logo SPÚ
MONITORING EROZE ZEMĚDĚLSKÉ PŮDY
Přihlásit Čára   
Registrace nového uživatele

Přehled událostí: počet 933

všechny | opakované       | opakované v osevu      
Okres Katastrální území Místní název Datum vzniku Typ Hlášení
Semily
Vesec pod Kozákovem
Prackov 13.11.2017, 8:32 eroze vodní - plošná 21.11.2017 Jiří Hořák DETAIL
Jičín
Hřídelec
13.10.2017, 9:23 eroze vodní - plošná
Projevy eroze
20.10.2017 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Pod rozhlednou 1.9.2017, 14:43 až 2.9.2017, 8:44 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Znojmo
Vranovská Ves
Vranovská ves - Kraví hora 1.9.2017, 14:30 až 1.9.2017, 15:30 eroze vodní - plošná 4.9.2017 Ing. Lenka Koprová DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Na vápenných 1.9.2017, 14:00 až 2.9.2017, 9:01 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Častotice
Zahrádka na Moravě
Nivky 1.9.2017, 13:09 až 2.9.2017, 13:09 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Častotice
Zahrádka na Moravě
Mišník 1.9.2017, 13:02 až 2.9.2017, 13:02 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Zahrádka na Moravě
Hranečníky 1.9.2017, 13:02 až 2.9.2017, 13:02 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Čtvrtky nad chomoutem 1.9.2017, 8:21 až 2.9.2017, 8:21 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Strakonice
Volyně
Na Kralovicích 31.8.2017, 6:40 až 3.9.2017, 6:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.9.2017 Pavel Hromek DETAIL
Jindřichův Hradec
Deštná u Jindřichova Hradce
Světce
27.8.2017, 16:00 až 27.8.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 28.8.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Radouňka
27.8.2017, 16:00 až 27.8.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.8.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Světce
27.8.2017, 16:00 až 27.8.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.8.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec
27.8.2017, 16:00 až 27.8.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 30.8.2017 Petr Janota DETAIL
Třebíč
Zahrádka na Moravě
Hranečníky 27.8.2017, 15:30 až 27.8.2017, 15:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Častotice
Zahrádka na Moravě
Nivky 27.8.2017, 15:30 až 27.8.2017, 15:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Častotice
Zahrádka na Moravě
Mišník 27.8.2017, 15:30 až 27.8.2017, 15:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.9.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
České Budějovice
Hlincová Hora
27.8.2017, 14:00 až 27.8.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýhová 1.9.2017 PÚ České Budějovice DETAIL
Tábor
Náchod u Tábora
26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.8.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Klokoty
Tábor
U Zadních, Prodejník, U Žánového, Na smetišti 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková 29.8.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Dub u Ratibořských Hor
Puchýrna 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 4.9.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Náchod u Tábora
Svrabov
Za humny 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.8.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Dub u Ratibořských Hor
26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková 4.9.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Náchod u Tábora
Na pěšinách, Pod horou 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková 30.8.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Drhovice
U mlýnského rybníka, Rozlezlo 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Náchod u Tábora
Svrabov
26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková 30.8.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Dražice u Tábora
Meziříčí
Na širokých 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Tábor
26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Dražice u Tábora
Pod Meziříčím 26.8.2017, 19:30 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Svrabov
Pod hejlovským pivovarem 26.8.2017, 19:00 až 26.8.2017, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Pelhřimov
Útěchovice u Hořepníku
Pod Vršky 26.8.2017, 0:00 až 27.8.2017, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.9.2017 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Pošná
U Houskova mlýna 26.8.2017, 0:00 až 27.8.2017, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.9.2017 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Sudkův Důl
Ke Svidníku 26.8.2017, 0:00 až 27.8.2017, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.9.2017 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Prachatice
Žernovice
Dílce 19.8.2017, 23:00 až 20.8.2017, 23:00 eroze vodní - plošná 28.8.2017 Pavel Sebera DETAIL
Kutná Hora
Zbizuby
Pod silnicí 11.8.2017, 16:00 až 11.8.2017, 17:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.9.2017 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Kutná Hora
Malešov
V Jarošci 11.8.2017, 16:00 až 11.8.2017, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.8.2017 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Kutná Hora
Pavlovice u Vlastějovic
Dolomačky 11.8.2017, 15:45 až 11.8.2017, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 12.9.2017 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Kutná Hora
Pertoltice u Zruče nad Sázavou
11.8.2017, 15:45 až 11.8.2017, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 12.9.2017 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Benešov
Dalovy
Křešice u Divišova
Lbosín
V žlabech, Na lechovkách 11.8.2017, 14:50 až 11.8.2017, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.8.2017 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Vranovská Lhota
11.8.2017, 14:10 až 11.8.2017, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.10.2017 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Vestec u Chocerad
11.8.2017, 14:10 až 11.8.2017, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.10.2017 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Jindřichův Hradec
Vícemil
11.8.2017, 14:00 až 11.8.2017, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková 16.8.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Deštná u Jindřichova Hradce
11.8.2017, 14:00 až 11.8.2017, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková 16.8.2017 Petr Janota DETAIL
Kutná Hora
Mančice u Rašovic
Na Vrších 11.8.2017, 10:36 eroze vodní - plošná, rýhová 25.8.2017 Ing. Renata Smutná DETAIL
Tábor
Tučapy u Soběslavi
11.8.2017, 6:00 až 11.8.2017, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 24.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Tábor
Košice u Soběslavi
V nádlabí 11.8.2017, 6:00 až 11.8.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 17.8.2017 Ing. Vít Mácha DETAIL
Tábor
Sudoměřice u Tábora
Sudoměřice u Tábora 11.8.2017, 6:00 až 11.8.2017, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Benešov
Jinošice
11.8.2017, 6:00 až 11.8.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 23.8.2017 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Tábor
Tučapy u Soběslavi
11.8.2017, 6:00 až 11.8.2017, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 25.8.2017 Ing. Vladimír Doležal DETAIL
Benešov
Jinošice
Ouběnice u Votic
11.8.2017, 6:00 až 11.8.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 23.8.2017 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Třebíč
Zahrádka na Moravě
Nivky 10.8.2017, 23:53 až 11.8.2017, 10:53 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Březník
Nivky, Jisenské 10.8.2017, 23:41 až 11.8.2017, 11:42 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Březník
10.8.2017, 23:38 až 11.8.2017, 11:38 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Ocmanice
U rozhledny 10.8.2017, 23:35 až 11.8.2017, 11:36 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Nad žlebem 10.8.2017, 23:31 až 11.8.2017, 11:31 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Zahrádka na Moravě
Hranečníky 10.8.2017, 23:30 až 11.8.2017, 11:04 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Pod rozhlednou 10.8.2017, 23:22 až 11.8.2017, 11:22 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Na vápenných 10.8.2017, 23:16 až 11.8.2017, 11:16 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Pyšel
Zahrádka na Moravě
Vodavky 10.8.2017, 23:11 až 11.8.2017, 11:11 eroze vodní - plošná, rýžková 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Slavětice
Pod rozvodnou 10.8.2017, 23:10 až 11.8.2017, 1:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 14.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Třebenice na Moravě
Valeč u Hrotovic
Valečský kopec 10.8.2017, 23:10 až 11.8.2017, 1:19 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Slavětice
Široký 10.8.2017, 23:04 až 11.8.2017, 1:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 14.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Třebenice na Moravě
Malé kamenné 10.8.2017, 23:00 až 11.8.2017, 1:01 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Ocmanice
Čtvrtky nad chomoutem 10.8.2017, 8:57 eroze vodní - plošná 25.8.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Žďár nad Sázavou
Jindřichov u Velké Bíteše
Velká Bíteš
Ve žlebě 10.8.2017, 7:56 až 11.8.2017, 7:57 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.8.2017 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Město Žďár
U Vápenné cesty 24.7.2017, 15:44 až 28.7.2017, 15:44 eroze vodní - plošná, rýžková 16.8.2017 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Ústí nad Orlicí
Knapovec
Velká strana 10.7.2017, 20:30 eroze vodní - plošná, rýžková 17.8.2017 Ing. Regina Filipova DETAIL
Žďár nad Sázavou
Borovnice u Jimramova
10.7.2017, 14:40 až 21.7.2017, 14:40 eroze vodní - rýžková, rýhová
projevy eroze
24.7.2017 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Olešná na Moravě
Na Kříbě 7.7.2017, 19:00 až 7.7.2017, 21:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 10.7.2017 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Plzeň-jih
Vlčice u Blovic
V horách 29.6.2017, 7:15 až 29.6.2017, 7:45 eroze vodní - plošná, rýžková 30.6.2017 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Příbram
Korkyně
Křížov
Turyň, Pod Kovárnou 29.6.2017, 5:50 až 29.6.2017, 7:20 eroze vodní - plošná 3.7.2017 Jana Tesková DETAIL
Svitavy
Moravský Lačnov
Za tratí 27.6.2017, 18:00 až 27.6.2017, 19:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 10.7.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Žďár nad Sázavou
Olešná na Moravě
Na Kříbě 25.6.2017, 17:00 až 25.6.2017, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 26.6.2017 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Pelhřimov
Vlásenice-Drbohlavy
Přední Kobyla 23.6.2017, 1:30 až 23.6.2017, 2:30 eroze vodní - plošná 27.6.2017 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Houserovka
Dobrovodská strana 23.6.2017, 1:30 až 23.6.2017, 2:30 eroze vodní - plošná 27.6.2017 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Liberec
Kotel
Osečná
22.6.2017, 21:00 až 23.6.2017, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.7.2017 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Osečná
22.6.2017, 21:00 až 23.6.2017, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.7.2017 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Panská Habrová
Prorubky
22.6.2017, 19:45 až 23.6.2017, 3:15 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.6.2017 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Liberk
Prorubky
Smrčina 22.6.2017, 19:45 až 23.6.2017, 3:15 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.6.2017 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Chrudim
Raná u Hlinska
Na Zádušních 16.6.2017, 21:15 až 16.6.2017, 22:00 eroze vodní - plošná 19.6.2017 Ing. Radomír Válka DETAIL
Žďár nad Sázavou
Březské
Na Horních Dílech 16.6.2017, 13:43 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
11.7.2017 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Svitavy
Polička
Pomezí
Paseky, Dolní Malá strana, Za chalupou 16.6.2017, 13:00 až 16.6.2017, 14:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 21.6.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Žďár nad Sázavou
Osová
Osová Bítýška
Skřinářov
Díle 16.6.2017, 12:22 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
12.7.2017 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Svitavy
Moravský Lačnov
Za tratí 13.6.2017, 20:00 až 13.6.2017, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 13.6.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Jihlava
Studénky
6.6.2017, 16:00 až 6.6.2017, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.6.2017 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Nový Jičín
Závišice
Borovec 4.6.2017, 18:00 až 4.6.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýhová 19.6.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Ostrava-město
Olbramice
4.6.2017, 16:10 až 4.6.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýhová 14.6.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Nový Jičín
Kujavy
4.6.2017, 16:00 až 4.6.2017, 20:00 eroze vodní - plošná 20.6.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Nový Jičín
Bílov
Za Březím 4.6.2017, 16:00 až 4.6.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýhová 15.6.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Nový Jičín
Kujavy
Za školkou 4.6.2017, 16:00 až 4.6.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýhová 16.6.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Jindřichův Hradec
Bílkov
Hříšice
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Hříšice
Malý Pěčín
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Dačice
Hradišťko u Dačic
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Bílkov
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Hříšice
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Staré Hobzí
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Vnorovice
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Malý Pěčín
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Hříšice
30.5.2017, 21:00 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Otín u Jindřichova Hradce
30.5.2017, 20:30 až 30.5.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2017 Petr Janota DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Svinná u Brocné
Svinecká 30.5.2017, 18:00 až 30.5.2017, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 13.6.2017 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Nová Ves u Voděrad
Vojenice
Nad rybníky a K Nové Vsi 30.5.2017, 18:00 až 30.5.2017, 19:00 eroze vodní - plošná 13.6.2017 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Skuhrov nad Bělou
Svinná u Brocné
Draha a Na pustině 30.5.2017, 17:00 až 30.5.2017, 18:00 eroze vodní - plošná 13.6.2017 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Kvasiny
Lukavice u Rychnova nad Kněžnou
Na Klapavci, Pod Slavěnkou 30.5.2017, 17:00 až 30.5.2017, 18:00 eroze vodní - plošná 29.6.2017 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Svitavy
Polička
Pomezí
Paseky, Dolní Malá strana, Za chalupou 30.5.2017, 15:00 až 30.5.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Chrudim
Horní Bezděkov u Bojanova
Padrťský 30.5.2017, 15:00 až 30.5.2017, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 31.5.2017 Ing. Radomír Válka DETAIL
Brno-venkov
Říčky u Brna
Uhelniště (Nade dvorem a Pode dvorem) 30.5.2017, 13:37 až 31.5.2017, 13:37 eroze vodní - plošná, rýhová
výmolná
5.6.2017 Ing. Ludmila Podracká DETAIL
Kutná Hora
Bahno
Nad Krasoňovicemi 30.5.2017, 12:41 eroze vodní - plošná, rýžková 10.8.2017 Ing. Renata Smutná DETAIL
Havlíčkův Brod
Rozsochatec
30.5.2017, 11:31 až 10.6.2017, 11:31 eroze vodní - plošná, rýžková 15.6.2017 Ing. Milan Šiman DETAIL
Kutná Hora
Úmonín
Kamínek; Na širokém 30.5.2017, 11:09 až 30.5.2017, 11:09 eroze vodní - plošná, rýžková 31.5.2017 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Havlíčkův Brod
Horní Krupá u Havlíčkova Brodu
Za farou 30.5.2017, 9:38 až 30.5.2017, 9:38 eroze vodní - plošná 15.6.2017 Ing. Milan Šiman DETAIL
Třebíč
Pyšel
Zahrádka na Moravě
Vodavky 30.5.2017, 8:00 až 31.5.2017, 8:01 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
Dne 23.6. 2017 proběhla kontrola na místě erozní události za účasti pracovníků MěU Náměšť - OŽP
5.6.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Brno-venkov
Říčky u Brna
Za potokem, Za dvorem, Žačka 30.5.2017, 7:17 až 31.5.2017, 7:19 eroze vodní - rýhová
výmolná
5.6.2017 Ing. Ludmila Podracká DETAIL
Svitavy
Staré Město u Moravské Třebové
Kolberg 23.5.2017, 12:30 až 23.5.2017, 13:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Žďár nad Sázavou
Jimramov
V Bombaji 20.5.2017, 9:31 až 21.7.2017, 9:32 eroze vodní - rýžková, rýhová
projevy eroze
24.7.2017 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Jimramov
Žleby 20.5.2017, 9:31 až 21.7.2017, 9:32 eroze vodní - rýžková, rýhová
projevy eroze
24.7.2017 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Svitavy
Staré Město u Moravské Třebové
Kolberk 15.5.2017, 17:00 až 15.5.2017, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 16.5.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Vyškov
