logo SPÚ
MONITORING EROZE ZEMĚDĚLSKÉ PŮDY
Přihlásit Čára   
Registrace nového uživatele

Přehled událostí - rok 2014: počet 199

všechny | opakované       | opakované v osevu      
Okres Katastrální území Místní název Datum vzniku Typ Hlášení
Třebíč
Mladoňovice na Moravě
Třebelovice
Široké 17.12.2014, 9:52 až 17.12.2014, 9:52 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.12.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Pálovice
17.12.2014, 9:42 až 17.12.2014, 9:42 eroze vodní - plošná, rýžková
projevy eroze
18.12.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Dědice
Pod křížem 17.12.2014, 9:34 až 17.12.2014, 9:34 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.12.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Bačkovice
17.12.2014, 9:23 až 17.12.2014, 9:23 eroze vodní - plošná, rýžková
projevy eroze
18.12.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Kostníky
Za bránou 17.12.2014, 9:06 až 17.12.2014, 9:06 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.12.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Kladno
Přelíc
Řisuty u Slaného
u cukrovarského rybníku 18.11.2014, 9:55 až 19.11.2014, 16:00 eroze vodní - plošná 24.11.2014 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Třebíč
Dolní Vilémovice
Třebenice na Moravě
11.11.2014, 12:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
24.11.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Dolní Vilémovice
Slavičky
Zadní úvary 11.11.2014, 10:52 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
24.11.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Dolní Vilémovice
Slavičky
Přední úvary 11.11.2014, 10:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
24.11.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Slavičky
Pod horami 11.11.2014, 10:42 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
24.11.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Klučov
Slavičky
Na padělcích 11.11.2014, 10:35 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
24.11.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Havlíčkův Brod
Ledeč nad Sázavou
1.11.2014, 0:01 až 21.11.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 4.12.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Třebíč
Ratibořice na Moravě
Pod vývozem 30.10.2014, 13:17 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
31.10.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Žďár nad Sázavou
Oslavička
30.10.2014, 13:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
24.11.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Žďár nad Sázavou
Oslavička
Od hráze 24.10.2014, 15:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
29.10.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Beroun
Otmíče
Pod horou 23.10.2014, 8:00 až 23.10.2014, 16:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 24.10.2014 Ing. Petr Procházka DETAIL
Třebíč
Ptáčov
U Táborského mlýna 15.10.2014, 15:57 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
29.10.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Oponešice
Na kroužku 14.10.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
29.10.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Vyškov
Orlovice
2.10.2014, 2:00 až 2.10.2014, 22:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 3.10.2014 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Vícemilice
1.10.2014, 12:13 až 1.10.2014, 12:13 eroze vodní - rýžková, rýhová 15.1.2015 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Orlovice
1.10.2014, 2:00 až 1.10.2014, 22:00 eroze vodní - rýžková 3.10.2014 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Orlovice
1.10.2014, 2:00 až 1.10.2014, 22:00 eroze vodní - rýžková 3.10.2014 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Orlovice
1.10.2014, 2:00 až 1.10.2014, 22:00 eroze vodní - rýžková 3.10.2014 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Moravské Málkovice
Orlovice
1.10.2014, 2:00 až 1.10.2014, 22:00 eroze vodní - rýžková 3.10.2014 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Žďár nad Sázavou
Pavlínov
Pohořílky u Otína
1.10.2014, 0:01 až 21.10.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 23.10.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Suchá u Havlíčkova Brodu
1.10.2014, 0:01 až 19.10.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 23.10.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Mělník
Kanina
Sedlec u Mšena
