logo SPÚ
MONITORING EROZE ZEMĚDĚLSKÉ PŮDY
Přihlásit Čára   
Registrace nového uživatele

Přehled událostí - rok 2012: počet 117

všechny | opakované       | opakované v osevu      
Okres Katastrální území Místní název Datum vzniku Typ Hlášení
Karviná
Horní Lutyně
Hranečník 5.11.2012, 4:44 až 5.11.2012, 18:46 eroze vodní - plošná, rýžková 7.11.2012 Ing. Pavel Chroboczek DETAIL
Vsetín
Kunovice
Lhota u Kelče
Na páně, Vrchovina 7.10.2012, 6:00 až 7.10.2012, 18:00 eroze vodní - plošná, rýhová 9.10.2012 Ing. Petr Nedoma DETAIL
Prostějov
Dolní Otaslavice
Vincencov
Náplavy 4.10.2012, 20:30 až 4.10.2012, 20:50 eroze vodní - plošná 5.10.2012 Ing. Hana Cetkovská DETAIL
Kladno
Libušín
Na Bílkách 4.10.2012, 0:00 až 4.10.2012, 0:00 eroze vodní - rýžková
projevy eroze
9.10.2012 Pavel Mašek DETAIL
Chrudim
Lhota u Skutče
Zbožnov
Zbožnov 12.9.2012, 12:00 až 12.9.2012, 14:00 eroze vodní - plošná, rýhová 14.9.2012 Olga Čepková DETAIL
Kladno
Slatina u Velvar
Cikánka 10.9.2012, 20:15 až 10.9.2012, 20:35 eroze vodní - plošná, rýžková 13.9.2012 Pavel Mašek DETAIL
Kladno
Slatina u Velvar
Nad vsí 10.9.2012, 20:15 až 10.9.2012, 20:35 eroze vodní - plošná, rýžková 17.9.2012 Pavel Mašek DETAIL
Kladno
Hobšovice
Ješín
Nabdín
Na mračnicích 10.9.2012, 19:05 až 10.9.2012, 21:00 eroze vodní - plošná, rýhová 24.9.2012 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Kladno
Hobšovice
Hobšovice 10.9.2012, 13:00 až 10.9.2012, 13:01 eroze vodní - plošná, rýžková 14.9.2012 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Mělník
Zeměchy u Kralup nad Vltavou
V Neckách 10.9.2012, 0:00 až 10.9.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 15.9.2012 Ladislava Jansová DETAIL
Pardubice
Kojice
Horský 30.8.2012, 23:50 až 31.8.2012, 13:00 eroze vodní - rýhová 7.9.2012 Ing. Jaroslav Frič DETAIL
Příbram
Kamenná u Příbramě
Vršiny 30.8.2012, 22:10 až 30.8.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.9.2012 Jana Tesková DETAIL
Příbram
Vacíkov
"Na Obživě" (u vodárny) 30.8.2012, 21:30 až 30.8.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 6.9.2012 Jana Tesková DETAIL
Havlíčkův Brod
Hněvkovice u Ledče nad Sázavou
Chotěměřice
Nová Ves u Dolních Kralovic
29.8.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýhová 4.12.2012 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Trutnov
Dvůr Králové nad Labem
Kocbeře
Kocbeře - Nové lesy 26.8.2012, 2:30 až 26.8.2012, 5:30 eroze vodní - rýžková, rýhová 27.8.2012 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Studenec u Trutnova
Studenec u Trutnova 25.8.2012, 23:00 až 26.8.2012, 2:00 eroze vodní - rýžková 31.8.2012 Pavel Mlynář DETAIL
Klatovy
Dolní Lhota u Klatov
Lomec u Klatov
Novákovice
Vacovy
U Kříže (k.ú. Dolní Lhota u Klatov) 25.8.2012, 22:00 až 26.8.2012, 1:00 eroze vodní - plošná, rýhová 10.9.2012 Jaroslav Špindler DETAIL
Benešov
Zdebuzeves
Nad Antošem 22.8.2012, 18:10 až 22.8.2012, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková 30.8.2012 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Přerov
Kladníky
Vidláč 22.8.2012, 17:20 až 22.8.2012, 17:45 eroze vodní - plošná 24.8.2012 Ing. Dalibor Hanzal DETAIL
Svitavy
Dlouhá Loučka
Za Smejkalem 22.8.2012, 16:00 až 22.8.2012, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 25.9.2012 Bc. Libor Ondra DETAIL
Rakovník
Lubná u Rakovníka
17.8.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
11.12.2012 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Benešov
Divišov u Benešova
Lbosín
Litichovice
K dolům 5.8.2012, 23:00 až 6.8.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýžková 6.8.2012 Ing. Lumír Vodolán DETAIL