Hodějice
Křižanovice u Bučovic
15.5.2017, 12:30 až 15.5.2017, 12:40 eroze vodní - plošná 17.5.2017 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Svitavy
Česká Kamenná Horka
Moravská Kamenná Horka
Za kravínem, U lípy, Mokré, U vrtu 14.5.2017, 17:00 až 14.5.2017, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 16.5.2017 Ing. Libor Ondra DETAIL
Žďár nad Sázavou
Věcov
V kříbech, Na vápenici 14.5.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 25.5.2017 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Havlíčkův Brod
Ostrov u Ledče nad Sázavou
Nad mlýnem 14.5.2017, 16:13 až 14.5.2017, 16:13 eroze vodní - plošná 24.5.2017 Ing. Milan Šiman DETAIL
Havlíčkův Brod
Vysoká u Havlíčkova Brodu
U chaty 14.5.2017, 16:00 až 14.5.2017, 16:30 eroze vodní - plošná 18.5.2017 Ing. Jana Petríková DETAIL
Havlíčkův Brod
Poděbaby
Dolní Papšíkov 14.5.2017, 15:00 až 14.5.2017, 15:30 eroze vodní - plošná 15.6.2017 Ing. Jana Petríková DETAIL
Havlíčkův Brod
Poděbaby
bez názvu 14.5.2017, 15:00 až 14.5.2017, 15:30 eroze vodní - plošná 7.6.2017 Ing. Jana Petríková DETAIL
Havlíčkův Brod
Poděbaby
U skalice 14.5.2017, 15:00 až 14.5.2017, 15:30 eroze vodní - plošná 7.6.2017 Ing. Jana Petríková DETAIL
Havlíčkův Brod
Chřenovice
Na splavsku 14.5.2017, 14:48 až 28.6.2017, 14:48 eroze vodní - plošná, rýžková 31.7.2017 Ing. Milan Šiman DETAIL
Jablonec nad Nisou
Pulečný
Rychnov u Jablonce nad Nisou
14.5.2017, 13:45 až 14.5.2017, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2017 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Plzeň-jih
Dožice
K Voletínu 14.5.2017, 13:34 až 14.5.2017, 13:34 eroze vodní - plošná, rýžková 17.5.2017 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Havlíčkův Brod
Bohumilice u Kožlí
Kožlí
Ledeč nad Sázavou
Hranisko k.ú. Kožlí a Ledeč nad Sázavou 14.5.2017, 9:08 až 14.5.2017, 9:08 eroze vodní - plošná 25.5.2017 Ing. Milan Šiman DETAIL
Havlíčkův Brod
Habrek
Ledeč nad Sázavou
14.5.2017, 7:56 až 14.5.2017, 7:56 eroze vodní - plošná 25.5.2017 Ing. Milan Šiman DETAIL
Hodonín
Uherské Hradiště
Moravský Písek
Ořechov u Uherského Hradiště
Polešovice
K.ú. Moravský Písek - Studénky, k.ú. Polešovice - Zážlebí 13.5.2017, 16:00 až 13.5.2017, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 16.5.2017 Markéta Šimečková DETAIL
Hodonín
Ratíškovice
Díly pod Náklem 13.5.2017, 14:30 až 13.5.2017, 15:30 eroze vodní - plošná, rýhová 23.5.2017 Markéta Šimečková DETAIL
Hodonín
Žádovice
Žádovice - Vysoká hora 13.5.2017, 13:45 až 13.5.2017, 16:30 eroze vodní - rýhová
projevy eroze
23.5.2017 Markéta Šimečková DETAIL
Hodonín
Ježov
Žádovice
Žádovice - Hložky 13.5.2017, 13:45 až 13.5.2017, 16:45 eroze vodní - rýhová
projevy eroze
23.5.2017 Markéta Šimečková DETAIL
Nový Jičín
Kujavy
Kujavy 10.5.2017, 14:13 až 10.5.2017, 14:14 eroze vodní - plošná, rýžková 23.5.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Přerov
Kokory
Žeravice
U Kostrovy zahrady (v blízkosti kaple sv. Marka - parc. č. 666 v k. ú. Žeravice) 7.5.2017, 15:00 až 7.5.2017, 15:35 eroze vodní - plošná 24.5.2017 Ing. Václav Závěšický DETAIL
Přerov
Žeravice
Lapač 7.5.2017, 15:00 až 7.5.2017, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 11.9.2017 Ing. Václav Závěšický DETAIL
Přerov
Kokory
Rokytnice u Přerova
Dolek, Nad Silnicí a U Kostrovy zahrady (v blízkosti kaple sv. Marka - parc. č. 666 v k. ú. Žeravice) 7.5.2017, 15:00 až 7.5.2017, 15:35 eroze vodní - plošná 24.5.2017 Ing. Václav Závěšický DETAIL
Olomouc
Krčmaň
Velký Týnec
Podsedky, 7.5.2017, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková 24.5.2017 Ing. Ivan Polach DETAIL
Jindřichův Hradec
Dačice
7.5.2017, 14:02 až 7.5.2017, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková 11.5.2017 Petr Janota DETAIL
Tachov
Dlouhý Újezd
Studánka u Tachova
Tachov
Na vršku 4.5.2017, 15:00 až 4.5.2017, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 16.5.2017 Zdenka Pšenáková DETAIL
Nový Jičín
Příbor
Příbor 1.5.2017, 10:06 až 1.5.2017, 10:06 eroze vodní - rýhová 29.5.2017 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Litoměřice
Brozany nad Ohří
Na kuliši 10.4.2017, 18:50 až 10.4.2017, 19:10 stékání 12.4.2017 Pavel Trávníček DETAIL
Pelhřimov
Bratřice
U Hutě 7.4.2017, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 15.9.2017 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Domažlice
Nový Kramolín
Skála 2.4.2017, 20:00 až 3.4.2017, 1:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 24.4.2017 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Olomouc
Posluchov
15.3.2017, 10:33 eroze vodní - rýžková, rýhová
tání sněhu
31.3.2017 Ing. Ivan Polach DETAIL
Olomouc
Nové Dvorce
Za dvorem 15.3.2017, 9:43 eroze vodní - rýžková, rýhová
tání sněhu
31.3.2017 Ing. Ivan Polach DETAIL
Olomouc
Horní Loděnice
Za kravínem 15.3.2017, 9:16 eroze vodní - rýžková, rýhová
tání sněhu
31.3.2017 Ing. Ivan Polach DETAIL
Žďár nad Sázavou
Dolní Rožínka
Rožná
10.3.2017, 15:03 až 10.3.2017, 15:03 eroze vodní - rýžková
tání sněhu
20.3.2017 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Semily
Bořkov
Pod Kozincem 10.3.2017, 8:00 až 28.4.2017, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
tání sněhu
28.4.2017 Ing. Martin Kendík DETAIL
Olomouc
Velká Bystřice
Skalky 3.3.2017, 9:02 eroze vodní - rýžková, rýhová
tání sněhu
31.3.2017 Ing. Ivan Polach DETAIL
Třebíč
Slavičky
Nad rybníčky 1.3.2017, 14:45 až 16.3.2017, 14:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
tání sněhu
20.3.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Vyškov
Pustiměř
24.2.2017, 15:44 až 3.3.2017, 15:44 eroze vodní - rýžková
tání sněhu
12.4.2017 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Litoměřice
Maškovice
Pohořany
Zlatý vrch 22.2.2017, 6:00 až 24.2.2017, 11:00 eroze vodní - rýžková 24.2.2017 Pavel Trávníček DETAIL
Hodonín
Hovorany
Šardice
Bařiny 21.2.2017, 12:30 eroze vodní - plošná, rýhová
tání sněhu
13.3.2017 Ing. Miroslava Lopraisová DETAIL
Třebíč
Pozďátky
Krajina 20.2.2017, 15:25 až 2.3.2017, 15:27 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
tání sněhu
20.3.2017 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Pelhřimov
Buřenice
U Nového rybníka 20.2.2017, 10:27 až 25.2.2017, 10:27 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
Výmolová
18.4.2017 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Litoměřice
Těchobuzice
Vinné
Kopanina 19.2.2017, 19:00 až 20.2.2017, 2:00 eroze vodní - rýhová 21.2.2017 Pavel Trávníček DETAIL
Litoměřice
Vinné
Kopanina 27.12.2016, 13:30 až 28.12.2016, 16:20 eroze vodní - rýhová 2.1.2017 Pavel Trávníček DETAIL
Litoměřice
Vinné
Kopanina 21.9.2016, 18:15 až 21.9.2016, 18:45 eroze vodní - rýhová 26.9.2016 Pavel Trávníček DETAIL
Kladno
Beřovice
Nad hřbitovem 17.9.2016, 15:25 až 17.9.2016, 15:25 eroze vodní - plošná 20.9.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Benešov
Benešov u Prahy
Líšno
Na kopci 16.9.2016, 19:30 až 17.9.2016, 5:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 27.9.2016 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Svitavy
Stašov
Ke Čtyřem Dvorům 4.9.2016, 16:00 až 4.9.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 12.9.2016 Ing. Libor Ondra DETAIL
Svitavy
Jedlová u Poličky
Stašov
Ke Čtyřem Dvorům 10.8.2016, 10:06 až 17.8.2016, 10:06 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.8.2016 Ing. Libor Ondra DETAIL
Žďár nad Sázavou
Město Žďár
9.8.2016, 14:08 eroze vodní - plošná, rýžková 5.10.2016 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Třebíč
Přibyslavice nad Jihlavou
Musilův kopec 31.7.2016, 16:00 až 31.7.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.8.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Jihlava
Střížov
31.7.2016, 16:00 až 31.7.2016, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 4.8.2016 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Přerov
Lhota u Lipníka nad Bečvou
Radotín u Lipníka nad Bečvou
31.7.2016, 16:00 až 31.7.2016, 16:30 eroze vodní - plošná 15.8.2016 Ing. Václav Závěšický DETAIL
Přerov
Kladníky
31.7.2016, 16:00 až 31.7.2016, 16:30 eroze vodní - plošná 16.8.2016 Ing. Václav Závěšický DETAIL
Třebíč
Chlum nad Jihlavou
pod zemědělským areálem 31.7.2016, 16:00 až 31.7.2016, 18:00 stékání 1.8.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Chlum nad Jihlavou
Kouty u Třebíče
Pravé klení, Vodová krajina 31.7.2016, 15:54 až 31.7.2016, 17:54 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.8.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
Na Stráni, Pod Suchými 31.7.2016, 2:06 až 31.7.2016, 4:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projev eroze v osevu
2.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
Na Skalce, V Pískách 31.7.2016, 2:00 až 31.7.2016, 4:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
OPAKOVANÁ V OSEVU
3.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
V Kotli, Za Humny 31.7.2016, 2:00 až 31.7.2016, 4:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Třebíč
Jemnice
Kostníky
Slavíkovice u Jemnice
Strachovce 27.7.2016, 18:00 až 27.7.2016, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.7.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Benešov
Blažejovice
Vrška 27.7.2016, 17:30 až 27.7.2016, 20:00 eroze vodní - plošná, rýhová 1.8.2016 Ing. Ondřej Tůma DETAIL
Liberec
Kotel
27.7.2016, 16:00 až 27.7.2016, 18:00 eroze vodní - plošná 9.8.2016 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Beroun
Kotopeky
Tíhava. 27.7.2016, 16:00 až 27.7.2016, 16:30 eroze vodní - plošná 28.7.2016 Ing. Petr Procházka DETAIL
Třebíč
Slavíkovice u Jemnice
U sýpky 27.7.2016, 8:11 až 27.7.2016, 20:12 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.7.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Tachov
Kořen
Valaší vrch 24.7.2016, 14:00 až 24.7.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
OPAKOVANÁ EROZNÍ UDÁLOST
2.8.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Domažlice
Puclice
24.7.2016, 13:00 až 24.7.2016, 14:00 eroze vodní - plošná, rýžková 26.7.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Tachov
Dubec
Třískolupy pod Přimdou
Nad transformátorem 23.7.2016, 14:00 až 23.7.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
OPAKOVANÁ EROZNÍ UDÁLOST
27.7.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Domažlice
Puclice
Na poláni 23.7.2016, 14:00 až 23.7.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 26.7.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Domažlice
Křenovy
Příčina a Na Stráni 23.7.2016, 14:00 až 23.7.2016, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková 26.7.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Třebíč
Mohelno
Cenklov - severně od nádrže 21.7.2016, 15:58 až 21.7.2016, 17:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.7.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Mohelno
Cenklov - jižně od nádrže 21.7.2016, 15:58 až 21.7.2016, 17:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.7.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Kladeruby nad Oslavou
Mohelno
Žlíbky 21.7.2016, 15:54 až 21.7.2016, 17:55 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.7.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Tachov
Stan u Lestkova
Vysoké Jamné
Špitálské pole 21.7.2016, 15:00 až 21.7.2016, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.7.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Svitavy
Kamenec u Poličky
Polička
Dolní Předměstí 17.7.2016, 18:00 až 17.7.2016, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
Opakovaná erozní událost
19.7.2016 Ing. Libor Ondra DETAIL
Liberec
Kotel
14.7.2016, 0:00 až 14.7.2016, 20:00 eroze vodní - plošná 9.8.2016 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Hodonín
Mutěnice
Díly za Oborou, Keruchůvky 2.7.2016, 21:00 až 2.7.2016, 22:30 eroze vodní - plošná, rýhová 12.7.2016 Markéta Šimečková DETAIL
Domažlice
Vlkanov u Nového Kramolína
K Vlkanovu 1.7.2016, 9:36 až 31.7.2016, 9:36 eroze vodní - plošná, rýžková 2.12.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Domažlice
Šitboř
U křižovatky 1.7.2016, 9:07 až 31.7.2016, 9:07 eroze vodní - plošná, rýžková 2.12.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Ústí nad Orlicí
Kosořín
Na prostředkách 30.6.2016, 16:15 eroze vodní - plošná 1.7.2016 Ing. Regina Filipova DETAIL
Svitavy
Polička
Dolní Předměstí 30.6.2016, 14:30 až 30.6.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková 7.7.2016 Ing. Libor Ondra DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Uhřínovice u Voděrad
Voděrady u Rychnova nad Kněžnou
Nad Vodárnou 30.6.2016, 13:00 až 30.6.2016, 14:30 eroze vodní - plošná 22.8.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Houdkovice
30.6.2016, 10:29 eroze vodní - plošná 27.7.2016 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Benešov
Kozmice u Benešova
Bařiny 25.6.2016, 22:00 až 25.6.2016, 22:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 27.6.2016 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Tábor
Bechyňská Smoleč
Velké Čtvrtky 25.6.2016, 21:30 až 25.6.2016, 21:50 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.6.2016 Ing. Vít Mácha DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita K Vodojemu 25.6.2016, 18:45 až 25.6.2016, 19:15 eroze vodní - plošná, rýžková 28.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita Náměrka 25.6.2016, 18:45 až 25.6.2016, 19:15 eroze vodní - plošná, rýžková 28.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Pelhřimov
Rynárec
Vokovská strana 25.6.2016, 17:05 až 25.6.2016, 18:15 eroze vodní - plošná 1.7.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Houserovka
Dobrovodská strana 25.6.2016, 17:00 až 25.6.2016, 18:15 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Bělá u Horní Cerekve
Bělský kopec 25.6.2016, 17:00 až 25.6.2016, 18:15 eroze vodní - plošná 1.7.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Počátky
Strážný kopec 25.6.2016, 17:00 až 25.6.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýhová 29.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Liberec
Osečná
25.6.2016, 15:30 až 25.6.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolná
8.7.2016 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Kotel
Osečná
25.6.2016, 15:30 až 25.6.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.7.2016 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Kotel
25.6.2016, 15:30 až 25.6.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.7.2016 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Kotel
25.6.2016, 15:30 až 25.6.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.7.2016 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Plzeň-sever
Doubrava u Plzně
U Pankráce 25.6.2016, 14:00 eroze vodní - plošná 1.7.2016 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Vejprnice
V Bezstráni 25.6.2016, 13:48 eroze vodní - plošná 1.7.2016 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Rokycany
Rokycany
Pod průhonem 25.6.2016, 12:20 až 26.6.2016, 12:20 eroze vodní - plošná, rýhová 29.6.2016 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
Na Stráni, Pod Suchými 23.6.2016, 16:50 až 25.8.2016, 16:50 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
Košetice
V Kotli, Za Humny 23.6.2016, 16:50 až 25.6.2016, 16:50 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
Na Skalce, V Pískách 23.6.2016, 16:50 až 25.6.2016, 16:50 eroze vodní - plošná, rýžková 3.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Lipovka u Rychnova nad Kněžnou
za železniční tratí pod Borovinami 19.6.2016, 18:00 až 19.6.2016, 18:40 eroze vodní - plošná 11.7.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Panská Habrová
Šejnohovská 19.6.2016, 18:00 až 19.6.2016, 19:00 eroze vodní - plošná 23.6.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Roveň u Rychnova nad Kněžnou
19.6.2016, 18:00 až 19.6.2016, 18:40 eroze vodní - plošná, rýhová 21.6.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Panská Habrová
Rychnov nad Kněžnou
Ovčín 19.6.2016, 18:00 až 19.6.2016, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 23.6.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Lukavice u Rychnova nad Kněžnou
Na divinkách - U Černého lesa 19.6.2016, 18:00 až 19.6.2016, 18:40 eroze vodní - plošná, rýhová 1.7.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Ústí nad Orlicí
Sázava u Lanškrouna
Špitálské 19.6.2016, 17:03 eroze vodní - plošná 21.6.2016 Ing. Regina Filipova DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita Luční 19.6.2016, 12:20 až 19.6.2016, 12:50 eroze vodní - plošná, rýžková 20.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita K Vodojemu 19.6.2016, 12:20 až 19.6.2016, 12:50 eroze vodní - plošná, rýžková 20.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Jihlava
Buková u Třešti
19.6.2016, 0:01 až 24.6.2016, 23:04 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná
1.7.2016 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Hodonín
Mutěnice
Díly za Oborou, Kerchůvky 13.6.2016, 18:15 až 13.6.2016, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 17.6.2016 Markéta Šimečková DETAIL
Tábor
Bechyňská Smoleč
Velké Čtvrtky 13.6.2016, 16:00 až 13.6.2016, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2016 Ing. Vít Mácha DETAIL
Vyškov
Orlovice