20.9.2014, 16:30 až 20.9.2014, 17:30 eroze vodní - plošná, rýhová 29.9.2014 Ladislava Jansová DETAIL
Kutná Hora
Michalovice
20.9.2014, 16:20 až 20.9.2014, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.9.2014 Ing. Jana Zmrhalová DETAIL
Strakonice
Přední Ptákovice
Nad Vaněčků lomem 20.9.2014, 13:25 až 20.9.2014, 14:25 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.9.2014 Pavel Hromek DETAIL
Strakonice
Modlešovice
Na homolkách 20.9.2014, 13:25 až 20.9.2014, 14:25 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.9.2014 Pavel Hromek DETAIL
Pelhřimov
Vysoká Lhota
"U vysoké meze" 20.9.2014, 10:19 až 20.9.2014, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 26.9.2014 Ing. Pavel Květoň DETAIL
Brno-venkov
Biskoupky na Moravě
20.9.2014, 0:00 až 21.9.2014, 0:00 eroze vodní - plošná 10.8.2015 Ing. Ludmila Podracká DETAIL
Tábor
Oblajovice
19.9.2014, 12:32 až 19.9.2014, 12:32 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.9.2014 Luděk Burian DETAIL
Kladno
Páleček
19.9.2014, 11:41 eroze vodní - plošná, rýžková 1.10.2014 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Tábor
Prasetín
19.9.2014, 10:41 až 19.9.2014, 10:41 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.9.2014 Luděk Burian DETAIL
Klatovy
Neznašovy
Zahrádky 14.9.2014, 22:00 až 15.9.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.9.2014 Jaroslav Špindler DETAIL
Beroun
Otmíče
Pod horou 14.9.2014, 8:00 až 15.9.2014, 8:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 15.9.2014 Ing. Petr Procházka DETAIL
Břeclav
Sedlec u Mikulova
Kamenný hon 13.9.2014, 20:00 až 13.9.2014, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 22.9.2014 Ing. Pavla Rýpalová DETAIL
Břeclav
Sedlec u Mikulova
vinice Míru 13.9.2014, 0:00 až 13.9.2014, 0:00 stékání
sesuv svahu - terasa
29.9.2014 Ing. Lenka Tučková DETAIL
Břeclav
Sedlec u Mikulova
U Nesytu 12.9.2014, 0:00 až 13.9.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.10.2014 Ing. Pavla Rýpalová DETAIL
Břeclav
Sedlec u Mikulova
Kotel 12.9.2014, 0:00 až 13.9.2014, 0:00 stékání
sesuv svahu pod terasou
24.9.2014 Ing. Pavla Rýpalová DETAIL
Hodonín
Hovorany
Šardice
K.ú. Šardice - Nivky, k.ú. Hovorany - Na pískách 10.9.2014, 7:55 až 30.9.2014, 7:56 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 10.11.2014 Markéta Šimečková DETAIL
Plzeň-jih
Hoříkovice u Chotěšova
Za pastouškou 8.9.2014, 10:11 eroze vodní - plošná 10.9.2014 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Rakovník
Rakovník
pod sv. Václavem 6.9.2014, 20:00 až 6.10.2014, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 1.10.2014 Ivana Razýmová DETAIL
Svitavy
Koclířov
Lokalita nad hřištěm 6.9.2014, 14:00 až 6.9.2014, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 12.9.2014 Bc. Libor Ondra DETAIL
Tábor
Čekanice u Tábora
5.9.2014, 17:50 až 5.9.2014, 18:20 eroze vodní - plošná 15.9.2014 Luděk Burian DETAIL
Benešov
Čeňovice
Střížkov u Bořeňovic
Na předevsí 5.9.2014, 16:50 až 5.9.2014, 17:40 eroze vodní - plošná, rýžková 16.9.2014 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Třebíč
Čechtín
Červená Lhota
Kouty u Třebíče
V rovinách , Žlíbky 3.9.2014, 14:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.9.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Mladá Boleslav
Kojovice
Na velkém kuse 2.9.2014, 12:40 až 31.10.2014, 12:40 eroze vodní - plošná 17.10.2014 Josef Zeman DETAIL
Třebíč
Kostníky
Horní výhon 1.9.2014, 8:29 až 17.12.2014, 17:12 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.12.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Havlíčkův Brod
Bačkov
1.9.2014, 0:01 až 28.9.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 6.10.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Bačkov
Kněž
1.9.2014, 0:01 až 28.9.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 6.10.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Třebíč
Horní Smrčné
31.8.2014, 14:00 až 31.8.2014, 23:24 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.9.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Přibyslav
31.8.2014, 12:00 až 31.8.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.9.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Hodonín
Mutěnice
U kerchůvky, Vrchní díly, Díly za oborou, Nivky u větřáku, Díly za školou 23.8.2014, 17:00 až 24.8.2014, 1:30 eroze vodní - plošná, rýhová 25.8.2014 Markéta Šimečková DETAIL
Beroun
Běleč u Litně
