logo SPÚ
MONITORING EROZE ZEMĚDĚLSKÉ PŮDY
Přihlásit Čára   
Registrace nového uživatele

Přehled událostí - rok 2013: počet 180

všechny | opakované       | opakované v osevu      
Okres Katastrální území Místní název Datum vzniku Typ Hlášení
Jeseník
Kobylá nad Vidnavkou
Kobylá nad Vidnavkou, pomístní název Nad polím mlatem 1.10.2013, 9:35 eroze vodní - rýhová
projevy eroze
22.5.2014 Ing. Jaromír Kamler DETAIL
Jihlava
Kněžice u Třebíče
Za bránou 10.9.2013, 20:00 až 11.9.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 13.9.2013 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Ústí nad Orlicí
Horní Čermná
Horní Třešňovec
pole po Mariánskou Horou 9.8.2013, 20:00 až 9.8.2013, 20:20 eroze vodní - rýhová 14.8.2013 Ing. Hana Jeníčková, Ph.D. DETAIL
Ústí nad Orlicí
Ostrov u Lanškrouna
Ostrov nad záhumenní cestou 9.8.2013, 20:00 až 9.8.2013, 20:30 eroze vodní - rýhová 14.8.2013 Ing. Hana Jeníčková, Ph.D. DETAIL
Semily
Nová Ves nad Popelkou
Kněžsko 6.8.2013, 13:51 až 6.8.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná eroze
16.8.2013 Mgr. Martin Hubačík DETAIL
Semily
Libštát
Kavkazsko 6.8.2013, 11:04 až 7.8.2013, 11:04 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
soustředený tok v lese odnesl bloky o velikosti 30x50 cm
16.8.2013 Mgr. Martin Hubačík DETAIL
Beroun
Hýskov
6.8.2013, 0:00 až 7.8.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
9.8.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Beroun
Hýskov
6.8.2013, 0:00 až 7.8.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
9.8.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Semily
Nová Ves nad Popelkou
Kněžsko 5.8.2013, 0:00 až 6.8.2013, 14:03 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná eroze
16.8.2013 Mgr. Martin Hubačík DETAIL
Jindřichův Hradec
Dačice
Hradišťko u Dačic
4.8.2013, 19:30 až 4.8.2013, 20:30 eroze vodní - plošná, rýžková 8.8.2013 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
Studnice u Lodhéřova
4.8.2013, 19:00 až 4.8.2013, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.8.2013 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Kunžak
4.8.2013, 19:00 až 4.8.2013, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.8.2013 Petr Janota DETAIL
Třebíč
Podklášteří
Sokolí
Malá Dubinka 4.8.2013, 18:30 až 4.8.2013, 21:00 eroze vodní - plošná 7.8.2013 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Beroun
Hýskov
4.8.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.8.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Beroun
Hýskov
4.8.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.8.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Mladá Boleslav
Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Bezdězem - Sahara 29.7.2013, 20:38 až 29.7.2013, 21:15 stékání
eroze vodní - plošná, rýhová
7.8.2013 Alena Vohanková DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U Trhovky 29.7.2013, 20:30 až 29.7.2013, 22:00 eroze vodní - plošná, rýhová 31.7.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Náchod
Trutnov
Bohdašín nad Olešnicí
Rtyně v Podkrkonoší
Pod Bohdašínem 29.7.2013, 20:30 až 29.7.2013, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.7.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U Žabárny 29.7.2013, 20:30 až 29.7.2013, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.7.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U Horní zastávky 29.7.2013, 20:30 až 29.7.2013, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.7.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Havlíčkův Brod
Břevnice
29.7.2013, 20:00 až 29.7.2013, 21:00 eroze vodní - plošná 1.8.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Termesivy
Kloboučníkův Dvorek 29.7.2013, 20:00 až 29.7.2013, 21:00 eroze vodní - plošná 1.8.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
29.7.2013, 19:00 až 29.7.2013, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 1.8.2013 Petr Janota DETAIL