Prachatice
Staré Prachatice
Ostrov 4.8.2012, 16:00 až 4.8.2012, 17:00 eroze vodní - rýžková 7.8.2012 Ing. Vladimír Pešl DETAIL
Tábor
Ratibořské Hory
Vřesce
Vřesce 29.7.2012, 14:00 až 29.7.2012, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
31.7.2012 Luděk Burian DETAIL
Ústí nad Orlicí
Horní Třešňovec
Horní Třešňovec 29.7.2012, 11:15 až 29.7.2012, 11:50 eroze vodní - plošná, rýžková 7.8.2012 Ing. Richard Filip, Ph.D. DETAIL
Trutnov
Kocbeře
28.7.2012, 18:40 až 29.7.2012, 5:00 eroze vodní - rýžková, rýhová
opakovaná událost
30.7.2012 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Český Krumlov
Holubov
Holubov 28.7.2012, 18:00 až 28.7.2012, 20:00 eroze vodní - rýhová 31.7.2012 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Český Krumlov
Plešovice
Plešovice - V Zátiší 28.7.2012, 18:00 až 28.7.2012, 20:00 eroze vodní - plošná
sesuv
3.8.2012 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Český Krumlov
Rájov
Rájov 28.7.2012, 17:00 až 28.7.2012, 19:00 eroze vodní - plošná 2.8.2012 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Český Krumlov
Srnín
Srnín 28.7.2012, 17:00 až 28.7.2012, 19:00 eroze vodní - plošná 30.7.2012 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Kutná Hora
Malešov
Týniště u Malešova
Maxovna 28.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 8.8.2012 Ing. Jana Zmrhalová DETAIL
Plzeň-sever
Kostelec u Nadryb
26.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 20.5.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Znojmo
Městys Blížkovice
Blížkovice 20.7.2012, 11:18 až 20.7.2012, 11:19 eroze vodní - rýžková
projevy eroze
24.3.2015 Ing. Martin Vančura DETAIL
Břeclav
Úvaly u Valtic
Valtice
U mlýna 19.7.2012, 0:00 až 25.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
26.7.2012 Ing. Pavla Rýpalová DETAIL
Hradec Králové
Hořiněves
Račice nad Trotinou
16.7.2012, 7:00 až 17.7.2012, 8:00 eroze vodní - plošná 19.7.2012 Jana Nožičková DETAIL
Havlíčkův Brod
Horní Dlužiny
10.7.2012, 0:00 až 15.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 16.8.2012 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Ovesná Lhota
10.7.2012, 0:00 až 15.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 16.8.2012 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Druhanov
Horní Dlužiny
10.7.2012, 0:00 až 15.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 16.8.2012 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Jindřichův Hradec
Bílkov
Mezi vrchy 9.7.2012, 0:00 až 12.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 18.7.2012 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Studená
V Stružkách 9.7.2012, 0:00 až 15.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 18.7.2012 Petr Janota DETAIL
Děčín
Babětín
Babětín 8.7.2012, 10:00 až 13.8.2012, 12:00 eroze vodní - plošná, rýhová 14.8.2012 Ing. Anna Bodláková DETAIL
Litoměřice
Vědlice
Vědlice 7.7.2012, 9:16 eroze vodní - rýžková 30.7.2012 Bc. Jaroslava Doubravová DETAIL
Trutnov
Poříčí u Trutnova
Trutnov - Poříčí 6.7.2012, 23:00 až 7.7.2012, 1:00 eroze vodní - plošná 24.7.2012 Pavel Mlynář DETAIL
Svitavy
Rohozná u Poličky
Směrem na Končiny 6.7.2012, 20:00 až 6.7.2012, 22:00 eroze vodní - plošná 18.7.2012 Bc. Libor Ondra DETAIL
Tábor
Ratibořské Hory
Vřesce
5.7.2012, 19:15 až 5.7.2012, 19:45 eroze vodní - plošná 13.7.2012 Luděk Burian DETAIL
Plzeň-město
Chouzovy
3.7.2012, 20:00 až 3.7.2012, 21:00 eroze vodní - plošná 9.7.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Plzeň-jih
Střížovice u Plzně