V rybníčkách 10.8.2014, 18:00 až 10.8.2014, 19:00 eroze vodní - plošná, rýhová
stržová
15.8.2014 Ing. Petr Procházka DETAIL
Semily
Karlovice
Roudný - Líšník 10.8.2014, 16:00 až 10.8.2014, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.10.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Semily
Karlovice
Karlovice - Posvátnice, Svatoňovice 10.8.2014, 16:00 až 10.8.2014, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.10.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Semily
Karlovice
Sedmihorky - Zdolce 10.8.2014, 16:00 až 10.8.2014, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.10.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Třebíč
Meziříčko u Moravských Budějovic
U mlýna 9.8.2014, 13:41 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 13.8.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Jihlava
Stonařov
3.8.2014, 12:00 až 3.8.2014, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.8.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Kamenice u Jihlavy
3.8.2014, 12:00 až 3.8.2014, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 7.8.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Rančířov
3.8.2014, 12:00 až 3.8.2014, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
7.8.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Hradec Králové
Chlum u Hradce Králové
Rozběřice
Na kopcích 3.8.2014, 9:46 eroze vodní - rýhová 4.8.2014 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Havlíčkův Brod
Květnov
Suchá u Havlíčkova Brodu
3.8.2014, 0:01 až 3.8.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.12.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Žďár nad Sázavou
Ořechov u Křižanova
1.8.2014, 12:56 až 23.1.2015, 12:57 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
28.1.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Jihlava
Jamné u Jihlavy
1.8.2014, 0:01 až 17.8.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.8.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Tachov
Holostřevy
Souvratě 30.7.2014, 12:30 až 30.7.2014, 13:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.7.2014 Olga Chvátalová DETAIL
Tachov
Borek u Tachova
Nad Doležalovými 29.7.2014, 14:00 až 29.7.2014, 15:17 eroze vodní - plošná, rýžková 4.8.2014 Olga Chvátalová DETAIL
Brno-venkov
Deblín
Úsuší
U kříže 25.7.2014, 15:30 až 25.7.2014, 16:30 eroze vodní - plošná, rýhová 31.7.2014 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Třebíč
Naloučany
Na hrabičném 25.7.2014, 15:26 eroze vodní - plošná, rýhová 12.8.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Čikov
Naloučany
Padělky 25.7.2014, 14:42 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 12.8.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Brno-venkov
Deblín
Úsuší
Žlíbky 25.7.2014, 13:42 až 25.7.2014, 13:42 eroze vodní - plošná, rýhová 30.7.2014 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Benešov
Nesvačily u Bystřice
Zahrádka u Benešova
Oubojín 21.7.2014, 16:20 až 22.7.2014, 5:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.7.2014 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Rakovník
Řevničov
Pod Řevničovskou lísou 21.7.2014, 14:27 eroze vodní - rýhová 8.8.2014 Ivana Razýmová DETAIL
Tábor
Horky u Tábora
16.7.2014, 10:36 až 16.7.2014, 10:37 eroze vodní - rýžková, rýhová
projevy eroze
21.7.2014 Luděk Burian DETAIL
Chrudim
Ústí nad Orlicí
Mravín
Popovec u Řepníků
Štěnec
11.7.2014, 14:43 až 11.7.2014, 14:53 eroze vodní - plošná, rýžková 21.7.2014 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Tábor
Božejovice
Drahnětice
8.7.2014, 12:41 až 8.7.2014, 12:43 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 21.7.2014 Luděk Burian DETAIL
Benešov
Bezmíř
Vrchotovy Janovice
Červená hora 8.7.2014, 11:40 až 9.7.2014, 5:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.7.2014 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Strnadice
Heřmanův vrch 8.7.2014, 11:00 až 9.7.2014, 7:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.7.2014 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Semily
Ohrazenice u Turnova
Ohrazenice u Turnova podjezd pod R35 8.7.2014, 8:37 až 9.7.2014, 8:37 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 10.7.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Jihlava
Jamné u Jihlavy
8.7.2014, 0:01 až 8.7.2014, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná erozní událost
27.3.2015 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Žižkovo Pole