Havlíčkův Brod
Kochánov
29.7.2013, 8:11 až 29.7.2013, 21:00 eroze vodní - plošná 1.8.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Jindřichův Hradec
Kunžak
27.7.2013, 19:00 až 27.7.2013, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 30.8.2013 Petr Janota DETAIL
Český Krumlov
Netřebice
Netřebice 3.7.2013, 21:30 až 3.7.2013, 22:30 eroze vodní - rýhová 8.7.2013 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Český Krumlov
Chabičovice
k.ú.Chabičovice 3.7.2013, 21:30 až 3.7.2013, 22:30 eroze vodní - plošná, rýhová 4.7.2013 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Brno-venkov
Těšany
Strážky 25.6.2013, 2:00 až 25.6.2013, 6:00 eroze vodní - plošná, rýhová 28.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-venkov
Těšany
Za školou 25.6.2013, 2:00 až 25.6.2013, 6:00 eroze vodní - plošná, rýhová 28.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Třebíč
Podklášteří
Sokolí
Malá Dubinka 25.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
27.6.2013 Bc. Marie Brabcová DETAIL
Jihlava
Uhřínovice u Jihlavy
Záhumenice 24.6.2013, 0:00 až 26.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.6.2013 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Bruntál
Svobodné Heřmanice
Svobodné Heřmanice - Dolní lány 23.6.2013, 12:00 až 23.6.2013, 12:50 eroze vodní - plošná, rýhová 11.7.2013 Jiří Marek DETAIL
Přerov
Radslavice u Přerova
Přední čtvrtě 21.6.2013, 21:00 až 22.6.2013, 7:00 eroze vodní - plošná 27.6.2013 Ing. Dalibor Hanzal DETAIL
Sokolov
Chotíkov u Kynšperka nad Ohří
Chotíkov u Kynšperka nad Ohří 20.6.2013, 9:41 až 21.6.2013, 9:41 eroze vodní - plošná 24.6.2013 Milada Krupicková DETAIL
Žďár nad Sázavou
Radňovice
"Na Šírovém" a "Na Pavlišově" 18.6.2013, 18:00 až 18.6.2013, 19:30 eroze vodní - plošná 19.6.2013 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Svitavy
Koruna
Třebařov
U Obce Koruna 18.6.2013, 17:00 až 18.6.2013, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 20.6.2013 Bc. Libor Ondra DETAIL
Litoměřice
Třebenice
Nový Mlýn 14.6.2013, 14:02 eroze vodní - rýžková 17.6.2013 Bc. Jaroslava Doubravová DETAIL
Jindřichův Hradec
Marketa
Nové Sady u Písečného
10.6.2013, 20:00 až 10.6.2013, 20:30 eroze vodní - plošná 12.6.2013 Petr Janota DETAIL
Prachatice
Malovice u Netolic
Dolovatý-Malovice 10.6.2013, 18:00 až 10.6.2013, 20:00 eroze vodní - plošná
stok vody z přívalového deště půdního bloku osetého kukuřicí
12.6.2013 Pavel Sebera DETAIL
Plzeň-sever
Nynice
10.6.2013, 17:30 eroze vodní - plošná 3.7.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Chotiná
Žichlice u Hromnic
10.6.2013, 17:30 eroze vodní - plošná 9.7.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Planá u Nynic
10.6.2013, 17:30 eroze vodní - plošná 3.7.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Nynice
10.6.2013, 17:30 eroze vodní - plošná 3.7.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Prachatice
Bušanovice
Tvrzice
Bušanovice-Újezdec 10.6.2013, 17:00 až 10.6.2013, 19:00 eroze vodní - plošná
plošný odtok při přívalovém dešti
12.6.2013 Pavel Sebera DETAIL
Prachatice
Lažiště
Žárovná
Za hůrkami 10.6.2013, 16:00 až 10.6.2013, 18:00 eroze vodní - rýhová 14.6.2013 Pavel Sebera DETAIL
Rokycany
Chockov
Lhotka u Radnic
blízko lokality "V dílech" 10.6.2013, 14:48 eroze vodní - rýžková 24.6.2013 Jaroslava Šrámková DETAIL
Olomouc
Řídeč
půdní bloky 4205/5 (540-1100), 4205/6 (540-1100) 10.6.2013, 14:30 až 10.6.2013, 14:45 eroze vodní - plošná, rýhová 20.6.2013 Ing.Bc. Richard Gadas DETAIL
Rokycany
Radnice u Rokycan
Nad kamenným můstkem 10.6.2013, 12:46 eroze vodní - rýžková, rýhová 24.6.2013 Jaroslava Šrámková DETAIL
Olomouc
Bílá Lhota
Hrabí
Obectov
půdní bloky: 6601/3 (560-1100), 6711 (560-1100) 10.6.2013, 12:45 až 10.6.2013, 15:00 eroze vodní - plošná
Eroze zemědělské půdy spojená s lokální záplavou v několika obcích.