Nad družstvem 3.7.2012, 20:00 až 3.7.2012, 20:30 eroze vodní - plošná 9.7.2012 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Plzeň-město
Želčany
Závadí 3.7.2012, 20:00 až 3.7.2012, 21:00 eroze vodní - plošná 9.7.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Klatovy
Kydliny
Obytce
Pod Hůrkou 3.7.2012, 20:00 až 3.7.2012, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 4.7.2012 Jaroslav Špindler DETAIL
Trutnov
Dvůr Králové nad Labem
Kocbeře
Kocbeře - Nová Ves 3.7.2012, 15:30 až 3.7.2012, 17:00 eroze vodní - rýžková, rýhová
opakovaná eroze
9.7.2012 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Jihlava
Příseka
3.7.2012, 15:00 až 3.7.2012, 15:30 eroze vodní - plošná 26.7.2012 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Hradec Králové
Plotiště nad Labem
Plotiště nad Labem 3.7.2012, 5:00 až 3.7.2012, 16:00 eroze vodní - plošná 11.7.2012 Jana Nožičková DETAIL
Domažlice
Klíčov u Mrákova
Na lesíku 2.7.2012, 23:00 až 3.7.2012, 6:00 eroze vodní - plošná, rýžková 9.7.2012 Ing. Jan Kaiser DETAIL
Domažlice
Nevolice
Tlumačov u Domažlic
Za humny 2.7.2012, 23:00 až 3.7.2012, 6:00 eroze vodní - plošná, rýžková 9.7.2012 Ing. Jan Kaiser DETAIL
Plzeň-sever
Kočín u Kralovic
Kočín - Lipovka 2.7.2012, 20:50 eroze vodní - rýhová 9.7.2012 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Jeseník
Nová Ves u Jeseníka
Nová Ves 2.7.2012, 9:57 až 13.7.2012, 9:57 eroze vodní - rýžková 18.7.2012 Ing. Jaromír Kamler DETAIL
Plzeň-jih
Nezdice nad Úhlavou
Zelené
V kopcích 2.7.2012, 0:00 až 3.7.2012, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 24.7.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Jindřichův Hradec
Kunžak
Bystřická 1.7.2012, 12:51 až 8.7.2012, 12:51 eroze vodní - plošná, rýžková 27.8.2012 Petr Janota DETAIL
Plzeň-jih
Klatovy
Kbel u Přeštic
Malinec
Měčín
Malánovy lesíky 27.6.2012, 0:00 až 27.6.2012, 23:59 eroze vodní - plošná 25.7.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Vyškov
Nemochovice
1) Díly za dvorem, 2) Střechov 22.6.2012, 2:00 až 22.6.2012, 6:00 eroze vodní - plošná, rýžková 25.6.2012 Bc. Roman Sklenka DETAIL
Hodonín
Kostelec u Kyjova
Moravany u Kyjova
Široký 22.6.2012, 1:30 až 22.6.2012, 3:30 eroze vodní - plošná, rýžková 26.6.2012 Ing. Michal Vachek DETAIL
Kutná Hora
Pardubice
Kolín
Bernardov
Kojice
Vinařice u Týnce nad Labem
V Močidle 21.6.2012, 1:00 eroze vodní - plošná, rýžková 29.6.2012 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Trutnov
Dvůr Králové nad Labem
Kocbeře
Nová Ves - Chaloupky 21.6.2012, 1:00 až 21.6.2012, 3:00 eroze vodní - plošná, rýhová 21.6.2012 Pavel Mlynář DETAIL
Brno-venkov
Říčany u Brna
Kaličné 21.6.2012, 0:00 až 21.6.2012, 3:00 eroze vodní - plošná 11.7.2012 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-venkov
Domašov u Brna
Za kovárnou 21.6.2012, 0:00 až 21.6.2012, 3:00 eroze vodní - rýhová 11.7.2012 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Plzeň-sever
Borek u Kozojed
Kozojedy u Kralovic
U jedlice 21.6.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 20.7.2012 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Kozojedy u Kralovic
Houvar 21.6.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 20.7.2012 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-město
Červený Hrádek u Plzně
Kyšice u Plzně
Na Vranové 21.6.2012, 0:00 až 21.6.2012, 23:59 eroze vodní - plošná 20.7.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Tábor
Košice u Soběslavi
Košice u Soběslavi 20.6.2012, 23:30 až 27.6.2012, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.6.2012 Luděk Burian DETAIL
Rakovník
Řevničov