U Dolního Dvora 8.7.2014, 0:01 až 8.7.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
17.7.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Dolní Březinka
8.7.2014, 0:01 až 8.7.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 17.7.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita Žabárna 7.7.2014, 22:00 až 7.7.2014, 23:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.7.2014 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Havlíčkův Brod
Vysoká u Havlíčkova Brodu
5.7.2014, 0:01 až 3.8.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
7.8.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Plzeň-sever
Rakolusky
V jedlině 1.7.2014, 13:15 eroze vodní - plošná, rýžková 5.9.2014 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Semily
Nová Ves nad Popelkou
za Novou Vsí nad Popelkou směr Syřenov 19.6.2014, 9:30 až 20.6.2014, 9:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.7.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Trutnov
Suchovršice
Obec Suchovršice, lokalita Pod Kvíčalou 11.6.2014, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 16.6.2014 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Třebíč
Pyšel
Zahrádka na Moravě
Vodavky 11.6.2014, 13:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 16.2.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Zahrádka na Moravě
11.6.2014, 13:32 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 16.2.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Častotice
Zahrádka na Moravě
Nivky 11.6.2014, 12:53 až 11.6.2014, 12:53 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 16.2.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Jihlava
Heroltice u Jihlavy
11.6.2014, 0:01 až 11.6.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Bedřichov u Jihlavy
Heroltice u Jihlavy
Hruškové Dvory
Jihlava
Pávov
11.6.2014, 0:01 až 11.6.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Svitavy
Moravská Třebová
6.6.2014, 14:00 až 6.6.2014, 17:00 eroze vodní - plošná 26.6.2014 Bc. Libor Ondra DETAIL
Jihlava
Jamné u Jihlavy
1.6.2014, 0:01 až 11.6.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná erozní událost
27.3.2015 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Žďár nad Sázavou
Horní Radslavice
Pavlínov
V kopaninách 28.5.2014, 21:00 až 28.5.2014, 22:30 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Semily
Kundratice
28.5.2014, 19:00 až 28.6.2014, 21:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
Erozní událost ze 28.5. Kundratice pole nad rybníkem
20.6.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Hradec Králové
Chlum u Hradce Králové
Rozběřice
Na kopcích 28.5.2014, 17:40 až 28.5.2014, 18:30 eroze vodní - plošná, rýhová 30.5.2014 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Kolín
Blinka
Blinka 28.5.2014, 17:30 až 28.5.2014, 19:15 eroze vodní - plošná 30.5.2014 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Hradec Králové
Černilov
Malá strana 28.5.2014, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 31.5.2014 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Kolín
Ratboř
Kbílek - u transformátoru 28.5.2014, 16:51 až 28.5.2014, 17:30 eroze vodní - plošná 23.6.2014 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Kolín
Nová Ves I
Pod Bedřichovým kopcem 28.5.2014, 16:30 až 28.5.2014, 17:30 eroze vodní - plošná 2.6.2014 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Benešov
Soutice
Soutický vrch 28.5.2014, 16:20 až 29.5.2014, 19:10 eroze vodní - plošná, rýžková 30.5.2014 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Cheb
Velký Luh
28.5.2014, 14:44 stékání 2.6.2014 Milada Krupicková DETAIL
Třebíč
Častotice
28.5.2014, 0:01 až 12.6.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Klatovy
Malá Víska u Klatov
Na Vrších 27.5.2014, 20:30 až 28.5.2014, 14:30 eroze vodní - plošná, rýžková 28.5.2014 Jaroslav Špindler DETAIL
Rokycany
Veselá u Rokycan
Na ostrově 27.5.2014, 20:00 až 28.5.2014, 5:00 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Rokycany
Kamenný Újezd u Rokycan
Pod Kotlem 27.5.2014, 20:00 až 28.5.2014, 5:00 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Jindřichův Hradec
Slavonice
27.5.2014, 19:00 až 27.5.2014, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 30.5.2014 Petr Janota DETAIL
Žďár nad Sázavou
Rozseč
U Božích muk 27.5.2014, 18:00 až 28.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Tábor
Malšice