13.6.2016, 2:00 až 13.6.2016, 3:30 eroze vodní - rýžková, rýhová 15.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Tachov
Telice
11.6.2016, 16:38 eroze vodní - plošná 13.6.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Vyškov
Holubice
9.6.2016, 19:00 až 9.6.2016, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 22.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Plzeň-město
Nezbavětice
Šťáhlavy
Ve Zhůří a V lánech 6.6.2016, 13:49 až 6.6.2016, 13:49 eroze vodní - plošná 8.6.2016 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Prachatice
Šipoun
Šipoun 5.6.2016, 15:00 až 5.6.2016, 16:00 eroze vodní - plošná 6.6.2016 Pavel Sebera DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita K vodojemu 5.6.2016, 14:45 až 5.6.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 7.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Jindřichův Hradec
Dvoreček
Jindřiš
Ke Dvorečku 5.6.2016, 13:28 až 5.6.2016, 13:29 eroze vodní - rýžková, rýhová 8.6.2016 Petr Janota DETAIL
Klatovy
Luby
Na Držalech 5.6.2016, 6:00 až 5.6.2016, 7:00 eroze vodní - plošná 6.6.2016 Jaroslav Špindler DETAIL
Pelhřimov
Rynárec
Vokov u Rynárce
Vokovská strana 4.6.2016, 15:45 až 4.6.2016, 17:00 stékání
eroze vodní - plošná
6.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Rokycany
Svinná u Hlohovic
Svinenský vrch 4.6.2016, 7:59 až 11.6.2016, 7:59 eroze vodní - plošná, rýžková 9.6.2016 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Rokycany
Chomle
Mostiště u Hlohovic
K Mostišti 4.6.2016, 7:43 až 4.6.2016, 7:43 eroze vodní - plošná, rýžková 16.6.2016 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Tábor
Kladruby
3.6.2016, 14:30 až 3.6.2016, 14:45 eroze vodní - plošná, rýžková 6.6.2016 Ing. Vít Mácha DETAIL
Pelhřimov
Veselá u Častrova
klínek 2.6.2016, 20:45 až 2.6.2016, 21:30 eroze vodní - plošná 9.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Veselá u Častrova
Vrch 2.6.2016, 20:45 až 2.6.2016, 21:30 eroze vodní - plošná 9.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Veselá u Častrova
Řečice 2.6.2016, 20:45 až 2.6.2016, 21:30 eroze vodní - plošná 9.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Veselá u Častrova
Klínek 2.6.2016, 20:45 až 2.6.2016, 21:30 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Bělá u Horní Cerekve
Veselá u Častrova
Bělský kopec 2.6.2016, 20:30 až 2.6.2016, 21:15 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Polesí u Počátek
Čejkův kopec 2.6.2016, 20:30 až 2.6.2016, 21:30 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Rakovník
Řevničov
2.6.2016, 6:00 eroze vodní - plošná, rýžková 21.7.2016 Ing. Václav Vlk DETAIL
Pelhřimov
Počátky
Strážný kopec 1.6.2016, 17:15 až 1.6.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolová
3.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Častrov
Pod Čihadlem 1.6.2016, 17:00 až 1.6.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýhová 7.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Jiřičky
Křelovice u Pelhřimova
Na dílech 1.6.2016, 16:30 až 1.6.2016, 21:00 eroze vodní - plošná 14.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Domažlice
Nový Kramolín
Za Skálou 1.6.2016, 16:00 až 1.6.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Tachov
Kořen
Valaší vrch 1.6.2016, 15:45 až 1.6.2016, 16:10 eroze vodní - plošná 13.6.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Tachov
Borek u Tachova
Nad Doležalovými 1.6.2016, 15:10 eroze vodní - plošná 13.6.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Tachov
Dubec
Třískolupy pod Přimdou
Nad transformátorem 1.6.2016, 15:00 až 1.6.2016, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.6.2016 Zdenka Pšenáková DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Val u Dobrušky
1.6.2016, 14:34 až 30.6.2016, 14:34 eroze vodní - plošná 22.12.2016 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Klatovy
Luby
Na Držalech 1.6.2016, 13:30 až 1.6.2016, 14:00 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Jaroslav Špindler DETAIL
Klatovy
Neznašovy
U Cihelny 1.6.2016, 13:30 až 1.6.2016, 14:00 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Jaroslav Špindler DETAIL
Domažlice
Přes
1.6.2016, 12:25 až 1.6.2016, 12:25 eroze vodní - plošná, rýžková 22.9.2016 Ing. Jan Kaiser DETAIL
Jindřichův Hradec
Tábor
Březina u Deštné
Psárov
1.6.2016, 8:26 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.12.2016 Petr Janota DETAIL
Pelhřimov
Vyskytná
Na nivě 31.5.2016, 21:00 až 31.5.2016, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Děčín
Arnoltice
U Lípy 31.5.2016, 15:00 až 31.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Děčín
Bynovec
31.5.2016, 15:00 až 31.5.2016, 18:21 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Hradec Králové
Stěžírky
31.5.2016, 15:00 až 31.5.2016, 15:10 eroze vodní - plošná 7.6.2016 Jana Nožičková DETAIL
Děčín
Bynovec
31.5.2016, 14:30 až 31.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Český Krumlov
Malonty
Malonty 31.5.2016, 14:10 až 31.5.2016, 14:10 eroze vodní - plošná, rýžková 13.6.2016 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Chrudim
Petříkovice u Mladoňovic
Na Závrší; Za chaloupkou 31.5.2016, 14:00 až 31.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 21.6.2016 Ing. Radomír Válka DETAIL
Benešov
Kozmice u Benešova
Teplýšovice
Bařiny 31.5.2016, 13:30 až 31.5.2016, 14:20 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.6.2016 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Pelhřimov
Bělá u Horní Cerekve
Bělský kopec 31.5.2016, 12:31 až 31.5.2016, 14:33 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Rakovník
Kladno
Rynholec
Vašírov
Sobín 31.5.2016, 10:53 až 31.5.2016, 10:53 eroze vodní - plošná 9.6.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Kladno
Pletený Újezd
31.5.2016, 10:44 až 31.5.2016, 10:44 eroze vodní - plošná, rýžková 9.6.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Český Krumlov
Chabičovice
Chabičovice 31.5.2016, 10:30 až 31.5.2016, 10:30 eroze vodní - plošná, rýhová 2.6.2016 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Český Krumlov
Netřebice
Netřebice 31.5.2016, 10:16 až 31.5.2016, 10:16 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2016 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Český Krumlov
Soběnov
Smrhov 31.5.2016, 10:10 až 31.5.2016, 10:10 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Kladno
Vašírov
Pod dráhou 31.5.2016, 9:22 až 31.5.2016, 9:22 eroze vodní - plošná, rýžková 24.6.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Kutná Hora
Horka nad Sázavou
Vobůrek 31.5.2016, 9:18 až 31.5.2016, 9:18 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.6.2016 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Praha-západ
Dolní Břežany
31.5.2016, 9:07 až 31.5.2016, 9:07 eroze vodní - plošná 9.6.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Jámy
30.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 28.7.2016 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Stržanov
Zámek Žďár
30.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 28.7.2016 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Jámy
30.5.2016, 18:00 až 30.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.7.2016 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Ostrov nad Oslavou
30.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná 28.7.2016 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Žďár nad Sázavou
Nové Dvory u Velké Losenice
30.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.7.2016 Ing. Marta Doležalová DETAIL
Domažlice
Nový Kramolín
Za Skálou 29.5.2016, 20:00 až 29.5.2016, 23:13 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2016 Ing. Marek Gebauer DETAIL
Vyškov
Heršpice
28.5.2016, 23:45 až 29.5.2016, 4:45 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Heršpice
28.5.2016, 23:45 až 29.5.2016, 4:30 eroze vodní - rýžková 3.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Slavkov u Brna
28.5.2016, 23:45 až 29.5.2016, 4:45 eroze vodní - plošná, rýžková 6.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Heršpice
28.5.2016, 23:45 až 29.5.2016, 4:02 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Heršpice
28.5.2016, 23:40 až 29.5.2016, 4:41 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Hodějice
Nížkovice
Slavkov u Brna
28.5.2016, 22:45 až 29.5.2016, 4:30 eroze vodní - plošná, rýžková 6.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Hodějice
Hanácká rokle 28.5.2016, 22:00 až 28.5.2016, 22:30 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Blansko
Bořitov
Hodoňoves 28.5.2016, 20:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Bořitov
Čižovky 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 stékání
eroze vodní - plošná, rýhová
2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Voděrady u Kunštátu
Za pohodly 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Bořitov
Niva 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýhová 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Svitávka
Kopaniska 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýhová 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Chrudichromy
Zadní díly 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Bořitov
Nad vsí 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Bořitov
Hodoňoves 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Obora u Boskovic
Hutě 28.5.2016, 19:35 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýhová 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Ústí nad Orlicí
Sázava u Lanškrouna
Špitálské 28.5.2016, 19:30 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Ing. Regina Filipova DETAIL
Blansko
Kuničky
Průklest 28.5.2016, 19:30 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková 10.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Blansko
Bořitov
Černá Hora
Špitálka 28.5.2016, 19:30 až 29.5.2016, 2:00 eroze vodní - plošná, rýhová 2.6.2016 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Ústí nad Orlicí
Orlice
Šedivec
Pod Lomem 28.5.2016, 19:00 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Regina Filipova DETAIL
Havlíčkův Brod
Dlouhá Ves u Havlíčkova Brodu
Na rychtářově 28.5.2016, 17:31 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Ing. Jana Petríková DETAIL
Havlíčkův Brod
Vysoká u Havlíčkova Brodu
U chaty 28.5.2016, 17:30 až 28.5.2016, 17:50 eroze vodní - rýžková, rýhová
stékání vody po kolejových meziřádcích
30.5.2016 Ing. Milan Šiman DETAIL
Pelhřimov
Vyskytná
Na nivě 28.5.2016, 17:09 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolová
30.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Hradec Králové
Hořiněves
Hořiněves 28.5.2016, 17:08 až 28.5.2016, 17:35 eroze vodní - plošná 30.5.2016 Jana Nožičková DETAIL
Hradec Králové
Hořiněves
Račice nad Trotinou
28.5.2016, 17:08 až 28.5.2016, 17:35 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Jana Nožičková DETAIL
Pelhřimov
Vyskytná
Štětinka 28.5.2016, 17:00 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Vyskytná
Na oboře 28.5.2016, 17:00 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Hradec Králové
Sendražice u Smiřic
Sendražice 28.5.2016, 17:00 až 28.5.2016, 17:30 eroze vodní - plošná 30.5.2016 Jana Nožičková DETAIL
Pelhřimov
Brtná
Popelištná
Jemnice 28.5.2016, 17:00 až 28.5.2016, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 31.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Chmelná u Pelhřimova
V lukách pod vsí 28.5.2016, 17:00 až 28.5.2016, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková 31.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Žďár nad Sázavou
Město Žďár
Ve Smrčkách 28.5.2016, 17:00 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2016 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Hradec Králové
Skalice u Smiřic
Skalička nad Labem
28.5.2016, 16:55 až 28.5.2016, 17:50 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2016 Jana Nožičková DETAIL
Pelhřimov
Křelovice u Pelhřimova
U bílého kamene 28.5.2016, 16:50 až 28.5.2016, 17:40 eroze vodní - plošná, rýhová
výmolová
6.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Svépravice
Duhačka 28.5.2016, 16:40 až 28.5.2016, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Křešín u Pacova
K Lipkovům 28.5.2016, 16:30 až 28.5.2016, 18:00 stékání
eroze vodní - plošná, rýhová
výmolová
6.6.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Příbram
Kosova Hora
Štětkovice
Křemelky 28.5.2016, 16:30 až 28.5.2016, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.7.2016 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Pelhřimov
Chmelná u Pelhřimova
Nad vsí 28.5.2016, 16:30 až 28.5.2016, 18:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Městec nad Dědinou
28.5.2016, 16:29 až 28.5.2016, 17:15 eroze vodní - plošná 9.6.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Městec nad Dědinou
Očelice
28.5.2016, 16:15 až 28.5.2016, 17:15 eroze vodní - plošná 7.6.2016 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Rokycany
Olešná u Radnic
Na Vrších 28.5.2016, 16:00 až 28.5.2016, 17:30 eroze vodní - plošná 31.5.2016 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Pelhřimov
Čakovice u Pelhřimova
Na vrškách 28.5.2016, 16:00 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 24.6.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Čakovice u Pelhřimova
Díly k Chodči 28.5.2016, 16:00 až 28.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 24.6.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Hradec Králové
Výrava
Pod Hrnčířovými kopci 28.5.2016, 15:20 až 28.5.2016, 16:05 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Jana Nožičková DETAIL
Hradec Králové
Vysoký Újezd nad Dědinou
Velkostránecká 28.5.2016, 14:42 až 28.5.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Hradec Králové
Jílovice u Českého Meziříčí
Výrava
Hrnčířovi kopce 28.5.2016, 14:35 až 28.5.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 3.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Hradec Králové
Jeníkovice u Hradce Králové
Librantice
Nad Rohlíčky 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 16:02 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Hradec Králové
Jílovice u Českého Meziříčí
U jilmu 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Náchod
Heřmánkovice
28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2016 Václav Vítek DETAIL
Hradec Králové
Polánky nad Dědinou
U kovárny 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:38 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Tábor
Malý Ježov
Smilovy Hory
Malá Baba 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2016 Ing. Vít Mácha DETAIL
Náchod
Heřmánkovice
28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 16:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2016 Václav Vítek DETAIL
Hradec Králové
Librantice
Za areálem 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:10 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Tábor
Malý Ježov
Nad vsí 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.5.2016 Ing. Vít Mácha DETAIL
Hradec Králové
Jeníkovice u Hradce Králové
Velký kopec 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Hradec Králové
Libníkovice
Na zlaté 28.5.2016, 14:30 až 28.5.2016, 15:08 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Hradec Králové
Ledce
Hrnčířův kopec 28.5.2016, 14:29 až 28.5.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Hradec Králové
Jeníkovice u Hradce Králové
Libníkovice
Velký kopec 28.5.2016, 14:24 až 28.5.2016, 15:00 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Plzeň-sever
Lednice
V pařezích 28.5.2016, 13:29 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Kozojedy u Kralovic
Rybníky 28.5.2016, 10:19 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Borek u Kozojed
U jedlice 28.5.2016, 9:07 eroze vodní - plošná 2.6.2016 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Děčín
Arnoltice
U Lípy 24.5.2016, 18:00 až 24.5.2016, 19:30 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Děčín
Bynovec
24.5.2016, 18:00 až 24.5.2016, 19:30 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Děčín
Bynovec
24.5.2016, 18:00 až 24.5.2016, 19:30 eroze vodní - plošná 1.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Děčín
Bynovec
nad Olšovým rybníkem 24.5.2016, 15:00 až 24.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýhová 8.6.2016 Anna Havlíková DETAIL
Trutnov
Sylvárov
Sylvárov, Pod kravínem 24.5.2016, 13:30 až 24.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Dvůr Králové nad Labem
Do Lánů 24.5.2016, 13:30 až 24.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Kocbeře
kat. území Kocbeře 24.5.2016, 13:30 až 24.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Brno-venkov
Biskoupky na Moravě
Panský, PB 2801 24.5.2016, 6:15 až 24.5.2016, 6:45 eroze vodní - plošná 27.5.2016 Ing. Ludmila Podracká DETAIL
Litoměřice
Libochovice
mezi železnicí a zemědělským areálem 23.5.2016, 17:30 až 23.5.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 4.7.2016 Radek Kugler DETAIL
Prachatice
Dub u Prachatic
Javornice u Dubu
Na Homolkách 23.5.2016, 17:00 až 24.5.2016, 12:32 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.5.2016 Ing. Vladimír Michálek DETAIL
Prachatice
Těšovice u Prachatic
Žíchovec