19.6.2013 Ing.Bc. Richard Gadas DETAIL
Havlíčkův Brod
Břevnice
10.6.2013, 10:10 eroze vodní - plošná 1.8.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Uherské Hradiště
Vlčnov
Náklady 10.6.2013, 0:00 až 10.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná 3.7.2013 Ing. Petr Jarotek DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U Trhovky 9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná 13.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Vlčice u Trutnova
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Velký Vřešťov
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Velký Vřešťov
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Vlčice u Trutnova
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Mladá Boleslav
Sýčina
Vinařice u Dobrovice
na hranici mezi k.ú. Sýčina a Vinařice 9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 12.6.2013 Ing. Ludmila Kadeřávková DETAIL
Trutnov
Vlčice u Trutnova
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Mladá Boleslav
Vinařice u Dobrovice
Zdolina 9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 12:01 eroze vodní - plošná, rýžková 12.6.2013 Ing. Ludmila Kadeřávková DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Lanžov
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná 17.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Lanžov
Sedlec u Lanžova
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná 17.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U horní zastávky 9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
13.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U Žabárny 9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 13.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Mladá Boleslav
Týnec u Dobrovice
Nad alejí 9.6.2013, 16:15 až 9.6.2013, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 12.6.2013 Ing. Ludmila Kadeřávková DETAIL
Hradec Králové
Jeřičky
Lužany nad Trotinou
9.6.2013, 16:05 až 9.6.2013, 19:05 eroze vodní - plošná, rýžková 10.6.2013 Jana Nožičková DETAIL
Hradec Králové
Lužany nad Trotinou
Lužany n/T 9.6.2013, 16:00 až 9.6.2013, 19:28 eroze vodní - plošná 10.6.2013 Jana Nožičková DETAIL
Mělník
Mšeno
Velký Újezd u Chorušic
9.6.2013, 15:00 až 9.6.2013, 15:50 eroze vodní - plošná, rýhová 11.12.2014 Ladislava Jansová DETAIL
Písek
Zběšice
Na padělkách 9.6.2013, 14:45 až 9.6.2013, 16:30 eroze vodní - plošná 17.6.2013 Radim Kouřimský DETAIL
Semily
Nová Ves nad Popelkou
Kněžsko 9.6.2013, 14:43 až 10.6.2013, 14:43 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.8.2013 Mgr. Martin Hubačík DETAIL
Semily
Nová Ves nad Popelkou
Kněžsko 9.6.2013, 14:18 až 10.6.2013, 14:18 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.8.2013 Mgr. Martin Hubačík DETAIL
Rakovník
Hracholusky nad Berounkou
Hracholusky nad Berounkou, K Slabcům 8.6.2013, 23:00 až 9.6.2013, 15:00 11.6.2013 Jindra Joglová DETAIL
Tachov
Dlouhý Újezd
U pořejovské kapličky 8.6.2013, 17:00 až 8.6.2013, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.6.2013 Olga Chvátalová DETAIL
Ústí nad Orlicí
Písečná u Žamberka
Písečná u Žamberka - za kravínem 8.6.2013, 14:00 až 8.6.2013, 14:15 eroze vodní - plošná, rýhová 11.7.2013 Ing. Hana Jeníčková, Ph.D. DETAIL
Semily
Kruh
Nad fotbalovým hřištěm 8.6.2013, 14:00 až 8.6.2013, 14:35 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.6.2013 Mgr. Martin Hubačík DETAIL
Plzeň-sever
Rochlov
8.6.2013, 10:13 eroze vodní - rýhová 11.6.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Úlice