27.5.2014, 17:00 až 27.5.2014, 17:00 eroze vodní - plošná 1.7.2014 Luděk Burian DETAIL
Liberec
Mladá Boleslav
Benešovice u Všelibic
Drahotice
Nesvačily u Všelibic
Chatová osada Chlístov 27.5.2014, 15:30 až 27.5.2014, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolná, stržová
15.9.2014 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Tábor
Božejovice
Božejovice - nádraží 27.5.2014, 15:00 až 27.5.2014, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 29.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Tábor
Drahnětice
Jistebnice
27.5.2014, 14:50 až 27.5.2014, 15:10 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Tábor
Jistebnice
U ovčína 27.5.2014, 14:50 až 27.5.2014, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Tábor
Jistebnice
27.5.2014, 14:50 až 27.5.2014, 15:10 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Tábor
Božejovice
Drahnětice
Božejovice 27.5.2014, 14:36 až 27.5.2014, 15:00 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Tábor
Orlov u Jistebnice
Smrkov (za Dvorem) 27.5.2014, 14:26 až 27.5.2014, 1:50 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Tábor
Dědice u Nemyšle
Dědice (pole Okrouhlice) 27.5.2014, 13:50 až 27.5.2014, 14:05 eroze vodní - plošná, rýhová 28.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Svitavy
Radišov
Staré Město u Moravské Třebové
27.5.2014, 13:00 až 27.5.2014, 16:00 eroze vodní - plošná 2.6.2014 Bc. Libor Ondra DETAIL
Třebíč
Vladislav
Radlánov 27.5.2014, 12:55 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.6.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Příbram
Korkyně
Křížov
Pod kovárnou 27.5.2014, 12:30 až 27.5.2014, 23:55 eroze vodní - plošná, rýhová 17.6.2014 Jana Tesková DETAIL
Příbram
Korkyně
Štěpnice 27.5.2014, 12:30 až 27.5.2014, 23:55 eroze vodní - rýžková 17.6.2014 Jana Tesková DETAIL
Jindřichův Hradec
Studnice u Lodhéřova
27.5.2014, 12:15 až 27.5.2014, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.5.2014 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Studnice u Lodhéřova
27.5.2014, 12:15 až 27.5.2014, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.5.2014 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Deštná u Jindřichova Hradce
27.5.2014, 12:10 až 27.5.2014, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková 30.5.2014 Petr Janota DETAIL
Vsetín
Kunovice
Na Hrbaté 27.5.2014, 12:00 až 27.5.2014, 14:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2014 Ing. Petr Nedoma DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Borovnice u Potštejna
Na Závrší 27.5.2014, 12:00 až 27.5.2014, 13:00 eroze vodní - plošná 30.5.2014 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
Studnice u Lodhéřova
27.5.2014, 12:00 až 27.5.2014, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.5.2014 Petr Janota DETAIL
Vsetín
Kunovice
Ve Slínech 27.5.2014, 12:00 až 27.5.2014, 14:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2014 Ing. Petr Nedoma DETAIL
Vsetín
Kunovice
Peciska 27.5.2014, 12:00 až 27.5.2014, 14:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.5.2014 Ing. Petr Nedoma DETAIL
Jindřichův Hradec
Deštná u Jindřichova Hradce
Světce
27.5.2014, 12:00 až 27.5.2014, 13:00 eroze vodní - plošná, rýžková 29.5.2014 Petr Janota DETAIL
Tábor
Chotčiny
27.5.2014, 10:44 až 27.5.2014, 10:44 eroze vodní - plošná
projevy eroze
1.7.2014 Luděk Burian DETAIL
Praha-východ
Sibřina
V Habeši 27.5.2014, 8:00 až 27.5.2014, 11:00 eroze vodní - plošná 28.5.2014 Ing. Jaroslav Poděbradský DETAIL
Třebíč
Častotice
Zahrádka na Moravě
27.5.2014, 0:01 až 27.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Třebíč
Pyšel
Zahrádka na Moravě
27.5.2014, 0:01 až 27.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 16.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Třebíč
Zahrádka na Moravě
27.5.2014, 0:01 až 27.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 16.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Nový Jičín
Velké Albrechtice
Lokalita Na Trávníkách 26.5.2014, 16:10 až 26.6.2014, 20:30 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2014 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Třebíč
Podklášteří
Sokolí
26.5.2014, 0:01 až 26.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
18.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Blansko
Křtěnov u Olešnice
Olešnice na Moravě
26.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýhová 5.6.2014 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Mladá Boleslav