Za Hájem 23.5.2016, 17:00 až 24.5.2016, 10:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2016 Pavel Sebera DETAIL
Beroun
Kotopeky
Tíhava 23.5.2016, 16:30 až 23.5.2016, 17:00 eroze vodní - plošná 27.5.2016 Ing. Petr Procházka DETAIL
Třebíč
Mohelno
Cenklov - severně od nové nádrže 23.5.2016, 13:16 až 25.5.2016, 10:43 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Mohelno
Pod Cenklovem 23.5.2016, 13:14 až 25.5.2016, 10:54 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Mohelno
Cenklov - jižně od nové nádrže 23.5.2016, 13:09 až 25.5.2016, 9:45 eroze vodní - plošná, rýžková 1.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Mohelno
Cenklov 23.5.2016, 13:06 až 25.5.2016, 11:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Kladeruby nad Oslavou
Mohelno
Žlíbky 23.5.2016, 13:02 až 25.5.2016, 12:12 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Brno-venkov
Lhánice
Senorady
Na boleniskách 23.5.2016, 12:51 až 25.5.2016, 12:32 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Kladno
Pletený Újezd
23.5.2016, 12:25 až 23.5.2016, 12:25 eroze vodní - plošná, rýhová 9.6.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Kladno
Hostouň u Prahy
Zabitý 23.5.2016, 11:12 až 23.5.2016, 11:12 eroze vodní - plošná 27.5.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Kladno
Hostouň u Prahy
Za židosvkým hřbitovem 23.5.2016, 9:45 až 23.5.2016, 9:49 eroze vodní - plošná 27.5.2016 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Třebíč
Klučov
Na padělcích 23.5.2016, 8:36 až 6.6.2016, 8:36 eroze vodní - plošná, rýžková 10.6.2016 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Pelhřimov
Stanovice u Nové Cerekve
K čihadlům 13.5.2016, 14:30 až 13.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Lipice
Na olšinách 13.5.2016, 14:25 až 13.5.2016, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Lipice
K lipickému mostu 13.5.2016, 14:00 až 13.5.2016, 15:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Olešná u Pelhřimova
K hájí 13.5.2016, 13:00 až 13.5.2016, 13:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolová
30.5.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Petrovice u Humpolce
Petrovice - Za humny, směr rekr. objekt Valchy 1.5.2016, 13:10 až 30.8.2016, 14:10 eroze vodní - plošná, rýžková
PROJEVY EROZE
31.8.2016 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Jihlava
Buková u Třešti
19.4.2016, 0:01 až 24.5.2016, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 16.6.2016 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Pelhřimov
Jiřice u Humpolce
Močidla 16.4.2016, 14:20 až 16.4.2016, 14:40 eroze vodní - plošná, rýžková 31.5.2016 Ing. Jaromír Morkus DETAIL
Pelhřimov
Hroznětice
16.4.2016, 14:00 až 16.4.2016, 14:20 eroze vodní - plošná, rýžková 20.4.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Senožaty
Před pěti hony 16.4.2016, 14:00 až 16.4.2016, 14:20 eroze vodní - plošná, rýžková 20.4.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Hroznětice
Děkančice 16.4.2016, 14:00 až 16.4.2016, 14:20 eroze vodní - plošná, rýžková 20.4.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Pelhřimov
Hořice u Humpolce
obec Hořice 16.4.2016, 14:00 až 16.4.2016, 14:20 eroze vodní - plošná, rýžková 20.4.2016 Ing. Luboš Rudišar DETAIL
Benešov
Jeníkov u Vlašimi
U stupníku 16.4.2016, 13:45 až 16.4.2016, 14:15 eroze vodní - plošná, rýžková 26.4.2016 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Vsetín
Kladeruby
Pod hájčí 14.4.2016, 4:00 až 14.4.2016, 18:00 eroze vodní - rýhová
výmolová
18.4.2016 Ing. Petr Nedoma DETAIL
Svitavy
Petrůvka u Městečka Trnávky
Radkov u Moravské Třebové
Přední pole, Zadní pole, Rovné, Zadky 13.4.2016, 16:30 až 13.4.2016, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
Výmolná eroze
26.4.2016 Ing. Libor Ondra DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
Na Skalce, V Pískách 5.9.2015, 0:00 až 5.9.2015, 0:55 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
Na Stráni, Pod Suchými 5.9.2015, 0:00 až 5.9.2015, 0:55 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Pelhřimov
Arneštovice
V Kotli, Za Humny 5.9.2015, 0:00 až 5.9.2015, 0:55 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.8.2016 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Břeclav
Horní Bojanovice
Horní Bojanovice vjezd do obce ve směru od Hustopečí 19.8.2015, 23:00 až 19.8.2015, 23:00 stékání 18.9.2015 Ing. Pavla Rýpalová DETAIL
Brno-venkov
Příbram na Moravě
Prostřední Stará Příbram 18.8.2015, 0:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 21.8.2015 Ing. Ludmila Podracká DETAIL
Blansko
Kuničky
Průklest 17.8.2015, 8:42 až 18.8.2015, 8:43 eroze vodní - plošná, rýhová 12.11.2015 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Rakovník
Rousínov u Rakovníka
Na vrchovnici 16.8.2015, 18:00 eroze vodní - rýhová 17.8.2015 Ing. Václav Vlk DETAIL
Benešov
Všechlapy nad Blanicí
Zdebuzeves
Nad Arnoštem, Tisina, Na babě 16.8.2015, 15:50 až 18.8.2015, 16:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 19.8.2015 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Pelhřimov
Bratřice
U Hutě 16.8.2015, 0:27 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.9.2017 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Tábor
Mašovice
Pod vrchy, V loučkách 16.8.2015, 0:00 až 19.8.2015, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.8.2015 Ing. Vít Mácha DETAIL
Třebíč
Střítež u Třebíče
Ve svobodě 15.8.2015, 8:40 až 19.8.2015, 8:41 eroze vodní - plošná
projevy eroze
21.9.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Hodonín
Vacenovice u Kyjova
Díly u Kapličky, Díly u Milocké cesty, Podsednické 17.7.2015, 16:00 až 17.7.2015, 20:00 eroze větrná 22.7.2015 Markéta Šimečková DETAIL
Rokycany
Holoubkov
Medový Újezd
Na pile 5.7.2015, 17:00 až 5.7.2015, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 11.8.2015 Jaroslava Šrámková DETAIL
Rokycany
Medový Újezd
Na dlouhých lukách 5.7.2015, 16:00 až 5.7.2015, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 7.7.2015 Jaroslava Šrámková DETAIL
Tábor
Čenkov u Malšic
U doubku 14.6.2015, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 8.7.2015 Ing. Vít Mácha DETAIL
Rokycany
Medový Újezd
Na dlouhých lukách 14.6.2015, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 29.6.2015 Jaroslava Šrámková DETAIL
Chrudim
Chrudim
13.6.2015, 18:38 až 13.6.2015, 9:38 eroze vodní - plošná 19.6.2015 Ing. Jaroslav Frič DETAIL
Tábor
Hroby
Chýnov u Tábora
Lažany u Chýnova
Záhostice
Nuzbely 13.6.2015, 13:42 až 14.6.2015, 13:42 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 24.6.2015 Luděk Burian DETAIL
Chrudim
Bylany
Rozhovice
13.6.2015, 10:13 až 13.6.2015, 10:13 eroze vodní - plošná, rýžková 19.6.2015 Ing. Jaroslav Frič DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita K vodojemu 6.5.2015, 12:30 až 6.5.2015, 13:00 eroze vodní - plošná, rýžková 7.5.2015 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Hradec Králové
Stěžery
U hřbitova 5.5.2015, 23:00 až 6.5.2015, 1:00 eroze vodní - plošná 29.5.2015 Jana Nožičková DETAIL
Pardubice
Kojice
5.5.2015, 21:30 až 5.5.2015, 23:31 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
všechny typy
6.5.2015 Olga Čepková DETAIL
Kutná Hora
Neškaredice
Perštejnec
Nad Lesíkem 22.4.2015, 9:32 až 22.4.2015, 9:32 eroze vodní - plošná, rýžková 13.7.2015 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Třebíč
Slavičky
Střížov u Třebíče
20.4.2015, 14:08 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.5.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Slavičky
20.4.2015, 13:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.5.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Slavičky
20.4.2015, 13:52 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.5.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Slavičky
20.4.2015, 13:44 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.5.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Slavičky
20.4.2015, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.5.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Žďár nad Sázavou
Sazomín
11.4.2015, 17:00 až 11.4.2015, 18:00 eroze vodní - plošná 13.4.2015 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Jindřichův Hradec
Jarošov nad Nežárkou
10.3.2015, 8:59 až 10.3.2015, 8:59 eroze vodní - rýhová
projevy eroze
11.3.2015 Petr Janota DETAIL
Třebíč
Mladoňovice na Moravě
Třebelovice
Široké 17.12.2014, 9:52 až 17.12.2014, 9:52 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.12.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Pálovice
17.12.2014, 9:42 až 17.12.2014, 9:42 eroze vodní - plošná, rýžková
projevy eroze
18.12.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Dědice
Pod křížem 17.12.2014, 9:34 až 17.12.2014, 9:34 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.12.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Bačkovice
17.12.2014, 9:23 až 17.12.2014, 9:23 eroze vodní - plošná, rýžková
projevy eroze
18.12.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Kostníky
Za bránou 17.12.2014, 9:06 až 17.12.2014, 9:06 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.12.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Kladno
Přelíc
Řisuty u Slaného
u cukrovarského rybníku 18.11.2014, 9:55 až 19.11.2014, 16:00 eroze vodní - plošná 24.11.2014 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Třebíč
Dolní Vilémovice
Třebenice na Moravě
11.11.2014, 12:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
24.11.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Dolní Vilémovice
Slavičky
Zadní úvary 11.11.2014, 10:52 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
24.11.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Dolní Vilémovice
Slavičky
Přední úvary 11.11.2014, 10:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
24.11.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Slavičky
Pod horami 11.11.2014, 10:42 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
24.11.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Klučov
Slavičky
Na padělcích 11.11.2014, 10:35 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
24.11.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Havlíčkův Brod
Ledeč nad Sázavou
1.11.2014, 0:01 až 21.11.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 4.12.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Třebíč
Ratibořice na Moravě
Pod vývozem 30.10.2014, 13:17 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
31.10.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Žďár nad Sázavou
Oslavička
30.10.2014, 13:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
24.11.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Žďár nad Sázavou
Oslavička
Od hráze 24.10.2014, 15:40 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
29.10.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Beroun
Otmíče
Pod horou 23.10.2014, 8:00 až 23.10.2014, 16:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 24.10.2014 Ing. Petr Procházka DETAIL
Třebíč
Ptáčov
U Táborského mlýna 15.10.2014, 15:57 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
29.10.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Oponešice
Na kroužku 14.10.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
29.10.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Vyškov
Orlovice
2.10.2014, 2:00 až 2.10.2014, 22:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 3.10.2014 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Vícemilice
1.10.2014, 12:13 až 1.10.2014, 12:13 eroze vodní - rýžková, rýhová 15.1.2015 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Orlovice
1.10.2014, 2:00 až 1.10.2014, 22:00 eroze vodní - rýžková 3.10.2014 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Orlovice
1.10.2014, 2:00 až 1.10.2014, 22:00 eroze vodní - rýžková 3.10.2014 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Moravské Málkovice
Orlovice
1.10.2014, 2:00 až 1.10.2014, 22:00 eroze vodní - rýžková 3.10.2014 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Orlovice
1.10.2014, 2:00 až 1.10.2014, 22:00 eroze vodní - rýžková 3.10.2014 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Havlíčkův Brod
Suchá u Havlíčkova Brodu
1.10.2014, 0:01 až 19.10.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 23.10.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Žďár nad Sázavou
Pavlínov
Pohořílky u Otína
1.10.2014, 0:01 až 21.10.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 23.10.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Mělník
Kanina
Sedlec u Mšena
20.9.2014, 16:30 až 20.9.2014, 17:30 eroze vodní - plošná, rýhová 29.9.2014 Ladislava Jansová DETAIL
Kutná Hora
Michalovice
20.9.2014, 16:20 až 20.9.2014, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.9.2014 Ing. Jana Zmrhalová DETAIL
Strakonice
Modlešovice
Na homolkách 20.9.2014, 13:25 až 20.9.2014, 14:25 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.9.2014 Pavel Hromek DETAIL
Strakonice
Přední Ptákovice
Nad Vaněčků lomem 20.9.2014, 13:25 až 20.9.2014, 14:25 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.9.2014 Pavel Hromek DETAIL
Pelhřimov
Vysoká Lhota
"U vysoké meze" 20.9.2014, 10:19 až 20.9.2014, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 26.9.2014 Ing. Pavel Květoň DETAIL
Brno-venkov
Biskoupky na Moravě
20.9.2014, 0:00 až 21.9.2014, 0:00 eroze vodní - plošná 10.8.2015 Ing. Ludmila Podracká DETAIL
Tábor
Oblajovice
19.9.2014, 12:32 až 19.9.2014, 12:32 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.9.2014 Luděk Burian DETAIL
Kladno
Páleček
19.9.2014, 11:41 eroze vodní - plošná, rýžková 1.10.2014 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Tábor
Prasetín
19.9.2014, 10:41 až 19.9.2014, 10:41 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.9.2014 Luděk Burian DETAIL
Klatovy
Neznašovy
Zahrádky 14.9.2014, 22:00 až 15.9.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.9.2014 Jaroslav Špindler DETAIL
Beroun
Otmíče
Pod horou 14.9.2014, 8:00 až 15.9.2014, 8:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 15.9.2014 Ing. Petr Procházka DETAIL
Břeclav
Sedlec u Mikulova
Kamenný hon 13.9.2014, 20:00 až 13.9.2014, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 22.9.2014 Ing. Pavla Rýpalová DETAIL
Břeclav
Sedlec u Mikulova
vinice Míru 13.9.2014, 0:00 až 13.9.2014, 0:00 stékání
sesuv svahu - terasa
29.9.2014 Ing. Lenka Tučková DETAIL
Břeclav
Sedlec u Mikulova
U Nesytu 12.9.2014, 0:00 až 13.9.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.10.2014 Ing. Pavla Rýpalová DETAIL
Břeclav
Sedlec u Mikulova
Kotel 12.9.2014, 0:00 až 13.9.2014, 0:00 stékání
sesuv svahu pod terasou
24.9.2014 Ing. Pavla Rýpalová DETAIL
Hodonín
Hovorany
Šardice
K.ú. Šardice - Nivky, k.ú. Hovorany - Na pískách 10.9.2014, 7:55 až 30.9.2014, 7:56 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 10.11.2014 Markéta Šimečková DETAIL
Plzeň-jih
Hoříkovice u Chotěšova
Za pastouškou 8.9.2014, 10:11 eroze vodní - plošná 10.9.2014 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Rakovník
Rakovník
pod sv. Václavem 6.9.2014, 20:00 až 6.10.2014, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 1.10.2014 Ivana Razýmová DETAIL
Svitavy
Koclířov
Lokalita nad hřištěm 6.9.2014, 14:00 až 6.9.2014, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 12.9.2014 Bc. Libor Ondra DETAIL
Tábor
Čekanice u Tábora
5.9.2014, 17:50 až 5.9.2014, 18:20 eroze vodní - plošná 15.9.2014 Luděk Burian DETAIL
Benešov
Čeňovice
Střížkov u Bořeňovic
Na předevsí 5.9.2014, 16:50 až 5.9.2014, 17:40 eroze vodní - plošná, rýžková 16.9.2014 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Třebíč
Čechtín
Červená Lhota
Kouty u Třebíče
V rovinách , Žlíbky 3.9.2014, 14:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.9.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Mladá Boleslav
Kojovice
Na velkém kuse 2.9.2014, 12:40 až 31.10.2014, 12:40 eroze vodní - plošná 17.10.2014 Josef Zeman DETAIL
Třebíč
Kostníky
Horní výhon 1.9.2014, 8:29 až 17.12.2014, 17:12 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.12.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Havlíčkův Brod
Bačkov
1.9.2014, 0:01 až 28.9.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 6.10.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Bačkov
Kněž
1.9.2014, 0:01 až 28.9.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 6.10.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Třebíč
Horní Smrčné
31.8.2014, 14:00 až 31.8.2014, 23:24 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.9.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Přibyslav
31.8.2014, 12:00 až 31.8.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.9.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Hodonín
Mutěnice
U kerchůvky, Vrchní díly, Díly za oborou, Nivky u větřáku, Díly za školou 23.8.2014, 17:00 až 24.8.2014, 1:30 eroze vodní - plošná, rýhová 25.8.2014 Markéta Šimečková DETAIL
Beroun
Běleč u Litně
V rybníčkách 10.8.2014, 18:00 až 10.8.2014, 19:00 eroze vodní - plošná, rýhová
stržová
15.8.2014 Ing. Petr Procházka DETAIL
Semily
Karlovice
Sedmihorky - Zdolce 10.8.2014, 16:00 až 10.8.2014, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.10.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Semily