V háji 8.6.2013, 9:29 eroze vodní - plošná 11.6.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Beroun
Skuhrov pod Brdy
5.6.2013, 0:00 eroze vodní - rýhová 12.6.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Beroun
Skuhrov pod Brdy
5.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 12.6.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Beroun
Svinaře
5.6.2013, 0:00 eroze vodní - rýžková 12.6.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Beroun
Tmaň
4.6.2013, 0:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 12.6.2013 Renáta Mikulová DETAIL
České Budějovice
Hosín
Nad Těšínem 3.6.2013, 14:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 10.6.2013 Ing. Helena Maršálková DETAIL
České Budějovice
Hosín
Výhony 3.6.2013, 14:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 10.6.2013 Ing. Helena Maršálková DETAIL
Beroun
Hostim u Berouna
3.6.2013, 9:31 až 10.6.2013, 9:31 eroze vodní - plošná, rýžková 25.6.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Beroun
Hostim u Berouna
3.6.2013, 9:21 až 10.6.2013, 9:21 eroze vodní - rýžková 25.6.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Liberec
Dětřichov u Frýdlantu
3.6.2013, 3:00 až 3.6.2013, 5:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 10.6.2013 Ing. Vladimír Vlášek DETAIL
Náchod
Červená Hora
Žernov u České Skalice
2.6.2013, 22:00 až 3.6.2013, 8:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 2.9.2013 Václav Vítek DETAIL
Náchod
Trutnov
Bohdašín nad Olešnicí
Rtyně v Podkrkonoší
Pod Bohdašínem 2.6.2013, 16:30 až 2.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 13.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Kolín
Plaňany
Na Kamnech 2.6.2013, 14:25 až 2.6.2013, 16:26 stékání
Sesuv stráně
11.7.2013 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Český Krumlov
Křemže
Chmelná 2.6.2013, 13:14 až 2.6.2013, 13:14 eroze vodní - plošná, rýhová 6.6.2013 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Trutnov
Dolní Olešnice
2.6.2013, 1:00 až 2.6.2013, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dolní Olešnice
2.6.2013, 1:00 až 2.6.2013, 3:00 eroze vodní - plošná 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U Trhovky 2.6.2013, 1:00 až 2.6.2013, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková 5.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Pod Bohdašínem 2.6.2013, 1:00 až 2.6.2013, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 4.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
K Bohdašínu 2.6.2013, 1:00 až 2.6.2013, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková 5.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U horní zastávky 2.6.2013, 1:00 až 2.6.2013, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Český Krumlov
Rájov
Rájov 2.6.2013, 0:00 až 3.6.2013, 0:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 4.6.2013 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
Perknov
1.6.2013, 18:00 až 10.6.2013, 6:00 eroze vodní - plošná, rýžková 12.6.2013 Ing. Oldřich Vopršal DETAIL
Brno-město
Žebětín
Za kněžským hájkem 1.6.2013, 16:00 až 1.6.2013, 16:40 eroze vodní - plošná
opakující se událost
4.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-město
Žebětín
Borovník 1.6.2013, 16:00 až 1.6.2013, 16:40 eroze vodní - plošná, rýhová
opakující se událost
4.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-město
Žebětín
Hanely 1.6.2013, 16:00 až 1.6.2013, 16:40 eroze vodní - plošná, rýhová 5.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Kutná Hora