Bělá pod Bezdězem
U Remízku; U spálené kolny 24.5.2014, 14:00 až 27.5.2014, 14:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.7.2014 Josef Zeman DETAIL
Trutnov
Suchovršice
Obec Suchovršice, lokalita Pod Kvíčalou 24.5.2014, 12:00 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2014 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Mladá Boleslav
Bělá pod Bezdězem
Na Sahaře 24.5.2014, 10:09 až 27.5.2014, 10:09 eroze vodní - plošná 10.7.2014 Josef Zeman DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita Nad pekárnou 24.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 28.5.2014 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita Žabárna 24.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.5.2014 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Jihlava
Ždírec na Moravě
23.5.2014, 20:00 až 25.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 11.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Chrudim
Ústí nad Orlicí
Mravín
Popovec u Řepníků
Štěnec
Mravín 23.5.2014, 19:45 až 23.5.2014, 23:55 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.5.2014 Ing. Iva Bosáková DETAIL
Žďár nad Sázavou
Stržanov
Zámek Žďár
Zámek Žďár 23.5.2014, 19:00 až 23.5.2014, 22:52 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Žďár nad Sázavou
Sazomín
Sedlo 23.5.2014, 19:00 až 23.5.2014, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Žďár nad Sázavou
Sirákov
Popel 23.5.2014, 19:00 až 23.5.2014, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Semily
Kundratice
Kundratice u Košťálova - pole pod hřbitovem 23.5.2014, 19:00 až 24.5.2014, 10:17 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Žďár nad Sázavou
Vatín
Žďárská 23.5.2014, 18:10 až 23.5.2014, 19:00 eroze vodní - plošná 3.6.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Liberec
Lázně Kundratice
23.5.2014, 18:00 až 24.5.2014, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2014 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Kotel
23.5.2014, 18:00 až 24.5.2014, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2014 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Kotel
23.5.2014, 18:00 až 24.5.2014, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.5.2014 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Kotel
23.5.2014, 18:00 až 24.5.2014, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2014 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Mělník
Mšeno
Velký Újezd u Chorušic
23.5.2014, 17:30 až 23.5.2014, 17:50 eroze vodní - plošná, rýhová 22.9.2014 Ladislava Jansová DETAIL
Jindřichův Hradec
Studnice u Lodhéřova
23.5.2014, 16:10 až 23.5.2014, 23:20 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 27.5.2014 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Deštná u Jindřichova Hradce
23.5.2014, 16:10 až 23.5.2014, 23:20 eroze vodní - rýžková 27.5.2014 Petr Janota DETAIL
Havlíčkův Brod
Bohumilice u Kožlí
Kožlí
Sechov
23.5.2014, 15:00 až 24.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 16.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Žebrákov u Světlé nad Sázavou
23.5.2014, 15:00 až 24.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 12.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Žebrákov u Světlé nad Sázavou
23.5.2014, 15:00 až 24.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná
opakovaná událost
12.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Žebrákov u Světlé nad Sázavou
23.5.2014, 15:00 až 24.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
12.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Pelhřimov
Čakovice u Pelhřimova
23.5.2014, 15:00 až 29.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 18.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Pelhřimov
Čakovice u Pelhřimova
23.5.2014, 15:00 až 29.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 18.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Zahájí u Hněvkovic
23.5.2014, 15:00 až 24.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 16.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Pelhřimov
Čakovice u Pelhřimova
23.5.2014, 15:00 až 29.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Rančířov
23.5.2014, 15:00 až 9.6.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 19.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Vysoká u Havlíčkova Brodu
23.5.2014, 15:00 až 24.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Písek