Karlovice
Roudný - Líšník 10.8.2014, 16:00 až 10.8.2014, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.10.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Semily
Karlovice
Karlovice - Posvátnice, Svatoňovice 10.8.2014, 16:00 až 10.8.2014, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.10.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Třebíč
Meziříčko u Moravských Budějovic
U mlýna 9.8.2014, 13:41 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 13.8.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Jihlava
Rančířov
3.8.2014, 12:00 až 3.8.2014, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
7.8.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Stonařov
3.8.2014, 12:00 až 3.8.2014, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.8.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Kamenice u Jihlavy
3.8.2014, 12:00 až 3.8.2014, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 7.8.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Hradec Králové
Chlum u Hradce Králové
Rozběřice
Na kopcích 3.8.2014, 9:46 eroze vodní - rýhová 4.8.2014 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Havlíčkův Brod
Květnov
Suchá u Havlíčkova Brodu
3.8.2014, 0:01 až 3.8.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 1.12.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Žďár nad Sázavou
Ořechov u Křižanova
1.8.2014, 12:56 až 23.1.2015, 12:57 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
28.1.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Jihlava
Jamné u Jihlavy
1.8.2014, 0:01 až 17.8.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.8.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Tachov
Holostřevy
Souvratě 30.7.2014, 12:30 až 30.7.2014, 13:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.7.2014 Olga Chvátalová DETAIL
Tachov
Borek u Tachova
Nad Doležalovými 29.7.2014, 14:00 až 29.7.2014, 15:17 eroze vodní - plošná, rýžková 4.8.2014 Olga Chvátalová DETAIL
Brno-venkov
Deblín
Úsuší
U kříže 25.7.2014, 15:30 až 25.7.2014, 16:30 eroze vodní - plošná, rýhová 31.7.2014 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Třebíč
Naloučany
Na hrabičném 25.7.2014, 15:26 eroze vodní - plošná, rýhová 12.8.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Čikov
Naloučany
Padělky 25.7.2014, 14:42 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 12.8.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Brno-venkov
Deblín
Úsuší
Žlíbky 25.7.2014, 13:42 až 25.7.2014, 13:42 eroze vodní - plošná, rýhová 30.7.2014 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Pelhřimov
Bratřice
U Hutě 22.7.2014, 0:00 eroze vodní - plošná 15.9.2017 Ing. Jitka Lojdová DETAIL
Benešov
Nesvačily u Bystřice
Zahrádka u Benešova
Oubojín 21.7.2014, 16:20 až 22.7.2014, 5:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.7.2014 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Rakovník
Řevničov
Pod Řevničovskou lísou 21.7.2014, 14:27 eroze vodní - rýhová 8.8.2014 Ivana Razýmová DETAIL
Tábor
Horky u Tábora
16.7.2014, 10:36 až 16.7.2014, 10:37 eroze vodní - rýžková, rýhová
projevy eroze
21.7.2014 Luděk Burian DETAIL
Chrudim
Ústí nad Orlicí
Mravín
Popovec u Řepníků
Štěnec
11.7.2014, 14:43 až 11.7.2014, 14:53 eroze vodní - plošná, rýžková 21.7.2014 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Tábor
Božejovice
Drahnětice
8.7.2014, 12:41 až 8.7.2014, 12:43 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 21.7.2014 Luděk Burian DETAIL
Benešov
Bezmíř
Vrchotovy Janovice
Červená hora 8.7.2014, 11:40 až 9.7.2014, 5:10 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.7.2014 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Strnadice
Heřmanův vrch 8.7.2014, 11:00 až 9.7.2014, 7:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.7.2014 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Semily
Ohrazenice u Turnova
Ohrazenice u Turnova podjezd pod R35 8.7.2014, 8:37 až 9.7.2014, 8:37 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 10.7.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Jihlava
Jamné u Jihlavy
8.7.2014, 0:01 až 8.7.2014, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná erozní událost
27.3.2015 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Dolní Březinka
8.7.2014, 0:01 až 8.7.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 17.7.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Žižkovo Pole
U Dolního Dvora 8.7.2014, 0:01 až 8.7.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
17.7.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita Žabárna 7.7.2014, 22:00 až 7.7.2014, 23:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.7.2014 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Havlíčkův Brod
Vysoká u Havlíčkova Brodu
5.7.2014, 0:01 až 3.8.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
7.8.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Plzeň-sever
Rakolusky
V jedlině 1.7.2014, 13:15 eroze vodní - plošná, rýžková 5.9.2014 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Semily
Nová Ves nad Popelkou
za Novou Vsí nad Popelkou směr Syřenov 19.6.2014, 9:30 až 20.6.2014, 9:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.7.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Trutnov
Suchovršice
Obec Suchovršice, lokalita Pod Kvíčalou 11.6.2014, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 16.6.2014 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Třebíč
Pyšel
Zahrádka na Moravě
Vodavky 11.6.2014, 13:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 16.2.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Zahrádka na Moravě
11.6.2014, 13:32 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 16.2.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Třebíč
Častotice
Zahrádka na Moravě
Nivky 11.6.2014, 12:53 až 11.6.2014, 12:53 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 16.2.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Jihlava
Heroltice u Jihlavy
11.6.2014, 0:01 až 11.6.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Bedřichov u Jihlavy
Heroltice u Jihlavy
Hruškové Dvory
Jihlava
Pávov
11.6.2014, 0:01 až 11.6.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Svitavy
Moravská Třebová
6.6.2014, 14:00 až 6.6.2014, 17:00 eroze vodní - plošná 26.6.2014 Bc. Libor Ondra DETAIL
Jihlava
Jamné u Jihlavy
1.6.2014, 0:01 až 11.6.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná erozní událost
27.3.2015 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Žďár nad Sázavou
Horní Radslavice
Pavlínov
V kopaninách 28.5.2014, 21:00 až 28.5.2014, 22:30 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Semily
Kundratice
28.5.2014, 19:00 až 28.6.2014, 21:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
Erozní událost ze 28.5. Kundratice pole nad rybníkem
20.6.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Hradec Králové
Chlum u Hradce Králové
Rozběřice
Na kopcích 28.5.2014, 17:40 až 28.5.2014, 18:30 eroze vodní - plošná, rýhová 30.5.2014 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Kolín
Blinka
Blinka 28.5.2014, 17:30 až 28.5.2014, 19:15 eroze vodní - plošná 30.5.2014 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Hradec Králové
Černilov
Malá strana 28.5.2014, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 31.5.2014 Ing. Michaela Stárková DETAIL
Kolín
Ratboř
Kbílek - u transformátoru 28.5.2014, 16:51 až 28.5.2014, 17:30 eroze vodní - plošná 23.6.2014 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Kolín
Nová Ves I
Pod Bedřichovým kopcem 28.5.2014, 16:30 až 28.5.2014, 17:30 eroze vodní - plošná 2.6.2014 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Benešov
Soutice
Soutický vrch 28.5.2014, 16:20 až 29.5.2014, 19:10 eroze vodní - plošná, rýžková 30.5.2014 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Cheb
Velký Luh
28.5.2014, 14:44 stékání 2.6.2014 Milada Krupicková DETAIL
Třebíč
Častotice
28.5.2014, 0:01 až 12.6.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Klatovy
Malá Víska u Klatov
Na Vrších 27.5.2014, 20:30 až 28.5.2014, 14:30 eroze vodní - plošná, rýžková 28.5.2014 Jaroslav Špindler DETAIL
Rokycany
Veselá u Rokycan
Na ostrově 27.5.2014, 20:00 až 28.5.2014, 5:00 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Rokycany
Kamenný Újezd u Rokycan
Pod Kotlem 27.5.2014, 20:00 až 28.5.2014, 5:00 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Jindřichův Hradec
Slavonice
27.5.2014, 19:00 až 27.5.2014, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 30.5.2014 Petr Janota DETAIL
Žďár nad Sázavou
Rozseč
U Božích muk 27.5.2014, 18:00 až 28.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Tábor
Malšice
27.5.2014, 17:00 až 27.5.2014, 17:00 eroze vodní - plošná 1.7.2014 Luděk Burian DETAIL
Liberec
Mladá Boleslav
Benešovice u Všelibic
Drahotice
Nesvačily u Všelibic
Chatová osada Chlístov 27.5.2014, 15:30 až 27.5.2014, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolná, stržová
15.9.2014 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Tábor
Božejovice
Božejovice - nádraží 27.5.2014, 15:00 až 27.5.2014, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 29.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Tábor
Jistebnice
27.5.2014, 14:50 až 27.5.2014, 15:10 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Tábor
Jistebnice
U ovčína 27.5.2014, 14:50 až 27.5.2014, 15:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Tábor
Drahnětice
Jistebnice
27.5.2014, 14:50 až 27.5.2014, 15:10 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Tábor
Božejovice
Drahnětice
Božejovice 27.5.2014, 14:36 až 27.5.2014, 15:00 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Tábor
Orlov u Jistebnice
Smrkov (za Dvorem) 27.5.2014, 14:26 až 27.5.2014, 1:50 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Tábor
Dědice u Nemyšle
Dědice (pole Okrouhlice) 27.5.2014, 13:50 až 27.5.2014, 14:05 eroze vodní - plošná, rýhová 28.5.2014 Luděk Burian DETAIL
Svitavy
Radišov
Staré Město u Moravské Třebové
27.5.2014, 13:00 až 27.5.2014, 16:00 eroze vodní - plošná 2.6.2014 Bc. Libor Ondra DETAIL
Třebíč
Vladislav
Radlánov 27.5.2014, 12:55 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.6.2014 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Příbram
Korkyně
Štěpnice 27.5.2014, 12:30 až 27.5.2014, 23:55 eroze vodní - rýžková 17.6.2014 Jana Tesková DETAIL
Příbram
Korkyně
Křížov
Pod kovárnou 27.5.2014, 12:30 až 27.5.2014, 23:55 eroze vodní - plošná, rýhová 17.6.2014 Jana Tesková DETAIL
Jindřichův Hradec
Studnice u Lodhéřova
27.5.2014, 12:15 až 27.5.2014, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.5.2014 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Studnice u Lodhéřova
27.5.2014, 12:15 až 27.5.2014, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.5.2014 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Deštná u Jindřichova Hradce
27.5.2014, 12:10 až 27.5.2014, 21:10 eroze vodní - plošná, rýžková 30.5.2014 Petr Janota DETAIL
Vsetín
Kunovice
Na Hrbaté 27.5.2014, 12:00 až 27.5.2014, 14:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2014 Ing. Petr Nedoma DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
Studnice u Lodhéřova
27.5.2014, 12:00 až 27.5.2014, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 30.5.2014 Petr Janota DETAIL
Vsetín
Kunovice
Ve Slínech 27.5.2014, 12:00 až 27.5.2014, 14:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 3.6.2014 Ing. Petr Nedoma DETAIL
Vsetín
Kunovice
Peciska 27.5.2014, 12:00 až 27.5.2014, 14:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.5.2014 Ing. Petr Nedoma DETAIL
Jindřichův Hradec
Deštná u Jindřichova Hradce
Světce
27.5.2014, 12:00 až 27.5.2014, 13:00 eroze vodní - plošná, rýžková 29.5.2014 Petr Janota DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Borovnice u Potštejna
Na Závrší 27.5.2014, 12:00 až 27.5.2014, 13:00 eroze vodní - plošná 30.5.2014 Ing. Ladislav Kopecký DETAIL
Tábor
Chotčiny
27.5.2014, 10:44 až 27.5.2014, 10:44 eroze vodní - plošná
projevy eroze
1.7.2014 Luděk Burian DETAIL
Praha-východ
Sibřina
V Habeši 27.5.2014, 8:00 až 27.5.2014, 11:00 eroze vodní - plošná 28.5.2014 Ing. Jaroslav Poděbradský DETAIL
Třebíč
Častotice
Zahrádka na Moravě
27.5.2014, 0:01 až 27.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Třebíč
Zahrádka na Moravě
27.5.2014, 0:01 až 27.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 16.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Třebíč
Pyšel
Zahrádka na Moravě
27.5.2014, 0:01 až 27.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 16.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Nový Jičín
Velké Albrechtice
Lokalita Na Trávníkách 26.5.2014, 16:10 až 26.6.2014, 20:30 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2014 Bc. Hubert Mikuš DETAIL
Třebíč
Podklášteří
Sokolí
26.5.2014, 0:01 až 26.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
18.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Blansko
Křtěnov u Olešnice
Olešnice na Moravě
26.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýhová 5.6.2014 Ing. Zdenka Hebelková DETAIL
Mladá Boleslav
Bělá pod Bezdězem
U Remízku; U spálené kolny 24.5.2014, 14:00 až 27.5.2014, 14:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.7.2014 Josef Zeman DETAIL
Trutnov
Suchovršice
Obec Suchovršice, lokalita Pod Kvíčalou 24.5.2014, 12:00 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2014 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Mladá Boleslav
Bělá pod Bezdězem
Na Sahaře 24.5.2014, 10:09 až 27.5.2014, 10:09 eroze vodní - plošná 10.7.2014 Josef Zeman DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita Nad pekárnou 24.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 28.5.2014 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Rtyně v Podkrkonoší, lokalita Žabárna 24.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.5.2014 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Jihlava
Ždírec na Moravě
23.5.2014, 20:00 až 25.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 11.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Chrudim
Ústí nad Orlicí
Mravín
Popovec u Řepníků
Štěnec
Mravín 23.5.2014, 19:45 až 23.5.2014, 23:55 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.5.2014 Ing. Iva Bosáková DETAIL
Žďár nad Sázavou
Sazomín
Sedlo 23.5.2014, 19:00 až 23.5.2014, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Semily
Kundratice
Kundratice u Košťálova - pole pod hřbitovem 23.5.2014, 19:00 až 24.5.2014, 10:17 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.6.2014 Ing. Lukáš Staněk DETAIL
Žďár nad Sázavou
Stržanov
Zámek Žďár
Zámek Žďár 23.5.2014, 19:00 až 23.5.2014, 22:52 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Žďár nad Sázavou
Sirákov
Popel 23.5.2014, 19:00 až 23.5.2014, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Žďár nad Sázavou
Vatín
Žďárská 23.5.2014, 18:10 až 23.5.2014, 19:00 eroze vodní - plošná 3.6.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Liberec
Kotel
23.5.2014, 18:00 až 24.5.2014, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.6.2014 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Kotel
23.5.2014, 18:00 až 24.5.2014, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2014 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Lázně Kundratice
23.5.2014, 18:00 až 24.5.2014, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.6.2014 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Liberec
Kotel
23.5.2014, 18:00 až 24.5.2014, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 29.5.2014 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Mělník
Mšeno
Velký Újezd u Chorušic
23.5.2014, 17:30 až 23.5.2014, 17:50 eroze vodní - plošná, rýhová 22.9.2014 Ladislava Jansová DETAIL
Jindřichův Hradec
Studnice u Lodhéřova
23.5.2014, 16:10 až 23.5.2014, 23:20 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 27.5.2014 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Deštná u Jindřichova Hradce
23.5.2014, 16:10 až 23.5.2014, 23:20 eroze vodní - rýžková 27.5.2014 Petr Janota DETAIL
Pelhřimov
Čakovice u Pelhřimova
23.5.2014, 15:00 až 29.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 18.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Rančířov
23.5.2014, 15:00 až 9.6.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 19.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Pelhřimov
Čakovice u Pelhřimova
23.5.2014, 15:00 až 29.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 18.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Zahájí u Hněvkovic
23.5.2014, 15:00 až 24.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 16.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Bohumilice u Kožlí
Kožlí
Sechov
23.5.2014, 15:00 až 24.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 16.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Pelhřimov
Čakovice u Pelhřimova
23.5.2014, 15:00 až 29.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 18.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Vysoká u Havlíčkova Brodu
23.5.2014, 15:00 až 24.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Žebrákov u Světlé nad Sázavou
23.5.2014, 15:00 až 24.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 12.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Žebrákov u Světlé nad Sázavou