Na opukách 20.6.2012, 23:30 až 21.6.2012, 1:00 eroze vodní - rýhová 30.7.2012 Jindra Joglová DETAIL
Rakovník
Pochvalov
K Budkovu 20.6.2012, 23:30 až 21.6.2012, 1:00 eroze vodní - plošná, rýžková 30.7.2012 Jindra Joglová DETAIL
Pelhřimov
Onšov
Těškovice u Onšova
U nového rybníka 20.6.2012, 23:15 až 21.6.2012, 1:15 eroze vodní - plošná, rýžková 26.6.2012 Jaroslava Hejdová DETAIL
Rokycany
Němčovice
Olešná u Radnic
Radnice u Rokycan
Újezd u Svatého Kříže
Na Hájkách 20.6.2012, 22:00 až 20.6.2012, 23:59 eroze vodní - plošná 22.6.2012 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Rokycany
Smědčice
Za židovnou 20.6.2012, 22:00 až 20.6.2012, 23:59 eroze vodní - plošná 22.6.2012 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Klatovy
Svrčovec
Svrčovec - Dolany 20.6.2012, 21:00 až 22.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 21.6.2012 Jaroslav Špindler DETAIL
Tábor
Kozmice u Chýnova
Nové Dvory u Pořína
Pořín
pozemek nad mlýnem "na KREDLÍCH" 20.6.2012, 21:00 až 20.6.2012, 23:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 22.6.2012 Luděk Burian DETAIL
Klatovy
Svrčovec
Malá Strana 20.6.2012, 21:00 až 21.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 21.6.2012 Jaroslav Špindler DETAIL
Klatovy
Dolany u Klatov
Svrčovec
Štěpánovice u Klatov
Svrčovec-Malá Strana - Sekrýt 20.6.2012, 21:00 až 22.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná 21.6.2012 Jaroslav Špindler DETAIL
Tábor
Čekanice u Tábora
Tábor - Čekanice 20.6.2012, 21:00 až 20.6.2012, 23:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.6.2012 Luděk Burian DETAIL
Ústí nad Orlicí
Seč u Brandýsa nad Orlicí
Sudslava
Seč 20.6.2012, 17:30 až 21.6.2012, 3:03 eroze vodní - plošná, rýžková 28.6.2012 Ing. Hana Jeníčková, Ph.D. DETAIL
Svitavy
Desná u Litomyšle
Zadní obora 20.6.2012, 17:00 až 20.6.2012, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolná
26.6.2012 Bc. Libor Ondra DETAIL
Rokycany
Zvíkovec
Kalinova Ves 20.6.2012, 9:30 eroze vodní - rýhová 30.11.2012 Jaroslava Šrámková DETAIL
Brno-venkov
Moravské Knínice
Na dolech 20.6.2012, 0:00 až 20.6.2012, 2:00 eroze vodní - plošná, rýhová 27.6.2012 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Plzeň-město
Starý Plzenec
Ostrá Hůrka 20.6.2012, 0:00 až 21.6.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.9.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Plzeň-sever
Hlince
15.6.2012, 15:18 eroze vodní - plošná
projevy eroze
21.7.2015 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Zlín
Žlutava
Díly, Nivy, Kopánky 13.6.2012, 15:00 až 13.6.2012, 17:00 eroze vodní - plošná 13.8.2012 Ing. Petr Šošolík DETAIL
Břeclav
Úvaly u Valtic
U mlýna 12.6.2012, 21:15 až 13.6.2012, 2:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 14.6.2012 Ing. Pavla Rýpalová DETAIL
Hodonín
Kostelec u Kyjova
Široký 12.6.2012, 21:00 až 13.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.6.2012 Ing. Michal Vachek DETAIL
Hodonín
Kyjov
Svatobořice
Vrchní Kyjovska, Studené žleby, Podsedky 12.6.2012, 21:00 až 13.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýhová 15.6.2012 Ing. Michal Vachek DETAIL
Hodonín
Kostelec u Kyjova
Příčky 12.6.2012, 21:00 až 13.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýžková 15.6.2012 Ing. Michal Vachek DETAIL
Hodonín
Dubňany
Milotice u Kyjova
Hrubá niva pod Drahami 12.6.2012, 21:00 až 13.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýhová 15.6.2012 Ing. Michal Vachek DETAIL
Brno-venkov
Domašov u Brna
Rudka
Prachová 12.6.2012, 18:00 až 12.6.2012, 19:30 eroze vodní - rýhová 11.7.2012 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Prostějov
Dětkovice u Prostějova