Bylany u Kutné Hory
U Kříže 1.6.2013, 12:38 až 2.6.2013, 12:38 eroze vodní - plošná, rýžková 4.6.2013 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Pelhřimov
Litohošť
1.6.2013, 10:35 až 2.8.2013, 10:36 eroze vodní - rýhová 23.8.2013 Ing. Pavel Květoň DETAIL
Pelhřimov
Mezilesí
K Těchobuzi 1.6.2013, 9:07 až 23.9.2013, 9:08 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 24.9.2013 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Benešov
Křížov pod Blaníkem
Pod horama 1.6.2013, 1:00 až 3.6.2013, 14:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.6.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Jindřichův Hradec
Hamr
1.6.2013, 0:00 až 11.6.2013, 12:00 břehová eroze na Koštěnickém potoce 12.6.2013 Petr Janota DETAIL
Tachov
Borek u Tachova
Nad Doležalovými 31.5.2013, 13:00 až 1.6.2013, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 18.6.2013 Zdenka Pšenáková DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
31.5.2013, 0:00 až 4.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 13.6.2013 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
31.5.2013, 0:00 až 4.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 13.6.2013 Petr Janota DETAIL
Žďár nad Sázavou
Dolní Bory
Horní Bory
Vídeň
V Bučí 29.5.2013, 17:00 až 29.5.2013, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 7.6.2013 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Havlíčkův Brod
Kochánov
29.5.2013, 16:00 až 29.5.2013, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2013 Ing. Oldřich Vopršal DETAIL
Vyškov
Račice
27.5.2013, 0:00 stékání 6.6.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Brno-venkov
Ořechov
Volhausy 27.5.2013, 0:00 až 27.5.2013, 0:00 stékání 4.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-město
Žebětín
Za kněžským hájkem 26.5.2013, 16:30 až 26.5.2013, 17:30 eroze vodní - plošná
opakující se událost
4.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-město
Žebětín
Borovník 26.5.2013, 16:30 až 26.5.2013, 17:30 eroze vodní - plošná, rýhová
opakující se událost
4.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Prachatice
Dvorec u Dubu
Strunkovice nad Blanicí
Strunkovice nad Blanicí - U Dvorce 25.5.2013, 13:51 až 27.5.2013, 13:52 eroze vodní - plošná 27.5.2013 Pavel Sebera DETAIL
Cheb
Poustka u Františkových Lázní
Poustka 23.5.2013, 9:54 až 4.6.2013, 9:55 eroze vodní - rýžková, rýhová 6.6.2013 Milada Krupicková DETAIL
Třebíč
Podklášteří
Sokolí
Malá Dubinka 21.5.2013, 17:30 až 21.5.2013, 18:00 eroze vodní - plošná 23.5.2013 Bc. Marie Brabcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Lučice
Pod Lučickým vrškem 21.5.2013, 16:30 až 21.5.2013, 16:45 eroze vodní - plošná 29.5.2013 Ing. Oldřich Vopršal DETAIL
Trutnov
Radeč
20.5.2013, 11:49 až 10.6.2013, 11:49 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.8.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Radeč
20.5.2013, 11:38 až 10.6.2013, 11:38 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.8.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Radeč
20.5.2013, 11:16 až 10.6.2013, 11:16 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.8.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Batňovice
20.5.2013, 11:05 až 10.6.2013, 11:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.8.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Batňovice
20.5.2013, 10:05 až 10.6.2013, 10:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.8.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Brno-venkov
Těšany