23.5.2014, 15:00 až 24.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná
opakovaná událost
12.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Žebrákov u Světlé nad Sázavou
23.5.2014, 15:00 až 24.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
12.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Písek
Jickovice
Požáry 23.5.2014, 14:30 až 23.5.2014, 15:30 eroze vodní - plošná 29.5.2014 Bc. Pavlína Švejdová DETAIL
Rakovník
Řevničov
Pod Bučinou 23.5.2014, 9:01 eroze vodní - plošná, rýhová
projevy eroze
8.7.2014 Ivana Razýmová DETAIL
Jičín
Vidochov
Vrchovina
Nad Pouškou 23.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.7.2014 Ing. Hana Plocková DETAIL
Jičín
Kumburský Újezd
Nová Paka
Studénka u Nové Paky
Hrnčířův kopec 23.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.7.2014 Ing. Dana Řeháková DETAIL
Tábor
Dražičky
Skalky 23.5.2014, 0:00 až 17.7.2014, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 25.11.2015 Ing. Vít Mácha DETAIL
Třebíč
Slavičky
20.5.2014, 13:35 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.5.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Jihlava
Svatoslav nad Jihlavou
19.5.2014, 0:01 až 29.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 18.6.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Liberec
Semily
Lažany u Sychrova
Ohrazenice u Turnova
V zátoce 17.5.2014, 13:00 až 17.5.2014, 20:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 26.5.2014 Ing. Jan Vencovský DETAIL
Jeseník
Hradec u Jeseníka
16.5.2014, 14:35 až 17.5.2014, 14:36 eroze vodní - rýhová 22.5.2014 Ing. Jaromír Kamler DETAIL
Jeseník
Hradec u Jeseníka
16.5.2014, 14:23 až 17.5.2014, 14:23 eroze vodní - rýhová 22.5.2014 Ing. Jaromír Kamler DETAIL
Jeseník
Nová Ves u Jeseníka
16.5.2014, 13:38 až 17.5.2014, 13:38 eroze vodní - rýhová 22.5.2014 Ing. Jaromír Kamler DETAIL
Praha-východ
Sibřina
U Hrušky, V Habeši 2.5.2014, 0:00 až 2.5.2014, 0:00 eroze vodní - plošná 21.5.2014 Ing. Jaroslav Poděbradský DETAIL
Jihlava
Jamné u Jihlavy
1.5.2014, 0:01 až 22.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 27.3.2015 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Jihlava
Buková u Třešti
Přední trať 28.4.2014, 14:30 až 28.4.2014, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 2.5.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Žďár nad Sázavou
Meziboří
Strážek
k.ú Strážek, polní trať Šibeničník 28.4.2014, 14:00 až 28.4.2014, 16:00 eroze vodní - plošná, rýžková 30.4.2014 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Prachatice
Prachatice
U dvora 27.4.2014, 16:00 až 27.4.2014, 18:00 eroze vodní - rýžková 29.4.2014 Pavel Sebera DETAIL
Prachatice
Netolice
Velká Třebánka 27.4.2014, 16:00 až 27.4.2014, 18:00 eroze vodní - plošná 29.4.2014 Pavel Sebera DETAIL
Rokycany
Chlum nad Berounkou
Na lužinách 27.4.2014, 13:20 eroze vodní - rýžková 16.5.2014 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Havlíčkův Brod
Žebrákov u Světlé nad Sázavou
25.4.2014, 15:00 až 8.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 12.5.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Žebrákov u Světlé nad Sázavou
25.4.2014, 15:00 až 8.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 12.5.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Žebrákov u Světlé nad Sázavou
25.4.2014, 15:00 až 8.5.2014, 23:59 eroze vodní - plošná 12.5.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Havlíčkův Brod
Dálčice
U Košťan 25.4.2014, 0:00 až 25.4.2014, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.5.2014 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Strakonice
Přední Ptákovice
Nad Vaněčků lomem 21.4.2014, 16:30 až 21.4.2014, 17:30 eroze vodní - plošná 24.4.2014 Pavel Hromek DETAIL
Strakonice
Hajská
Modlešovice
Nad struhou 21.4.2014, 16:30 až 21.4.2014, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 7.5.2014 Pavel Hromek DETAIL
Strakonice
Přední Ptákovice
Nad Vaněčků lomem 21.4.2014, 14:30 až 21.4.2014, 17:30 eroze vodní - plošná 24.4.2014 Pavel Hromek DETAIL
Třebíč
Pozďátky
1.4.2014, 16:18 až 20.4.2015, 16:19 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
projevy eroze
18.5.2015 Mgr. Petr Obšusta DETAIL
Litoměřice
Brozany nad Ohří
Na stráni 1.4.2014, 0:00 až 30.4.2014, 0:00 stékání 13.4.2017 Pavel Trávníček DETAIL
Znojmo
Bantice
Dobšice u Znojma
Dyje
Hodonice
Lechovice
Práče
Suchohrdly u Znojma
Tasovice nad Dyjí
Těšetice u Znojma
Tasovice 16.3.2014, 11:08 až 17.3.2014, 11:08 eroze větrná 24.3.2015 Ing. Martin Vančura DETAIL
Znojmo
Bantice
Kyjovice
Prosiměřice
Těšetice u Znojma
Prosiměřice 16.3.2014, 10:17 až 17.3.2014, 10:17 eroze větrná 24.3.2015 Ing. Martin Vančura DETAIL
Jeseník
Kobylá nad Vidnavkou
Kobylá nad Vidnavkou, pomístní název Nad polím mlatem 1.10.2013, 9:35 eroze vodní - rýhová
projevy eroze
22.5.2014 Ing. Jaromír Kamler DETAIL
Jihlava
Kněžice u Třebíče
Za bránou 10.9.2013, 20:00 až 11.9.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 13.9.2013 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Ústí nad Orlicí
Ostrov u Lanškrouna
Ostrov nad záhumenní cestou 9.8.2013, 20:00 až 9.8.2013, 20:30 eroze vodní - rýhová 14.8.2013 Ing. Hana Jeníčková, Ph.D. DETAIL
Ústí nad Orlicí
Horní Čermná
Horní Třešňovec
pole po Mariánskou Horou 9.8.2013, 20:00 až 9.8.2013, 20:20 eroze vodní - rýhová 14.8.2013 Ing. Hana Jeníčková, Ph.D. DETAIL
Semily
Nová Ves nad Popelkou
Kněžsko 6.8.2013, 13:51 až 6.8.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná eroze
16.8.2013 Mgr. Martin Hubačík DETAIL
Semily
Libštát
Kavkazsko 6.8.2013, 11:04 až 7.8.2013, 11:04 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
soustředený tok v lese odnesl bloky o velikosti 30x50 cm
16.8.2013 Mgr. Martin Hubačík DETAIL
Beroun
Hýskov
6.8.2013, 0:00 až 7.8.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
9.8.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Beroun
Hýskov
6.8.2013, 0:00 až 7.8.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
9.8.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Semily
Nová Ves nad Popelkou
Kněžsko 5.8.2013, 0:00 až 6.8.2013, 14:03 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná eroze
16.8.2013 Mgr. Martin Hubačík DETAIL
Jindřichův Hradec
Dačice
Hradišťko u Dačic
4.8.2013, 19:30 až 4.8.2013, 20:30 eroze vodní - plošná, rýžková 8.8.2013 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Kunžak
4.8.2013, 19:00 až 4.8.2013, 21:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 8.8.2013 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
Studnice u Lodhéřova
4.8.2013, 19:00 až 4.8.2013, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.8.2013 Petr Janota DETAIL
Třebíč
Podklášteří
Sokolí
Malá Dubinka 4.8.2013, 18:30 až 4.8.2013, 21:00 eroze vodní - plošná 7.8.2013 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Beroun
Hýskov
4.8.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.8.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Beroun
Hýskov
4.8.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 9.8.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Mladá Boleslav
Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Bezdězem - Sahara 29.7.2013, 20:38 až 29.7.2013, 21:15 stékání
eroze vodní - plošná, rýhová
7.8.2013 Alena Vohanková DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U Trhovky 29.7.2013, 20:30 až 29.7.2013, 22:00 eroze vodní - plošná, rýhová 31.7.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Náchod
Trutnov
Bohdašín nad Olešnicí
Rtyně v Podkrkonoší
Pod Bohdašínem 29.7.2013, 20:30 až 29.7.2013, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.7.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U Horní zastávky 29.7.2013, 20:30 až 29.7.2013, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.7.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U Žabárny 29.7.2013, 20:30 až 29.7.2013, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 31.7.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Havlíčkův Brod
Termesivy
Kloboučníkův Dvorek 29.7.2013, 20:00 až 29.7.2013, 21:00 eroze vodní - plošná 1.8.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Břevnice
29.7.2013, 20:00 až 29.7.2013, 21:00 eroze vodní - plošná 1.8.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
29.7.2013, 19:00 až 29.7.2013, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 1.8.2013 Petr Janota DETAIL
Havlíčkův Brod
Kochánov
29.7.2013, 8:11 až 29.7.2013, 21:00 eroze vodní - plošná 1.8.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Jindřichův Hradec
Kunžak
27.7.2013, 19:00 až 27.7.2013, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková 30.8.2013 Petr Janota DETAIL
Český Krumlov
Chabičovice
k.ú.Chabičovice 3.7.2013, 21:30 až 3.7.2013, 22:30 eroze vodní - plošná, rýhová 4.7.2013 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Český Krumlov
Netřebice
Netřebice 3.7.2013, 21:30 až 3.7.2013, 22:30 eroze vodní - rýhová 8.7.2013 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Brno-venkov
Těšany
Za školou 25.6.2013, 2:00 až 25.6.2013, 6:00 eroze vodní - plošná, rýhová 28.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-venkov
Těšany
Strážky 25.6.2013, 2:00 až 25.6.2013, 6:00 eroze vodní - plošná, rýhová 28.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Třebíč
Podklášteří
Sokolí
Malá Dubinka 25.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
27.6.2013 Bc. Marie Brabcová DETAIL
Jihlava
Uhřínovice u Jihlavy
Záhumenice 24.6.2013, 0:00 až 26.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 28.6.2013 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Bruntál
Svobodné Heřmanice
Svobodné Heřmanice - Dolní lány 23.6.2013, 12:00 až 23.6.2013, 12:50 eroze vodní - plošná, rýhová 11.7.2013 Jiří Marek DETAIL
Přerov
Radslavice u Přerova
Přední čtvrtě 21.6.2013, 21:00 až 22.6.2013, 7:00 eroze vodní - plošná 27.6.2013 Ing. Dalibor Hanzal DETAIL
Sokolov
Chotíkov u Kynšperka nad Ohří
Chotíkov u Kynšperka nad Ohří 20.6.2013, 9:41 až 21.6.2013, 9:41 eroze vodní - plošná 24.6.2013 Milada Krupicková DETAIL
Žďár nad Sázavou
Radňovice
"Na Šírovém" a "Na Pavlišově" 18.6.2013, 18:00 až 18.6.2013, 19:30 eroze vodní - plošná 19.6.2013 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Svitavy
Koruna
Třebařov
U Obce Koruna 18.6.2013, 17:00 až 18.6.2013, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 20.6.2013 Bc. Libor Ondra DETAIL
Litoměřice
Třebenice
Nový Mlýn 14.6.2013, 14:02 eroze vodní - rýžková 17.6.2013 Bc. Jaroslava Doubravová DETAIL
Jindřichův Hradec
Marketa
Nové Sady u Písečného
10.6.2013, 20:00 až 10.6.2013, 20:30 eroze vodní - plošná 12.6.2013 Petr Janota DETAIL
Prachatice
Malovice u Netolic
Dolovatý-Malovice 10.6.2013, 18:00 až 10.6.2013, 20:00 eroze vodní - plošná
stok vody z přívalového deště půdního bloku osetého kukuřicí
12.6.2013 Pavel Sebera DETAIL
Plzeň-sever
Planá u Nynic
10.6.2013, 17:30 eroze vodní - plošná 3.7.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Chotiná
Žichlice u Hromnic
10.6.2013, 17:30 eroze vodní - plošná 9.7.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Nynice
10.6.2013, 17:30 eroze vodní - plošná 3.7.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Nynice
10.6.2013, 17:30 eroze vodní - plošná 3.7.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Prachatice
Bušanovice
Tvrzice
Bušanovice-Újezdec 10.6.2013, 17:00 až 10.6.2013, 19:00 eroze vodní - plošná
plošný odtok při přívalovém dešti
12.6.2013 Pavel Sebera DETAIL
Prachatice
Lažiště
Žárovná
Za hůrkami 10.6.2013, 16:00 až 10.6.2013, 18:00 eroze vodní - rýhová 14.6.2013 Pavel Sebera DETAIL
Rokycany
Chockov
Lhotka u Radnic
blízko lokality "V dílech" 10.6.2013, 14:48 eroze vodní - rýžková 24.6.2013 Jaroslava Šrámková DETAIL
Olomouc
Řídeč
půdní bloky 4205/5 (540-1100), 4205/6 (540-1100) 10.6.2013, 14:30 až 10.6.2013, 14:45 eroze vodní - plošná, rýhová 20.6.2013 Ing.Bc. Richard Gadas DETAIL
Rokycany
Radnice u Rokycan
Nad kamenným můstkem 10.6.2013, 12:46 eroze vodní - rýžková, rýhová 24.6.2013 Jaroslava Šrámková DETAIL
Olomouc
Bílá Lhota
Hrabí
Obectov
půdní bloky: 6601/3 (560-1100), 6711 (560-1100) 10.6.2013, 12:45 až 10.6.2013, 15:00 eroze vodní - plošná
Eroze zemědělské půdy spojená s lokální záplavou v několika obcích.
19.6.2013 Ing.Bc. Richard Gadas DETAIL
Havlíčkův Brod
Břevnice
10.6.2013, 10:10 eroze vodní - plošná 1.8.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Uherské Hradiště
Vlčnov
Náklady 10.6.2013, 0:00 až 10.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná 3.7.2013 Ing. Petr Jarotek DETAIL
Mladá Boleslav
Vinařice u Dobrovice
Zdolina 9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 12:01 eroze vodní - plošná, rýžková 12.6.2013 Ing. Ludmila Kadeřávková DETAIL
Mladá Boleslav
Sýčina
Vinařice u Dobrovice
na hranici mezi k.ú. Sýčina a Vinařice 9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 12.6.2013 Ing. Ludmila Kadeřávková DETAIL
Trutnov
Vlčice u Trutnova
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Vlčice u Trutnova
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Velký Vřešťov
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Lanžov
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná 17.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Lanžov
Sedlec u Lanžova
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná 17.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U horní zastávky 9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
13.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Vlčice u Trutnova
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U Žabárny 9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 13.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Velký Vřešťov
9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U Trhovky 9.6.2013, 16:30 až 9.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná 13.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Mladá Boleslav
Týnec u Dobrovice
Nad alejí 9.6.2013, 16:15 až 9.6.2013, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 12.6.2013 Ing. Ludmila Kadeřávková DETAIL
Hradec Králové
Jeřičky
Lužany nad Trotinou
9.6.2013, 16:05 až 9.6.2013, 19:05 eroze vodní - plošná, rýžková 10.6.2013 Jana Nožičková DETAIL
Hradec Králové
Lužany nad Trotinou
Lužany n/T 9.6.2013, 16:00 až 9.6.2013, 19:28 eroze vodní - plošná 10.6.2013 Jana Nožičková DETAIL
Mělník
Mšeno
Velký Újezd u Chorušic
9.6.2013, 15:00 až 9.6.2013, 15:50 eroze vodní - plošná, rýhová 11.12.2014 Ladislava Jansová DETAIL
Písek
Zběšice
Na padělkách 9.6.2013, 14:45 až 9.6.2013, 16:30 eroze vodní - plošná 17.6.2013 Radim Kouřimský DETAIL
Semily
Nová Ves nad Popelkou
Kněžsko 9.6.2013, 14:43 až 10.6.2013, 14:43 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.8.2013 Mgr. Martin Hubačík DETAIL
Semily
Nová Ves nad Popelkou
Kněžsko 9.6.2013, 14:18 až 10.6.2013, 14:18 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.8.2013 Mgr. Martin Hubačík DETAIL
Rakovník
Hracholusky nad Berounkou
Hracholusky nad Berounkou, K Slabcům 8.6.2013, 23:00 až 9.6.2013, 15:00 11.6.2013 Jindra Joglová DETAIL
Tachov
Dlouhý Újezd
U pořejovské kapličky 8.6.2013, 17:00 až 8.6.2013, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.6.2013 Olga Chvátalová DETAIL
Ústí nad Orlicí
Písečná u Žamberka
Písečná u Žamberka - za kravínem 8.6.2013, 14:00 až 8.6.2013, 14:15 eroze vodní - plošná, rýhová 11.7.2013 Ing. Hana Jeníčková, Ph.D. DETAIL
Semily
Kruh
Nad fotbalovým hřištěm 8.6.2013, 14:00 až 8.6.2013, 14:35 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 11.6.2013 Mgr. Martin Hubačík DETAIL
Plzeň-sever
Rochlov
8.6.2013, 10:13 eroze vodní - rýhová 11.6.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Úlice
V háji 8.6.2013, 9:29 eroze vodní - plošná 11.6.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Beroun
Svinaře
5.6.2013, 0:00 eroze vodní - rýžková 12.6.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Beroun
Skuhrov pod Brdy
5.6.2013, 0:00 eroze vodní - rýhová 12.6.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Beroun
Skuhrov pod Brdy
5.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 12.6.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Beroun
Tmaň
4.6.2013, 0:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 12.6.2013 Renáta Mikulová DETAIL
České Budějovice
Hosín
Nad Těšínem 3.6.2013, 14:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 10.6.2013 Ing. Helena Maršálková DETAIL
České Budějovice
Hosín
Výhony 3.6.2013, 14:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 10.6.2013 Ing. Helena Maršálková DETAIL
Beroun
Hostim u Berouna
3.6.2013, 9:31 až 10.6.2013, 9:31 eroze vodní - plošná, rýžková 25.6.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Beroun
Hostim u Berouna
3.6.2013, 9:21 až 10.6.2013, 9:21 eroze vodní - rýžková 25.6.2013 Renáta Mikulová DETAIL
Liberec
Dětřichov u Frýdlantu
3.6.2013, 3:00 až 3.6.2013, 5:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 10.6.2013 Ing. Vladimír Vlášek DETAIL
Náchod
Červená Hora
Žernov u České Skalice
2.6.2013, 22:00 až 3.6.2013, 8:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 2.9.2013 Václav Vítek DETAIL
Náchod
Trutnov
Bohdašín nad Olešnicí
Rtyně v Podkrkonoší
