
Arnoltice
U Lípy 24.5.2016, 18:00 až 24.5.2016, 19:30 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Děčín
Bynovec
24.5.2016, 18:00 až 24.5.2016, 19:30 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Děčín
Bynovec
24.5.2016, 18:00 až 24.5.2016, 19:30 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Děčín
Bynovec
nad Olšovým rybníkem 24.5.2016, 15:00 až 24.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýhová 8.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Trutnov
Dvůr Králové nad Labem
Do Lánů 24.5.2016, 13:30 až 24.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Sylvárov
Sylvárov, Pod kravínem 24.5.2016, 13:30 až 24.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Kocbeře
kat. území Kocbeře 24.5.2016, 13:30 až 24.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Brno-venkov
Biskoupky na Moravě
Panský, PB 2801 24.5.2016, 6:15 až 24.5.2016, 6:45 eroze vodní - plošná 27.5.2016 Ing. Ludmila Podracká DETAIL
Litoměřice
Libochovice
mezi železnicí a zemědělským areálem 23.5.2016, 17:30 až 23.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 4.7.2016 Radek Kugler DETAIL
Prachatice
Těšovice u Prachatic
Žíchovec
Za Hájem 23.5.2016, 17:00 až 24.5.2016, 10:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2016 Pavel Sebera DETAIL
Prachatice
Dub u Prachatic
Javornice u Dubu
Na Homolkách 23.5.2016, 17:00 až 24.5.2016, 12:32 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.5.2016 Ing. Vladimír Michálek DETAIL
Beroun
Kotopeky
Tíhava 23.5.2016, 16:30 až 23.5.2016, 17:00 eroze vodní - plošná 27.5.2016 Ing. Petr Procházka DETAIL
Třebíč
Mohelno
Cenklov - severně od nové nádrže 23.5.2016, 13:16 až 25.5.2016, 10:43 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Mohelno
Pod Cenklovem 23.5.2016, 13:14 až 25.5.2016, 10:54 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Mohelno
Cenklov - jižně od nové nádrže 23.5.2016, 13:09 až 25.5.2016, 9:45 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Mohelno
Cenklov 23.5.2016, 13:06 až 25.5.2016, 11:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Kladeruby nad Oslavou
Mohelno
Žlíbky 23.5.2016, 13:02 až 25.5.2016, 12:12 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Brno-venkov
Lhánice
Senorady
Na boleniskách 23.5.2016, 12:51 až 25.5.2016, 12:32 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Kladno
Pletený Újezd
23.5.2016, 12:25 až 23.5.2016, 12:25 eroze vodní - plošná, rýhová 9.6.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Kladno
Hostouň u Prahy
Zabitý 23.5.2016, 11:12 až 23.5.2016, 11:12 eroze vodní - plošná 27.5.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Kladno
Hostouň u Prahy
Za židosvkým hřbitovem 23.5.2016, 9:45 až 23.5.2016, 9:49 eroze vodní - plošná 27.5.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Třebíč
Klučov
Na padělcích 23.5.2016, 8:36 až 6.6.2016, 8:36 eroze vodní - plošná, rýžková 10.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Pelhřimov
Stanovice u Nové Cerekve
K čihadlům 13.5.2016, 14:30 až 13.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Lipice
Na olšinách 13.5.2016, 14:25 až 13.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Lipice
K lipickému mostu 13.5.2016, 14:00 až 13.5.2016, 15:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Olešná u Pelhřimova
K hájí 13.5.2016, 13:00 až 13.5.2016, 13:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolová
30.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Petrovice u Humpolce
Petrovice - Za humny, směr rekr. objekt Valchy 1.5.2016, 13:10 až 30.8.2016, 14:10 eroze vodní - plošná, rýžková
PROJEVY EROZE
31.8.2016 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Jihlava
Buková u Třešti
19.4.2016, 0:01 až 24.5.2016, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 16.6.2016 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Pelhřimov
Jiřice u Humpolce
Močidla 16.4.2016, 14:20 až 16.4.2016, 14:40 eroze vodní - plošná, rýžková 31.5.2016 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Pelhřimov
Hroznětice
16.4.2016, 14:00 až 16.4.2016, 14:20 eroze vodní - plošná, rýžková 20.4.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Senožaty
Před pěti hony 16.4.2016, 14:00 až 16.4.2016, 14:20 eroze vodní - plošná, rýžková 20.4.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Hořice u Humpolce
obec Hořice 16.4.2016, 14:00 až 16.4.2016, 14:20 eroze vodní - plošná, rýžková 20.4.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Hroznětice
Děkančice 16.4.2016, 14:00 až 16.4.2016, 14:20 eroze vodní - plošná, rýžková 20.4.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Benešov
Jeníkov u Vlašimi
U stupníku 16.4.2016, 13:45 až 16.4.2016, 14:15 eroze vodní - plošná, rýžková 26.4.2016 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Vsetín
Kladeruby
Pod hájčí 14.4.2016, 4:00 až 14.4.2016, 18:00 eroze vodní - rýhová
výmolová
18.4.2016 Ing. Petr Nedoma DETAIL
Svitavy
Petrůvka u Městečka Trnávky
Radkov u Moravské Třebové
Přední pole, Zadní pole, Rovné, Zadky 13.4.2016, 16:30 až 13.4.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
Výmolná eroze
26.4.2016 Ing. Libor Ondra DETAIL