Jickovice
Požáry 23.5.2014, 14:30 až 23.5.2014, 15:30 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Bc. Pavlína Švejdová DETAIL
Rakovník
Řevničov
Pod Bučinou 23.5.2014, 9:01 eroze vodní - plošná, rýhová
projevy eroze
8.7.2014 Ivana Razýmová DETAIL
Jičín
Vidochov
Vrchovina
Nad Pouškou 23.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.7.2014 Ing. Hana Plocková DETAIL
Tábor
Dražičky
Skalky 23.5.2014, 0:00 až 17.7.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 25.11.2015 Ing. Vít Mácha DETAIL
Jičín
Kumburský Újezd
Nová Paka
Studénka u Nové Paky
Hrnčířův kopec 23.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.7.2014 Ing. Dana Řeháková DETAIL
Třebíč
Slavičky
20.5.2014, 13:35 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.5.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Jihlava
Svatoslav nad Jihlavou
19.5.2014, 0:01 až 29.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 18.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Liberec
Semily
Lažany u Sychrova
Ohrazenice u Turnova
V zátoce 17.5.2014, 13:00 až 17.5.2014, 20:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 26.5.2014 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Jeseník
Hradec u Jeseníka
16.5.2014, 14:35 až 17.5.2014, 14:36 eroze vodní - rýhová 22.5.2014 Ing. Jaromír Kamler DETAIL
Jeseník
Hradec u Jeseníka
16.5.2014, 14:23 až 17.5.2014, 14:23 eroze vodní - rýhová 22.5.2014 Ing. Jaromír Kamler DETAIL
Jeseník
Nová Ves u Jeseníka
16.5.2014, 13:38 až 17.5.2014, 13:38 eroze vodní - rýhová 22.5.2014 Ing. Jaromír Kamler DETAIL
Praha-východ
Sibřina
U Hrušky, V Habeši 2.5.2014, 0:00 až 2.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná 21.5.2014 Ing. Jaroslav Poděbradský DETAIL
Jihlava
Jamné u Jihlavy
1.5.2014, 0:01 až 22.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 27.3.2015 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Buková u Třešti
Přední trať 28.4.2014, 14:30 až 28.4.2014, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.5.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Žďár nad Sázavou
Meziboří
Strážek
k.ú Strážek, polní trať Šibeničník 28.4.2014, 14:00 až 28.4.2014, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 30.4.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Prachatice
Netolice
Velká Třebánka 27.4.2014, 16:00 až 27.4.2014, 18:00 eroze vodní - plošná 29.4.2014 Pavel Sebera DETAIL
Prachatice
Prachatice
U dvora 27.4.2014, 16:00 až 27.4.2014, 18:00 eroze vodní - rýžková 29.4.2014 Pavel Sebera DETAIL
Rokycany
Chlum nad Berounkou
Na lužinách 27.4.2014, 13:20 eroze vodní - rýžková 16.5.2014 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Havlíčkův Brod
Žebrákov u Světlé nad Sázavou
25.4.2014, 15:00 až 8.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná 12.5.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Žebrákov u Světlé nad Sázavou
25.4.2014, 15:00 až 8.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 12.5.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Žebrákov u Světlé nad Sázavou
25.4.2014, 15:00 až 8.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 12.5.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Dálčice
U Košťan 25.4.2014, 0:00 až 25.4.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.5.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Strakonice
Hajská
Modlešovice
Nad struhou 21.4.2014, 16:30 až 21.4.2014, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 7.5.2014 Pavel Hromek DETAIL
Strakonice
Přední Ptákovice
Nad Vaněčků lomem 21.4.2014, 16:30 až 21.4.2014, 17:30 eroze vodní - plošná 24.4.2014 Pavel Hromek DETAIL
Strakonice
Přední Ptákovice
Nad Vaněčků lomem 21.4.2014, 14:30 až 21.4.2014, 17:30 eroze vodní - plošná 24.4.2014 Pavel Hromek DETAIL
Třebíč
Pozďátky
1.4.2014, 16:18 až 20.4.2015, 16:19 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.5.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Litoměřice
Brozany nad Ohří
Na stráni 1.4.2014, 0:00 až 30.4.2014, 0:00 stékání 13.4.2017 Pavel Trávníček DETAIL
Znojmo
Bantice
Dobšice u Znojma
Dyje
Hodonice
Lechovice
Práče
Suchohrdly u Znojma
Tasovice nad Dyjí
Těšetice u Znojma
Tasovice 16.3.2014, 11:08 až 17.3.2014, 11:08 eroze větrná 24.3.2015 Ing. Martin Vančura DETAIL
Znojmo
Bantice
Kyjovice
Prosiměřice
Těšetice u Znojma
Prosiměřice 16.3.2014, 10:17 až 17.3.2014, 10:17 eroze větrná 24.3.2015 Ing. Martin Vančura DETAIL