Pod Bohdašínem 2.6.2013, 16:30 až 2.6.2013, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 13.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Kolín
Plaňany
Na Kamnech 2.6.2013, 14:25 až 2.6.2013, 16:26 stékání
Sesuv stráně
11.7.2013 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Český Krumlov
Křemže
Chmelná 2.6.2013, 13:14 až 2.6.2013, 13:14 eroze vodní - plošná, rýhová 6.6.2013 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Trutnov
Dolní Olešnice
2.6.2013, 1:00 až 2.6.2013, 3:00 eroze vodní - plošná 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
K Bohdašínu 2.6.2013, 1:00 až 2.6.2013, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková 5.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U horní zastávky 2.6.2013, 1:00 až 2.6.2013, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 5.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dolní Olešnice
2.6.2013, 1:00 až 2.6.2013, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 14.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
U Trhovky 2.6.2013, 1:00 až 2.6.2013, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková 5.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Rtyně v Podkrkonoší
Pod Bohdašínem 2.6.2013, 1:00 až 2.6.2013, 3:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 4.6.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Český Krumlov
Rájov
Rájov 2.6.2013, 0:00 až 3.6.2013, 0:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 4.6.2013 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
Perknov
1.6.2013, 18:00 až 10.6.2013, 6:00 eroze vodní - plošná, rýžková 12.6.2013 Ing. Oldřich Vopršal DETAIL
Brno-město
Žebětín
Hanely 1.6.2013, 16:00 až 1.6.2013, 16:40 eroze vodní - plošná, rýhová 5.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-město
Žebětín
Za kněžským hájkem 1.6.2013, 16:00 až 1.6.2013, 16:40 eroze vodní - plošná
opakující se událost
4.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-město
Žebětín
Borovník 1.6.2013, 16:00 až 1.6.2013, 16:40 eroze vodní - plošná, rýhová
opakující se událost
4.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Kutná Hora
Bylany u Kutné Hory
U Kříže 1.6.2013, 12:38 až 2.6.2013, 12:38 eroze vodní - plošná, rýžková 4.6.2013 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Pelhřimov
Litohošť
1.6.2013, 10:35 až 2.8.2013, 10:36 eroze vodní - rýhová 23.8.2013 Ing. Pavel Květoň DETAIL
Pelhřimov
Mezilesí
K Těchobuzi 1.6.2013, 9:07 až 23.9.2013, 9:08 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 24.9.2013 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Benešov
Křížov pod Blaníkem
Pod horama 1.6.2013, 1:00 až 3.6.2013, 14:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.6.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Jindřichův Hradec
Hamr
1.6.2013, 0:00 až 11.6.2013, 12:00 břehová eroze na Koštěnickém potoce 12.6.2013 Petr Janota DETAIL
Tachov
Borek u Tachova
Nad Doležalovými 31.5.2013, 13:00 až 1.6.2013, 19:00 eroze vodní - plošná, rýžková 18.6.2013 Zdenka Pšenáková DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
31.5.2013, 0:00 až 4.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 13.6.2013 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
31.5.2013, 0:00 až 4.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 13.6.2013 Petr Janota DETAIL
Žďár nad Sázavou
Dolní Bory
Horní Bory
Vídeň
V Bučí 29.5.2013, 17:00 až 29.5.2013, 17:30 eroze vodní - plošná, rýžková 7.6.2013 Ing. Petr Pejchal DETAIL
Havlíčkův Brod
Kochánov
29.5.2013, 16:00 až 29.5.2013, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 3.6.2013 Ing. Oldřich Vopršal DETAIL
Brno-venkov
Ořechov
Volhausy 27.5.2013, 0:00 až 27.5.2013, 0:00 stékání 4.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Vyškov
Račice
27.5.2013, 0:00 stékání 6.6.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Brno-město
Žebětín
Borovník 26.5.2013, 16:30 až 26.5.2013, 17:30 eroze vodní - plošná, rýhová
opakující se událost
4.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-město
Žebětín
Za kněžským hájkem 26.5.2013, 16:30 až 26.5.2013, 17:30 eroze vodní - plošná
opakující se událost
4.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Prachatice
Dvorec u Dubu
Strunkovice nad Blanicí
Strunkovice nad Blanicí - U Dvorce 25.5.2013, 13:51 až 27.5.2013, 13:52 eroze vodní - plošná 27.5.2013 Pavel Sebera DETAIL
Cheb
Poustka u Františkových Lázní
Poustka 23.5.2013, 9:54 až 4.6.2013, 9:55 eroze vodní - rýžková, rýhová 6.6.2013 Milada Krupicková DETAIL
Třebíč
Podklášteří
Sokolí
Malá Dubinka 21.5.2013, 17:30 až 21.5.2013, 18:00 eroze vodní - plošná 23.5.2013 Bc. Marie Brabcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Lučice
Pod Lučickým vrškem 21.5.2013, 16:30 až 21.5.2013, 16:45 eroze vodní - plošná 29.5.2013 Ing. Oldřich Vopršal DETAIL
Trutnov
Radeč
20.5.2013, 11:49 až 10.6.2013, 11:49 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.8.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Radeč
20.5.2013, 11:38 až 10.6.2013, 11:38 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.8.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Radeč
20.5.2013, 11:16 až 10.6.2013, 11:16 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.8.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Batňovice
20.5.2013, 11:05 až 10.6.2013, 11:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.8.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Batňovice
20.5.2013, 10:05 až 10.6.2013, 10:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.8.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Trutnov
Batňovice
20.5.2013, 0:00 až 10.6.2013, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 21.8.2013 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Brno-venkov
Těšany
Strážky 20.5.2013, 0:00 až 21.5.2013, 2:00 eroze vodní - plošná, rýhová 24.6.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Strakonice
Černíkov u Strakonic
Droužetice
19.5.2013, 18:00 až 19.5.2013, 20:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 10.7.2014 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Brno-město
Žebětín
Borovník 12.5.2013, 18:30 až 12.5.2013, 19:15 eroze vodní - plošná, rýhová 14.5.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-město
Žebětín
Za kněžským hájkem 12.5.2013, 18:30 až 12.5.2013, 19:15 eroze vodní - plošná, rýhová 15.5.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Kladno
Přelíc
Řisuty u Slaného
11.5.2013, 10:25 až 18.5.2013, 10:25 eroze vodní - plošná 22.5.2013 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Jindřichův Hradec
Staré Hobzí
Vnorovice
Na sedle 10.5.2013, 14:00 eroze vodní - plošná, rýžková 17.5.2013 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Markvarec
Šprinclovo 10.5.2013, 14:00 až 10.5.2013, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 17.5.2013 Petr Janota DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.5.2013, 22:00 až 9.5.2013, 23:00 eroze vodní - plošná, rýžková 13.5.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
Hvězda
Dubenec u fary 9.5.2013, 22:00 až 9.5.2013, 23:00 eroze vodní - plošná 13.5.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.5.2013, 20:00 až 9.5.2013, 23:00 eroze vodní - plošná 13.5.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Hvězda
Hřibojedy - Hvězda 9.5.2013, 20:00 až 9.5.2013, 23:00 eroze vodní - plošná 13.5.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.5.2013, 20:00 až 9.5.2013, 23:00 eroze vodní - plošná, rýhová 13.5.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Dubenec
9.5.2013, 20:00 až 9.5.2013, 23:00 eroze vodní - plošná, rýžková 13.5.2013 Pavel Mlynář DETAIL
Havlíčkův Brod
Ledeč nad Sázavou
Ostrov u Ledče nad Sázavou
9.5.2013, 8:45 eroze vodní - rýžková 7.6.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Kutná Hora
Miskovice
Suchdol u Kutné Hory
Pod Vysokou 9.5.2013, 8:34 eroze vodní - plošná, rýžková 16.5.2013 Ing. Jana Zmrhalová DETAIL
Havlíčkův Brod
Kožlí
9.5.2013, 8:25 eroze vodní - plošná 7.6.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Kožlí
9.5.2013, 7:52 eroze vodní - plošná, rýžková 7.6.2013 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Plzeň-jih
Kokořov
Žinkovy
Vrchy 8.5.2013, 13:20 až 8.5.2013, 13:40 eroze vodní - plošná
opakovaná událost
10.5.2013 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Nový Jičín
Velké Albrechtice
U střelnice 8.5.2013, 0:00 eroze vodní - plošná 11.6.2013 Ing. Petr Smoček DETAIL
Plzeň-sever
Planá u Nynic
7.5.2013, 17:00 eroze vodní - plošná 10.5.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Kostelec u Nadryb
7.5.2013, 17:00 eroze vodní - plošná 10.5.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Vyškov
Orlovice
Orlovice 7.5.2013, 11:13 eroze vodní - rýžková, rýhová 16.5.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Orlovice
7.5.2013, 9:38 eroze vodní - plošná 17.5.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Orlovice
Orlovice 7.5.2013, 8:38 eroze vodní - rýžková 17.5.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Orlovice
Orlovice 7.5.2013, 6:00 eroze vodní - rýhová 16.5.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Medlovice
Moravské Málkovice
6.5.2013, 9:24 eroze vodní - rýžková 21.5.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
Vyškov
Moravské Málkovice
6.5.2013, 5:30 až 6.5.2013, 21:30 eroze vodní - rýžková 20.5.2013 Ing. Šojdr Patrik DETAIL
České Budějovice
Žimutice
4.5.2013, 22:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 7.5.2013 Ing. Helena Maršálková DETAIL
Pelhřimov
Milotičky
Jednota 4.5.2013, 17:30 až 4.5.2013, 17:50 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
13.5.2013 Jaroslava Hejdová DETAIL
Jindřichův Hradec
Lodhéřov
Studnice u Lodhéřova
3.5.2013, 6:00 až 3.5.2013, 10:00 eroze vodní - plošná, rýžková 10.5.2013 Petr Janota DETAIL
Kolín
Dolany u Červených Peček
Malá Vysoká 27.4.2013, 22:03 až 27.4.2013, 23:50 eroze vodní - plošná 30.4.2013 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Kolín
Nebovidy
U obchvatu 27.4.2013, 22:03 až 27.4.2013, 22:30 eroze vodní - plošná 30.4.2013 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Kutná Hora
Suchdol u Kutné Hory
Těšínky 27.4.2013, 22:03 až 27.4.2013, 23:04 eroze vodní - plošná 30.4.2013 Ing. Eliška Sodomová DETAIL
Benešov
Ouběnice u Votic
U Steblence 27.4.2013, 20:00 až 27.4.2013, 20:25 eroze vodní - plošná, rýžková 30.4.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Ouběnice u Votic
V odnožích 27.4.2013, 19:55 až 27.4.2013, 20:20 eroze vodní - plošná, rýžková 30.4.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Olbramovice u Votic
Tomice u Votic
Zahradnice
Pod silnicí 27.4.2013, 19:55 až 27.4.2013, 20:20 eroze vodní - plošná, rýžková 30.4.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Ouběnice u Votic
Na Klepanči 27.4.2013, 19:55 až 27.4.2013, 20:20 eroze vodní - plošná, rýžková 30.4.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Vrchotovy Janovice
Na Šancích 27.4.2013, 19:50 až 27.4.2013, 20:15 eroze vodní - plošná, rýžková 29.4.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Benešov
Křešice u Olbramovic
Na skalách 27.4.2013, 19:50 až 27.4.2013, 20:15 eroze vodní - plošná, rýžková 29.4.2013 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Plzeň-jih
Kokořov
Žinkovy
V Houvárcích 27.4.2013, 17:00 až 27.4.2013, 17:20 eroze vodní - plošná 2.5.2013 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Plzeň-jih
Kokořov
Žinkovy
Vrchy 27.4.2013, 17:00 až 27.4.2013, 17:20 eroze vodní - plošná 30.4.2013 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Ústí nad Orlicí
Džbánov u Litomyšle
27.4.2013, 16:00 až 27.4.2013, 16:30 eroze vodní - rýhová 6.5.2013 Ing. Hana Jeníčková, Ph.D. DETAIL
Cheb
Poustka u Františkových Lázní
Poustka 19.4.2013, 14:31 až 25.4.2013, 14:31 eroze vodní - rýžková, rýhová 29.4.2013 Milada Krupicková DETAIL
Litoměřice
Děčany
Rovina 17.4.2013, 13:50 eroze vodní - rýžková 21.5.2013 Bc. Jaroslava Doubravová DETAIL
Kroměříž
Dobrotice
k.ú. Dobrotice - Slatiny, Hlíny, Důlky 12.4.2013, 11:13 až 15.4.2013, 11:14 eroze vodní - rýžková, rýhová
tání sněhu
19.4.2013 Ing. Michal Luhan DETAIL
Svitavy
Rohozná u Poličky
Směrem na Končiny 10.4.2013, 9:40 až 12.4.2013, 9:40 eroze vodní - rýžková, rýhová
tání sněhu
15.4.2013 Bc. Libor Ondra DETAIL
Písek
Milevsko
Milevsko - u Benziny 20.3.2013, 0:00 eroze vodní - rýhová
poškozená drenáž
21.3.2013 Beno Slávik DETAIL
Prostějov
Krumsín
Plumlov
13.3.2013, 10:00 eroze vodní - plošná, rýžková 10.5.2013 Ing. Hana Cetkovská DETAIL
Litoměřice
Vinné
Vinné 31.1.2013, 13:08 eroze vodní - rýhová 1.2.2013 Bc. Jaroslava Doubravová DETAIL
Karviná
Horní Lutyně
Hranečník 5.11.2012, 4:44 až 5.11.2012, 18:46 eroze vodní - plošná, rýžková 7.11.2012 Ing. Pavel Chroboczek DETAIL
Vsetín
Kunovice
Lhota u Kelče
Na páně, Vrchovina 7.10.2012, 6:00 až 7.10.2012, 18:00 eroze vodní - plošná, rýhová 9.10.2012 Ing. Petr Nedoma DETAIL
Prostějov
Dolní Otaslavice
Vincencov
Náplavy 4.10.2012, 20:30 až 4.10.2012, 20:50 eroze vodní - plošná 5.10.2012 Ing. Hana Cetkovská DETAIL
Kladno
Libušín
Na Bílkách 4.10.2012, 0:00 až 4.10.2012, 0:00 eroze vodní - rýžková
projevy eroze
9.10.2012 Pavel Mašek DETAIL
Chrudim
Lhota u Skutče
Zbožnov
Zbožnov 12.9.2012, 12:00 až 12.9.2012, 14:00 eroze vodní - plošná, rýhová 14.9.2012 Olga Čepková DETAIL
Kladno
Slatina u Velvar
Nad vsí 10.9.2012, 20:15 až 10.9.2012, 20:35 eroze vodní - plošná, rýžková 17.9.2012 Pavel Mašek DETAIL
Kladno
Slatina u Velvar
Cikánka 10.9.2012, 20:15 až 10.9.2012, 20:35 eroze vodní - plošná, rýžková 13.9.2012 Pavel Mašek DETAIL
Kladno
Hobšovice
Ješín
Nabdín
Na mračnicích 10.9.2012, 19:05 až 10.9.2012, 21:00 eroze vodní - plošná, rýhová 24.9.2012 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Kladno
Hobšovice
Hobšovice 10.9.2012, 13:00 až 10.9.2012, 13:01 eroze vodní - plošná, rýžková 14.9.2012 Ing. Antónia Kolibáčová DETAIL
Mělník
Zeměchy u Kralup nad Vltavou
V Neckách 10.9.2012, 0:00 až 10.9.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 15.9.2012 Ladislava Jansová DETAIL
Pardubice
Kojice
Horský 30.8.2012, 23:50 až 31.8.2012, 13:00 eroze vodní - rýhová 7.9.2012 Ing. Jaroslav Frič DETAIL
Příbram
Kamenná u Příbramě
Vršiny 30.8.2012, 22:10 až 30.8.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.9.2012 Jana Tesková DETAIL
Příbram
Vacíkov
"Na Obživě" (u vodárny) 30.8.2012, 21:30 až 30.8.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 6.9.2012 Jana Tesková DETAIL
Havlíčkův Brod
Hněvkovice u Ledče nad Sázavou
Chotěměřice
Nová Ves u Dolních Kralovic
29.8.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýhová 4.12.2012 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Trutnov
Dvůr Králové nad Labem
Kocbeře
Kocbeře - Nové lesy 26.8.2012, 2:30 až 26.8.2012, 5:30 eroze vodní - rýžková, rýhová 27.8.2012 Pavel Mlynář DETAIL
Trutnov
Studenec u Trutnova
Studenec u Trutnova 25.8.2012, 23:00 až 26.8.2012, 2:00 eroze vodní - rýžková 31.8.2012 Pavel Mlynář DETAIL
Klatovy
Dolní Lhota u Klatov
Lomec u Klatov
Novákovice
Vacovy
U Kříže (k.ú. Dolní Lhota u Klatov) 25.8.2012, 22:00 až 26.8.2012, 1:00 eroze vodní - plošná, rýhová 10.9.2012 Jaroslav Špindler DETAIL
Benešov
Zdebuzeves
Nad Antošem 22.8.2012, 18:10 až 22.8.2012, 18:30 eroze vodní - plošná, rýžková 30.8.2012 Ing. Antonín Janoušek DETAIL
Přerov
Kladníky
Vidláč 22.8.2012, 17:20 až 22.8.2012, 17:45 eroze vodní - plošná 24.8.2012 Ing. Dalibor Hanzal DETAIL
Svitavy
Dlouhá Loučka
Za Smejkalem 22.8.2012, 16:00 až 22.8.2012, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 25.9.2012 Bc. Libor Ondra DETAIL
Rakovník
Lubná u Rakovníka
17.8.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
11.12.2012 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Benešov
Divišov u Benešova
Lbosín
Litichovice
K dolům 5.8.2012, 23:00 až 6.8.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýžková 6.8.2012 Ing. Lumír Vodolán DETAIL
Prachatice
Staré Prachatice
Ostrov 4.8.2012, 16:00 až 4.8.2012, 17:00 eroze vodní - rýžková 7.8.2012 Ing. Vladimír Pešl DETAIL
Tábor
Ratibořské Hory
Vřesce
Vřesce 29.7.2012, 14:00 až 29.7.2012, 15:30 eroze vodní - plošná, rýžková
opakovaná událost
31.7.2012 Luděk Burian DETAIL
Ústí nad Orlicí
Horní Třešňovec
Horní Třešňovec 29.7.2012, 11:15 až 29.7.2012, 11:50 eroze vodní - plošná, rýžková 7.8.2012 Ing. Richard Filip, Ph.D. DETAIL
Trutnov
Kocbeře
28.7.2012, 18:40 až 29.7.2012, 5:00 eroze vodní - rýžková, rýhová
opakovaná událost
30.7.2012 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Český Krumlov
Plešovice
Plešovice - V Zátiší 28.7.2012, 18:00 až 28.7.2012, 20:00 eroze vodní - plošná
sesuv
3.8.2012 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Český Krumlov
Holubov
Holubov 28.7.2012, 18:00 až 28.7.2012, 20:00 eroze vodní - rýhová 31.7.2012 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Český Krumlov
Rájov
Rájov 28.7.2012, 17:00 až 28.7.2012, 19:00 eroze vodní - plošná 2.8.2012 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Český Krumlov
Srnín
Srnín 28.7.2012, 17:00 až 28.7.2012, 19:00 eroze vodní - plošná 30.7.2012 Ing. Magdaléna Šedivá DETAIL
Kutná Hora
Malešov
Týniště u Malešova
Maxovna 28.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 8.8.2012 Ing. Jana Zmrhalová DETAIL