Strážky 20.5.2013, 0:00 až 21.5.2013, 2:00 eroze vodní - plošná, rýhová 24.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Trutnov
Batňovice
20.5.2013, 0:00 až 10.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 21.8.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Strakonice
Černíkov u Strakonic
Droužetice
19.5.2013, 18:00 až 19.5.2013, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 10.7.2014 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Brno-město
Žebětín
Za kněžským hájkem 12.5.2013, 18:30 až 12.5.2013, 19:15 eroze vodní - plošná, rýhová 15.5.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-město
Žebětín
Borovník 12.5.2013, 18:30 až 12.5.2013, 19:15 eroze vodní - plošná, rýhová 14.5.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Kladno
Přelíc
Řisuty u Slaného
11.5.2013, 10:25 až 18.5.2013, 10:25 eroze vodní - plošná 22.5.2013 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Jindřichův Hradec
Markvarec
Šprinclovo 10.5.2013, 14:00 až 10.5.2013, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 17.5.2013 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Staré Hobzí
Vnorovice
Na sedle 10.5.2013, 14:00 eroze vodní - plošná, rýžková 17.5.2013 Petr Janota DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.5.2013, 22:00 až 9.5.2013, 23:00 eroze vodní - plošná, rýžková 13.5.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
Hvězda
Dubenec u fary 9.5.2013, 22:00 až 9.5.2013, 23:00 eroze vodní - plošná 13.5.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.5.2013, 20:00 až 9.5.2013, 23:00 eroze vodní - plošná, rýžková 13.5.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.5.2013, 20:00 až 9.5.2013, 23:00 eroze vodní - plošná, rýhová 13.5.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.5.2013, 20:00 až 9.5.2013, 23:00 eroze vodní - plošná 13.5.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Hvězda
Hřibojedy - Hvězda 9.5.2013, 20:00 až 9.5.2013, 23:00 eroze vodní - plošná 13.5.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Havlíčkův Brod
Ledeč nad Sázavou
Ostrov u Ledče nad Sázavou
9.5.2013, 8:45 eroze vodní - rýžková 7.6.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Kutná Hora
Miskovice
Suchdol u Kutné Hory
Pod Vysokou 9.5.2013, 8:34 eroze vodní - plošná, rýžková 16.5.2013 Ing. Jana Zmrhalová DETAIL
Havlíčkův Brod
Kožlí
9.5.2013, 8:25 eroze vodní - plošná 7.6.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Kožlí
9.5.2013, 7:52 eroze vodní - plošná, rýžková 7.6.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Plzeň-jih
Kokořov
Žinkovy
Vrchy 8.5.2013, 13:20 až 8.5.2013, 13:40 eroze vodní - plošná
opakovaná událost
10.5.2013 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Nový Jičín
Velké Albrechtice
U střelnice 8.5.2013, 0:00 eroze vodní - plošná 11.6.2013 Ing. Petr Smoček DETAIL
Plzeň-sever
Planá u Nynic
7.5.2013, 17:00 eroze vodní - plošná 10.5.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Kostelec u Nadryb
7.5.2013, 17:00 eroze vodní - plošná 10.5.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Vyškov
Orlovice
Orlovice 7.5.2013, 11:13 eroze vodní - rýžková, rýhová 16.5.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Orlovice
7.5.2013, 9:38 eroze vodní - plošná 17.5.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Orlovice
Orlovice 7.5.2013, 8:38 eroze vodní - rýžková 17.5.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Orlovice
Orlovice 7.5.2013, 6:00 eroze vodní - rýhová 16.5.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Medlovice