Určice
Hájové 12.6.2012, 17:30 až 12.6.2012, 18:30 eroze vodní - plošná 14.6.2012 Ing. Hana Cetkovská DETAIL
Třebíč
Nová Ves u Třebíče
Račerovice
Na dílech 11.6.2012, 0:00 až 15.6.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýhová 20.6.2012 Bc. Marie Brabcová DETAIL
Třebíč
Březník
22.5.2012, 0:00 až 22.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 27.8.2012 Bc. Marie Brabcová DETAIL
Rakovník
Lubná u Rakovníka
21.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
4.12.2012 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Třebíč
Vícenice u Dolních Lažan
Za Svobodovými 8.5.2012, 0:00 až 8.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 20.6.2012 Bc. Marie Brabcová DETAIL
Benešov
Keblov
Sedmpány
61 km D1 6.5.2012, 17:00 eroze vodní - plošná 11.5.2012 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Rokycany
Rokycany
U třech křížů 5.5.2012, 14:15 eroze vodní - plošná 11.5.2012 Jaroslava Šrámková DETAIL
Benešov
Keblov
Sedmpány
61 km D1 3.5.2012, 21:00 eroze vodní - plošná 11.5.2012 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Hradec Králové
Olešnice nad Cidlinou
Na drážkách 3.5.2012, 17:30 až 3.5.2012, 18:20 eroze vodní - plošná 7.5.2012 Jana Nožičková DETAIL
Hradec Králové
Dohalice
Horní Dohalice
Pod rybníkem 3.5.2012, 16:50 až 3.5.2012, 17:30 eroze vodní - plošná 7.5.2012 Jana Nožičková DETAIL
Hradec Králové
Hněvčeves
Horní Černůtky
Sovětice
3.5.2012, 16:20 až 3.5.2012, 17:10 eroze vodní - plošná 7.5.2012 Jana Nožičková DETAIL
Havlíčkův Brod
Stříbrné Hory u Přibyslavi
3.5.2012, 16:00 až 3.5.2012, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 14.5.2012 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Havlíčkův Brod
Chřenovice
3.5.2012, 0:00 až 10.6.2012, 0:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 4.9.2012 Ing. Oldřich Vopršal DETAIL
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
Na spálené strání 3.5.2012, 0:00 až 3.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 29.10.2012 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Žižkovo Pole
Spálený mlýn 3.5.2012, 0:00 až 30.6.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 8.10.2012 Ing. Oldřich Vopršal DETAIL
Havlíčkův Brod
Habry
U Čtvrti 3.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 3.10.2012 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Sirákov
Hejbold 3.5.2012, 0:00 až 3.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.9.2012 Ing. Petr Hašek DETAIL
Havlíčkův Brod
Jilemník
Krátká Ves
Kopec 3.5.2012, 0:00 až 3.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 18.10.2012 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Nížkov
Sirákov
K Nížkovu 3.5.2012, 0:00 až 3.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.9.2012 Ing. Petr Hašek DETAIL
Žďár nad Sázavou
Sirákov
Pod erozními strouhami 3.5.2012, 0:00 až 3.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 19.9.2012 Ing. Petr Hašek DETAIL
Plzeň-jih
Horní Lukavice
2.5.2012, 16:05 až 2.5.2012, 16:20 eroze vodní - plošná 3.5.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Domažlice
Stanětice
V Ohradě 2.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 3.5.2012 Ing. Jan Kaiser DETAIL
Náchod
Brzice
15.4.2012, 11:20 až 20.6.2012, 11:20 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.4.2015 Václav Vítek DETAIL
Bruntál
Slezské Pavlovice
Za kostelem 5.3.2012, 9:41 až 6.3.2012, 12:30 eroze vodní - plošná, rýhová 13.7.2012 Jiří Marek DETAIL
Zlín
Horní Lhota u Luhačovic
"U tenisového kurtu" 1.1.2012, 0:00 stékání
eroze vodní - plošná
26.11.2012 Ing. Petr Šošolík DETAIL