Plzeň-sever
Kostelec u Nadryb
26.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 20.5.2013 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Znojmo
Městys Blížkovice
Blížkovice 20.7.2012, 11:18 až 20.7.2012, 11:19 eroze vodní - rýžková
projevy eroze
24.3.2015 Ing. Martin Vančura DETAIL
Břeclav
Úvaly u Valtic
Valtice
U mlýna 19.7.2012, 0:00 až 25.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
26.7.2012 Ing. Pavla Rýpalová DETAIL
Hradec Králové
Hořiněves
Račice nad Trotinou
16.7.2012, 7:00 až 17.7.2012, 8:00 eroze vodní - plošná 19.7.2012 Jana Nožičková DETAIL
Havlíčkův Brod
Druhanov
Horní Dlužiny
10.7.2012, 0:00 až 15.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 16.8.2012 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Horní Dlužiny
10.7.2012, 0:00 až 15.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 16.8.2012 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Ovesná Lhota
10.7.2012, 0:00 až 15.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 16.8.2012 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Jindřichův Hradec
Studená
V Stružkách 9.7.2012, 0:00 až 15.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 18.7.2012 Petr Janota DETAIL
Jindřichův Hradec
Bílkov
Mezi vrchy 9.7.2012, 0:00 až 12.7.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 18.7.2012 Petr Janota DETAIL
Děčín
Babětín
Babětín 8.7.2012, 10:00 až 13.8.2012, 12:00 eroze vodní - plošná, rýhová 14.8.2012 Ing. Anna Bodláková DETAIL
Litoměřice
Vědlice
Vědlice 7.7.2012, 9:16 eroze vodní - rýžková 30.7.2012 Bc. Jaroslava Doubravová DETAIL
Trutnov
Poříčí u Trutnova
Trutnov - Poříčí 6.7.2012, 23:00 až 7.7.2012, 1:00 eroze vodní - plošná 24.7.2012 Pavel Mlynář DETAIL
Svitavy
Rohozná u Poličky
Směrem na Končiny 6.7.2012, 20:00 až 6.7.2012, 22:00 eroze vodní - plošná 18.7.2012 Bc. Libor Ondra DETAIL
Tábor
Ratibořské Hory
Vřesce
5.7.2012, 19:15 až 5.7.2012, 19:45 eroze vodní - plošná 13.7.2012 Luděk Burian DETAIL
Plzeň-město
Želčany
Závadí 3.7.2012, 20:00 až 3.7.2012, 21:00 eroze vodní - plošná 9.7.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Klatovy
Kydliny
Obytce
Pod Hůrkou 3.7.2012, 20:00 až 3.7.2012, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 4.7.2012 Jaroslav Špindler DETAIL
Plzeň-město
Chouzovy
3.7.2012, 20:00 až 3.7.2012, 21:00 eroze vodní - plošná 9.7.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Plzeň-jih
Střížovice u Plzně
Nad družstvem 3.7.2012, 20:00 až 3.7.2012, 20:30 eroze vodní - plošná 9.7.2012 Petra Heroutová, DiS. DETAIL
Trutnov
Dvůr Králové nad Labem
Kocbeře
Kocbeře - Nová Ves 3.7.2012, 15:30 až 3.7.2012, 17:00 eroze vodní - rýžková, rýhová
opakovaná eroze
9.7.2012 Ing. Jiří Kwiecien DETAIL
Jihlava
Příseka
3.7.2012, 15:00 až 3.7.2012, 15:30 eroze vodní - plošná 26.7.2012 Ing. Jaroslav Čermák DETAIL
Hradec Králové
Plotiště nad Labem
Plotiště nad Labem 3.7.2012, 5:00 až 3.7.2012, 16:00 eroze vodní - plošná 11.7.2012 Jana Nožičková DETAIL
Domažlice
Klíčov u Mrákova
Na lesíku 2.7.2012, 23:00 až 3.7.2012, 6:00 eroze vodní - plošná, rýžková 9.7.2012 Ing. Jan Kaiser DETAIL
Domažlice
Nevolice
Tlumačov u Domažlic
Za humny 2.7.2012, 23:00 až 3.7.2012, 6:00 eroze vodní - plošná, rýžková 9.7.2012 Ing. Jan Kaiser DETAIL
Plzeň-sever
Kočín u Kralovic
Kočín - Lipovka 2.7.2012, 20:50 eroze vodní - rýhová 9.7.2012 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Jeseník
Nová Ves u Jeseníka
Nová Ves 2.7.2012, 9:57 až 13.7.2012, 9:57 eroze vodní - rýžková 18.7.2012 Ing. Jaromír Kamler DETAIL
Plzeň-jih
Nezdice nad Úhlavou
Zelené
V kopcích 2.7.2012, 0:00 až 3.7.2012, 23:59 eroze vodní - plošná, rýžková 24.7.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Jindřichův Hradec
Kunžak
Bystřická 1.7.2012, 12:51 až 8.7.2012, 12:51 eroze vodní - plošná, rýžková 27.8.2012 Petr Janota DETAIL
Plzeň-jih
Klatovy
Kbel u Přeštic
Malinec
Měčín
Malánovy lesíky 27.6.2012, 0:00 až 27.6.2012, 23:59 eroze vodní - plošná 25.7.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Vyškov
Nemochovice
1) Díly za dvorem, 2) Střechov 22.6.2012, 2:00 až 22.6.2012, 6:00 eroze vodní - plošná, rýžková 25.6.2012 Bc. Roman Sklenka DETAIL
Hodonín
Kostelec u Kyjova
Moravany u Kyjova
Široký 22.6.2012, 1:30 až 22.6.2012, 3:30 eroze vodní - plošná, rýžková 26.6.2012 Ing. Michal Vachek DETAIL
Trutnov
Dvůr Králové nad Labem
Kocbeře
Nová Ves - Chaloupky 21.6.2012, 1:00 až 21.6.2012, 3:00 eroze vodní - plošná, rýhová 21.6.2012 Pavel Mlynář DETAIL
Kutná Hora
Pardubice
Kolín
Bernardov
Kojice
Vinařice u Týnce nad Labem
V Močidle 21.6.2012, 1:00 eroze vodní - plošná, rýžková 29.6.2012 Ing. Jiří Vrba DETAIL
Plzeň-sever
Borek u Kozojed
Kozojedy u Kralovic
U jedlice 21.6.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 20.7.2012 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Plzeň-sever
Kozojedy u Kralovic
Houvar 21.6.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 20.7.2012 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Brno-venkov
Domašov u Brna
Za kovárnou 21.6.2012, 0:00 až 21.6.2012, 3:00 eroze vodní - rýhová 11.7.2012 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Brno-venkov
Říčany u Brna
Kaličné 21.6.2012, 0:00 až 21.6.2012, 3:00 eroze vodní - plošná 11.7.2012 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Plzeň-město
Červený Hrádek u Plzně
Kyšice u Plzně
Na Vranové 21.6.2012, 0:00 až 21.6.2012, 23:59 eroze vodní - plošná 20.7.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Rakovník
Pochvalov
K Budkovu 20.6.2012, 23:30 až 21.6.2012, 1:00 eroze vodní - plošná, rýžková 30.7.2012 Jindra Joglová DETAIL
Tábor
Košice u Soběslavi
Košice u Soběslavi 20.6.2012, 23:30 až 27.6.2012, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.6.2012 Luděk Burian DETAIL
Rakovník
Řevničov
Na opukách 20.6.2012, 23:30 až 21.6.2012, 1:00 eroze vodní - rýhová 30.7.2012 Jindra Joglová DETAIL
Pelhřimov
Onšov
Těškovice u Onšova
U nového rybníka 20.6.2012, 23:15 až 21.6.2012, 1:15 eroze vodní - plošná, rýžková 26.6.2012 Jaroslava Hejdová DETAIL
Rokycany
Smědčice
Za židovnou 20.6.2012, 22:00 až 20.6.2012, 23:59 eroze vodní - plošná 22.6.2012 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Rokycany
Němčovice
Olešná u Radnic
Radnice u Rokycan
Újezd u Svatého Kříže
Na Hájkách 20.6.2012, 22:00 až 20.6.2012, 23:59 eroze vodní - plošná 22.6.2012 Ing. Iva Vaníková DETAIL
Klatovy
Svrčovec
Svrčovec - Dolany 20.6.2012, 21:00 až 22.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 21.6.2012 Jaroslav Špindler DETAIL
Tábor
Kozmice u Chýnova
Nové Dvory u Pořína
Pořín
pozemek nad mlýnem "na KREDLÍCH" 20.6.2012, 21:00 až 20.6.2012, 23:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 22.6.2012 Luděk Burian DETAIL
Klatovy
Dolany u Klatov
Svrčovec
Štěpánovice u Klatov
Svrčovec-Malá Strana - Sekrýt 20.6.2012, 21:00 až 22.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná 21.6.2012 Jaroslav Špindler DETAIL
Tábor
Čekanice u Tábora
Tábor - Čekanice 20.6.2012, 21:00 až 20.6.2012, 23:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 22.6.2012 Luděk Burian DETAIL
Klatovy
Svrčovec
Malá Strana 20.6.2012, 21:00 až 21.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 21.6.2012 Jaroslav Špindler DETAIL
Ústí nad Orlicí
Seč u Brandýsa nad Orlicí
Sudslava
Seč 20.6.2012, 17:30 až 21.6.2012, 3:03 eroze vodní - plošná, rýžková 28.6.2012 Ing. Hana Jeníčková, Ph.D. DETAIL
Svitavy
Desná u Litomyšle
Zadní obora 20.6.2012, 17:00 až 20.6.2012, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
výmolná
26.6.2012 Bc. Libor Ondra DETAIL
Rokycany
Zvíkovec
Kalinova Ves 20.6.2012, 9:30 eroze vodní - rýhová 30.11.2012 Jaroslava Šrámková DETAIL
Brno-venkov
Moravské Knínice
Na dolech 20.6.2012, 0:00 až 20.6.2012, 2:00 eroze vodní - plošná, rýhová 27.6.2012 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Plzeň-město
Starý Plzenec
Ostrá Hůrka 20.6.2012, 0:00 až 21.6.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 26.9.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Plzeň-sever
Hlince
15.6.2012, 15:18 eroze vodní - plošná
projevy eroze
21.7.2015 Ing. Pavla Seidlerová DETAIL
Zlín
Žlutava
Díly, Nivy, Kopánky 13.6.2012, 15:00 až 13.6.2012, 17:00 eroze vodní - plošná 13.8.2012 Ing. Petr Šošolík DETAIL
Břeclav
Úvaly u Valtic
U mlýna 12.6.2012, 21:15 až 13.6.2012, 2:45 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 14.6.2012 Ing. Pavla Rýpalová DETAIL
Hodonín
Kyjov
Svatobořice
Vrchní Kyjovska, Studené žleby, Podsedky 12.6.2012, 21:00 až 13.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýhová 15.6.2012 Ing. Michal Vachek DETAIL
Hodonín
Kostelec u Kyjova
Příčky 12.6.2012, 21:00 až 13.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýžková 15.6.2012 Ing. Michal Vachek DETAIL
Hodonín
Dubňany
Milotice u Kyjova
Hrubá niva pod Drahami 12.6.2012, 21:00 až 13.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýhová 15.6.2012 Ing. Michal Vachek DETAIL
Hodonín
Kostelec u Kyjova
Široký 12.6.2012, 21:00 až 13.6.2012, 0:30 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.6.2012 Ing. Michal Vachek DETAIL
Brno-venkov
Domašov u Brna
Rudka
Prachová 12.6.2012, 18:00 až 12.6.2012, 19:30 eroze vodní - rýhová 11.7.2012 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Prostějov
Dětkovice u Prostějova
Určice
Hájové 12.6.2012, 17:30 až 12.6.2012, 18:30 eroze vodní - plošná 14.6.2012 Ing. Hana Cetkovská DETAIL
Třebíč
Nová Ves u Třebíče
Račerovice
Na dílech 11.6.2012, 0:00 až 15.6.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýhová 20.6.2012 Bc. Marie Brabcová DETAIL
Třebíč
Březník
22.5.2012, 0:00 až 22.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 27.8.2012 Bc. Marie Brabcová DETAIL
Rakovník
Lubná u Rakovníka
21.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová
opakovaná událost
4.12.2012 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Třebíč
Vícenice u Dolních Lažan
Za Svobodovými 8.5.2012, 0:00 až 8.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 20.6.2012 Bc. Marie Brabcová DETAIL
Benešov
Keblov
Sedmpány
61 km D1 6.5.2012, 17:00 eroze vodní - plošná 11.5.2012 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Rokycany
Rokycany
U třech křížů 5.5.2012, 14:15 eroze vodní - plošná 11.5.2012 Jaroslava Šrámková DETAIL
Benešov
Keblov
Sedmpány
61 km D1 3.5.2012, 21:00 eroze vodní - plošná 11.5.2012 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Hradec Králové
Olešnice nad Cidlinou
Na drážkách 3.5.2012, 17:30 až 3.5.2012, 18:20 eroze vodní - plošná 7.5.2012 Jana Nožičková DETAIL
Hradec Králové
Dohalice
Horní Dohalice
Pod rybníkem 3.5.2012, 16:50 až 3.5.2012, 17:30 eroze vodní - plošná 7.5.2012 Jana Nožičková DETAIL
Hradec Králové
Hněvčeves
Horní Černůtky
Sovětice
3.5.2012, 16:20 až 3.5.2012, 17:10 eroze vodní - plošná 7.5.2012 Jana Nožičková DETAIL
Havlíčkův Brod
Stříbrné Hory u Přibyslavi
3.5.2012, 16:00 až 3.5.2012, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 14.5.2012 Ing. Jiří Kapička DETAIL
Žďár nad Sázavou
Sirákov
Hejbold 3.5.2012, 0:00 až 3.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.9.2012 Ing. Petr Hašek DETAIL
Žďár nad Sázavou
Sirákov
Pod erozními strouhami 3.5.2012, 0:00 až 3.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 19.9.2012 Ing. Petr Hašek DETAIL
Žďár nad Sázavou
Nížkov
Sirákov
K Nížkovu 3.5.2012, 0:00 až 3.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 20.9.2012 Ing. Petr Hašek DETAIL
Havlíčkův Brod
Chřenovice
3.5.2012, 0:00 až 10.6.2012, 0:00 eroze vodní - rýžková, rýhová 4.9.2012 Ing. Oldřich Vopršal DETAIL
Havlíčkův Brod
Žižkovo Pole
Spálený mlýn 3.5.2012, 0:00 až 30.6.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 8.10.2012 Ing. Oldřich Vopršal DETAIL
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
Na spálené strání 3.5.2012, 0:00 až 3.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 29.10.2012 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Jilemník
Krátká Ves
Kopec 3.5.2012, 0:00 až 3.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 18.10.2012 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Havlíčkův Brod
Habry
U Čtvrti 3.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná 3.10.2012 Ing. Jaroslava Hoskovcová DETAIL
Plzeň-jih
Horní Lukavice
2.5.2012, 16:05 až 2.5.2012, 16:20 eroze vodní - plošná 3.5.2012 Mgr. Petr Brož DETAIL
Domažlice
Stanětice
V Ohradě 2.5.2012, 0:00 eroze vodní - plošná, rýžková 3.5.2012 Ing. Jan Kaiser DETAIL
Náchod
Brzice
15.4.2012, 11:20 až 20.6.2012, 11:20 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 15.4.2015 Václav Vítek DETAIL
Bruntál
Slezské Pavlovice
Za kostelem 5.3.2012, 9:41 až 6.3.2012, 12:30 eroze vodní - plošná, rýhová 13.7.2012 Jiří Marek DETAIL
Zlín
Horní Lhota u Luhačovic
"U tenisového kurtu" 1.1.2012, 0:00 stékání
eroze vodní - plošná
26.11.2012 Ing. Petr Šošolík DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Pěčín u Rychnova nad Kněžnou
Slatina nad Zdobnicí
6.9.2011, 15:00 až 6.9.2011, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 10.1.2012 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Žďár nad Sázavou
Slavkovice
5.9.2011, 17:00 eroze vodní - plošná, rýžková 7.12.2011 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Žďár nad Sázavou
Ostrov nad Oslavou
Sazomín
5.9.2011, 16:45 až 5.9.2011, 17:30 eroze vodní - rýžková 7.12.2011 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Třebíč
Budíkovice
5.9.2011, 15:00 až 5.9.2011, 18:00 eroze vodní - plošná, rýhová 7.12.2011 Ing. Vladimír Papaj , Ph.D. DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Lhoty u Potštejna
5.9.2011, 15:00 až 5.9.2011, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 10.1.2012 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Javornice
5.9.2011, 15:00 až 5.9.2011, 22:00 eroze vodní - plošná 10.1.2012 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Javornice
5.9.2011, 15:00 až 5.9.2011, 22:00 eroze vodní - plošná, rýhová 10.1.2012 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Javornice
5.9.2011, 15:00 až 5.9.2011, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 10.1.2012 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Javornice
5.9.2011, 15:00 až 5.9.2011, 22:00 eroze vodní - plošná, rýhová 10.1.2012 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Rychnov nad Kněžnou
Peklo nad Zdobnicí
Roveň u Rychnova nad Kněžnou
5.9.2011, 15:00 až 5.9.2011, 22:00 eroze vodní - plošná, rýžková 10.1.2012 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Písek
Plíškovice
25.8.2011, 0:15 až 25.8.2011, 0:45 eroze vodní - plošná 7.12.2011 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Písek
Kakovice
Mirovice
Mišovice
Plíškovice
25.8.2011, 0:15 až 25.8.2011, 0:45 eroze vodní - plošná 7.12.2011 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Rokycany
Litohlavy
Na luzích, V močidlech 24.8.2011, 23:15 eroze vodní - plošná 7.12.2011 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Plzeň-jih
Horní Lukavice
Chlumčany u Přeštic
V pasece 24.8.2011, 23:00 eroze vodní - plošná 6.12.2011 Ing. Vladimír Papaj , Ph.D. DETAIL
Plzeň-jih
Plzeň-město
Vlčtejn
Želčany
Závodí 6.6.2011, 19:45 eroze vodní - plošná 23.11.2011 Help Service Remote Sensing, s.r.o. DETAIL
Žďár nad Sázavou
Lhota u Lísku
1.6.2011, 14:05 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.12.2011 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Tachov
Kokašice
Krasíkov 1.6.2011, 1:00 až 1.6.2011, 4:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.6.2011 Dominik Bartoš DETAIL
Plzeň-sever
Plzeň-jih
Přehýšov
Záluží
Nad rybníkem, U křížku 31.5.2011, 18:00 až 1.6.2011, 2:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.12.2011 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Česká Lípa
Žandov u České Lípy
lom Žandov (okr. Česká Lípa) 24.5.2011, 13:20 až 5.11.2012, 13:21 stékání 7.2.2013 Ing. Vratislav Ferda DETAIL
Česká Lípa
Žandov u České Lípy
lom Žandov (okr. Česká Lípa) 24.5.2011, 0:00 až 5.11.2012, 0:00 stékání 8.2.2013 Ing. Vratislav Ferda DETAIL
Třebíč
Čechočovice
20.5.2011, 12:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.12.2011 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Plzeň-sever
Úlice
V háji 19.5.2011, 17:00 až 19.5.2011, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 7.12.2011 Mgr. Daniel Žížala DETAIL
Ústí nad Labem
Řehlovice
osada Habří 1.12.2010, 0:00 až 31.12.2010, 23:59 stékání 23.5.2012 Ing. Jiří Stejskal DETAIL
Uherské Hradiště
Břestek
Záuličí (Pasíčka) 2.6.2010, 16:00 až 19.10.2012, 9:53 stékání 19.10.2012 Ing. Bohumil Ferda DETAIL
Uherské Hradiště
Břestek
Pastviska 2.6.2010, 16:00 až 22.10.2012, 9:36 stékání 22.10.2012 Ing. Bohumil Ferda DETAIL
Brno-venkov
Těšany
Strážky 21.5.2010, 9:09 až 21.5.2010, 9:10 eroze vodní - plošná, rýhová 15.7.2013 DiS. Jarmila Garlíková DETAIL
Hodonín
Milotice u Kyjova
Kopce 8.4.2010, 11:25 eroze vodní - plošná, rýžková, rýhová 6.3.2013 Markéta Šimečková DETAIL
Bruntál
Malá Véska
Malá Véska 10.3.2010, 9:10 až 25.4.2012, 9:11 Vymílání vodník tokem 13.7.2012 Jiří Marek DETAIL
Hodonín
Kostelec u Kyjova
Padělky 1.3.2009, 0:00 až 26.6.2009, 10:00 stékání 9.5.2013 Ing. Miroslava Lopraisová DETAIL
Rokycany
Němčovice
Olešná u Radnic
23.5.2005, 17:00 až 23.5.2005, 18:00 eroze vodní - plošná, rýžková 2.7.2013 Mgr. Daniel Žížala DETAIL