Moravské Málkovice
6.5.2013, 9:24 eroze vodní - rýžková 21.5.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Moravské Málkovice
6.5.2013, 5:30 až 6.5.2013, 21:30 eroze vodní - rýžková 20.5.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
České Budějovice
Žimutice
4.5.2013, 22:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 7.5.2013 Ing. Helena Maršálková DETAIL
Pelhřimov
Milotičky
Jednota 4.5.2013, 17:30 až 4.5.2013, 17:50 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
13.5.2013 Jaroslava Hejdová DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
Studnice u Lodhéřova
3.5.2013, 6:00 až 3.5.2013, 10:00 eroze vodní - plošná, rýžková 10.5.2013 Petr Janota DETAIL
Kolín
Nebovidy
U obchvatu 27.4.2013, 22:03 až 27.4.2013, 22:30 eroze vodní - plošná 30.4.2013 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Kolín
Dolany u Červených Peček
Malá Vysoká 27.4.2013, 22:03 až 27.4.2013, 23:50 eroze vodní - plošná 30.4.2013 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Kutná Hora
Suchdol u Kutné Hory
Těšínky 27.4.2013, 22:03 až 27.4.2013, 23:04 eroze vodní - plošná 30.4.2013 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Benešov
Ouběnice u Votic
U Steblence 27.4.2013, 20:00 až 27.4.2013, 20:25 eroze vodní - plošná, rýžková 30.4.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Ouběnice u Votic
Na Klepanči 27.4.2013, 19:55 až 27.4.2013, 20:20 eroze vodní - plošná, rýžková 30.4.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Ouběnice u Votic
V odnožích 27.4.2013, 19:55 až 27.4.2013, 20:20 eroze vodní - plošná, rýžková 30.4.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Olbramovice u Votic
Tomice u Votic
Zahradnice
Pod silnicí 27.4.2013, 19:55 až 27.4.2013, 20:20 eroze vodní - plošná, rýžková 30.4.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Vrchotovy Janovice
Na Šancích 27.4.2013, 19:50 až 27.4.2013, 20:15 eroze vodní - plošná, rýžková 29.4.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Křešice u Olbramovic
Na skalách 27.4.2013, 19:50 až 27.4.2013, 20:15 eroze vodní - plošná, rýžková 29.4.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Plzeň-jih
Kokořov
Žinkovy
V Houvárcích 27.4.2013, 17:00 až 27.4.2013, 17:20 eroze vodní - plošná 2.5.2013 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Plzeň-jih
Kokořov
Žinkovy
Vrchy 27.4.2013, 17:00 až 27.4.2013, 17:20 eroze vodní - plošná 30.4.2013 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Ústí nad Orlicí
Džbánov u Litomyšle
27.4.2013, 16:00 až 27.4.2013, 16:30 eroze vodní - rýhová 6.5.2013 Ing. Hana Jeníčková, Ph.D. DETAIL
Cheb
Poustka u Františkových Lázní
Poustka 19.4.2013, 14:31 až 25.4.2013, 14:31 eroze vodní - rýžková, rýhová 29.4.2013 Milada Krupicková DETAIL
Litoměřice
Děčany
Rovina 17.4.2013, 13:50 eroze vodní - rýžková 21.5.2013 Bc. Jaroslava Doubravová DETAIL
Kroměříž
Dobrotice
k.ú. Dobrotice - Slatiny, Hlíny, Důlky 12.4.2013, 11:13 až 15.4.2013, 11:14 eroze vodní - rýžková, rýhová
tání sněhu
19.4.2013 Ing. Michal Luhan DETAIL
Svitavy
Rohozná u Poličky
Směrem na Končiny 10.4.2013, 9:40 až 12.4.2013, 9:40 eroze vodní - rýžková, rýhová
tání sněhu
15.4.2013 Bc. Libor Ondra DETAIL
Písek
Milevsko
Milevsko - u Benziny 20.3.2013, 0:00 eroze vodní - rýhová
poškozená drenáž
21.3.2013 Beno Slávik DETAIL
Prostějov
Krumsín
Plumlov
13.3.2013, 10:00 eroze vodní - plošná, rýžková 10.5.2013 Ing. Hana Cetkovská DETAIL
Litoměřice
Vinné
Vinné 31.1.2013, 13:08 eroze vodní - rýhová 1.2.2013 Bc. Jaroslava Doubravová DETAIL